У Вінниці добротою заражають через обійми

У Вінниці - епідемія доброти. Проявляється вона досить незвично. Група молодих людей – усі з плакатами «Посміхніться», підходить до перехожих і починає обнімати.

Дарують квіточку або кульку. Або просто попросять посміхнутись. Усе це хлопці та дівчата з різних навчальних закладів Вінниці робили на вулицях та зупинках. Найбільше перехожим «дісталось» на Театральній та Соборній. Але діти заходили і в глибинки, наприклад – кінцеву зупинку Барського шосе.
- Про цей день та акцію розповсюдження доброти нам розповів президент нашого коледжу, - кажуть учасники акції. – Ми намалювали плакати і усіх вітаємо. Якщо люди не хочуть, щоб їх обнімали, ми доганяємо. Ніхто нам лекцію не читав – як вміємо так і даруємо радість.
Перехожі від такої несподіваної, а головне щедрої доброти, трохи сіпались у сторону протилежну від молоді.
- Приємно звичайно, але трохи це сумбурно, - каже перехожа вінничанка.
А от усі водії авто сигналили. Їм дівчата розгортали на узбіччі плакати з написом «Доброї дороги», «Щастя!».
Епідемія розпочалась з площі Театральної. Там вірус організатори акції випустили з хлопавок.
- В рамках "Епідемії" доброти у Вінниці одночасно відбуватимуться більше 20 флеш-акцій по місту, - каже організатор акції Олена Кирилюк. - Окрім того посланці доброти відвідають дитячий будинок, школи-інтернати, лікарні та будинок пристарілих. У книгарні «Є» відбудеться марафон дитячих заходів, де у дітвори буде змога створити свою книгу.
Цього року «Епідемію» відзначають у дев’яти країнах світу та більш ніж у 70 населених пунктах у різних куточках України. "Епідемія Доброти" у Вінниці – це свято, яке вінничани роблять для Вінничан.


 




Вінниця  епідемія доброти  Олена Кирилюк 
Галина ХОМУЛЯК:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 8
Переглядів: 1229

Галина ХОМУЛЯК
380677795515
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: КОМУНЯКУ НА ГІЛЯКУ 17/02/2012 18:36 -9
Ліберальна маячня! Ділом би зайнялись, а то не мають що робити. Біжіть Яника обійміть, чи кого хто поважає з "видатних"...Слабо получити від охоронця під дихало? А вони щогодини думають, як від тих студентів відібрати майбутні робочі місця!....Ой, горе Україно тобі....
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 22:23 +2
горе тобі людино. бо 364 дня людина має про це думати/, а тут студенти вийшли, для того щоб побажати добра якосгось, дати людям посмішки!
Гість: Ім'я не вказано 21/02/2012 14:24 +1
Треба обійняти по пиці Табачника.
Гість: дима 17/02/2012 19:39 +9
Чому ти такий злий???? "Комуняку на гіляку???? Люди повинні бути добрими, а то перегризуться як ті наші депутати, на яких і зважати не треба. А просто потрібно дарувати один одному добро. Це так класно коли людина йдучи по вулиці тобі усміхається. Молодці студенти!!!
Гість: Fedor 17/02/2012 23:28 +5
Молодцы!
Гість: Софія 18/02/2012 12:38 +9
Умнічки! Досить думати про всяку бяку, давайте будемо створювати навколо себе ауру добра і радості! Доброта врятує світ Будьте всі-всі щасливі!
Гість: Ім'я не вказано 18/02/2012 20:34 -2
правильно створюйте навколо себе ауру демо-ліберальної фігні!
Гість: Дмитро 18/02/2012 22:18 +2
А хто такі "умнічки"?!
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 11:38 +3
це такі розумашки )))))))
Гість: US 18/02/2012 13:27 +10
Это лучше, чем бегать друг за другом с автоматом.
Гість: Векша 18/02/2012 22:22 -14
акция органищована жидо-передастами. инфа 99%
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 22:34 +1
"людино" я хочу побачити, що ти за чмо таке..
Гість: Векша 20/02/2012 16:42 0
я так понял, ты знаешь огранизаторов?
Гість: Ім'я не вказано 23/02/2012 15:28 0
знаю.
Гість: Ім'я не вказано 20/02/2012 17:52 +3
Векша, твій комент здійснений просто придурком, який не має чим зайнятись. інфа 150% )))))
Гість: Мартин НеБорман 19/02/2012 19:32 -5
Выдно что нечем заняться, какой то хернёй подхваченной от америкосов занимаются, Если в мозге г..но , то только и на это хватает их. П..те в совхоз на картошку))).
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 22:31 +4
если у вас мозги от СССР, то естественно, что нихрена вам не нужно кроме картошки и Ленина...печаль, ведь люди старались, они показали что пробудить в человеке добро, очень просто...а г..но у вас в голове, если не не в силах , принять что-то полезное от других...
Гість: Мартин НеБорман 20/02/2012 21:46 -5
Дорогуша мозги от СССР это намного лучше чем гавно от незалежнои Украины)). Я даже сомневаюсь что вы знаете какая сейчас столица Бразилии, а махать бумажками "Дай я вас обниму" это ХЕРНЯ как не крути. Цель этого мероприятия какая???
Гість: Ім'я не вказано 23/02/2012 15:28 +3
ага, ну да куда лучше, жить целью которую навязали...стать зомби ... А про столицу, да вы просто гений,! :)))) а цели мероприятия очень просто поднять людям настроение, котого нет, они забывают что у них проблемы, что же здесь непонятного, люди которых вы видели на фото, ездили и в детские дома, и в больницы, и помогали детям с малообеспеченых семей... и создали етот праздник, а вы говорите херня.
Гість: Булька 19/02/2012 22:30 +2
Більшість вище згаданих коментів - бла-бла-бла...
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 22:38 +4
На мою думку, тут сидять дюди, які ніфіга в житті не бачили....і сидять розповідають які усім жити...
Гість: Мартин НеБорман 21/02/2012 20:18 -2
Согласен видели бы больше с плакатами д.ными не бегали)). А так, молодці, треба хоча б таким чином підкачатися, трошки в рученятках потримали бумагу, коли пальці заніміли, то трошки по обіймати першого громадянина. і так далі. Спорт- залог здоровья,
Гість: Ім'я не вказано 23/02/2012 15:21 +2
ах, да простите, чем же нам студентам и школьникам еще заниматься, нужно же, сидеть, уподобится вашему и унижать других.....
Гість: саша т 28/02/2012 23:30 +1
згодна на 100 %
Гість: Мари 22/02/2012 10:46 +1
Эх, мне бы ваши проблемы, ребята!
Гість: jenifer 07/03/2012 21:11 0
У брака и любви различные стремленья: Брак ищет выгоды, любовь — расположенья. Корнель Пьер Прошлому свойственны неподвижность, постоянство. Оно не меняется я несет на себе печать вечности, подобно написанной маслом картине или статуе из бронзы или мрамора. Неру Д.