Ольга Бойко мерзне 12 хвилин в очікуванні маршруту №2

У Вінниці трамваї та тролейбуси не пройшли перевірки морозом

Міська влада пропонує незабаром замінити маршрутки міським транспортом. Та люди не згодні - електротранспорт не витримує холоду. У трамвайно-тролейбусному управлінні переконують: усі незручності незабаром усунуть

Ранок середи, восьмого лютого, приблизно восьма ранку, зупинка «Музей Коцюбинського». П’ятнадцять хвилин жодного трамваю у напрямку міста не було. Людей - повно, стояли, пританцьовували на місці, переходили дорогу, щоб зловити маршрутку, але ті не ставали. Люди знову верталися на трамвайну зупинку…

Замерзлі та злі
- Коли пішли трамваї, спочатку був №1, потім №6, і знову - перший, шостий, - каже вінничанка Наталя Ільченко. - Лише потім з’явився трамвай четвертого маршруту. Набився повний вагон пасажирів. На наступних зупинках усі бажаючі в салон не могли зайти. Двері не закривались. У трамваї було так тісно, що не те що помінятись місцями з людьми, поворухнутись не було як. Я проїхала шість зупинок, а за проїзд так і не заплатила. Кондуктор не могла протиснутись у такому натовпі.
Причому подібне відбувалося далеко не на одній зупинці.


- Чекав трамвая хвилин п’ятнадцять, - каже вінничанин Антон Каденюк, що чекав транспорту на зупинці «Вулиця Максимовича». – Задубів страшно, зараз не та погода, щоб стільки стояти. А потім їдуть відразу по три-чотири вагони. Вони що, знущаються?
Інтервали руху трамваїв та тролейбусів не змінювались, кажуть в управлінні.
- Людям здається, що довго чекають, бо холодно на вулиці, - каже заступник начальника трамвайно-тролейбусного управління Михайло Луценко.

Кондуктори теж мерзнуть
Про холоднечу - от тільки вже у вагонах міського транспорту - не мовчать і кондуктори. Щоправда, прізвищ своїх не називають.
- З трамваями ще куди діло не йшло, а тролейбуси - це ж кошмар, - каже кондуктор одного з вінницького тролейбусів. - Молодь сюди не хоче сідати, кажуть - сарай. А воно так і є. Прокатайтесь – подивіться, як вікна позамерзали, або як з люків сніг іде. Ми кожен день на роботу як капустини одягаємось, і однаково холодно. Я вже мовчу про те, що по півдня марно катаємось. Люди ж є лише в години пік, а решту часу - пусті туди-сюди їздимо.

Тролейбуси відремонтують
У трамвайно-тролейбусному управлінні обіцяють, що скоро електротранспорт стане комфортнішим. Технічна служба працює над модернізацією тролейбусів. Це облаштування салонів, ремонт сидінь, встановлення додаткових обігрівачів, ремонт освітлення.
- Ми інспектували вагони трамваїв та тролейбусів на маршрутах, - каже Михайло Луценко. – Трамваї обігріваються достатньо – вагон може бути холодним, як тільки він вийшов з депо і ще не встиг прогрітись. Але через кілька зупинок уже стає тепло. З тролейбусами більша проблема – там дійсно холодно. Але ми над цим працюємо.


У парку вінницького управління 129 тролейбусів, усі вони «на ходу», частина – на плановому ремонті. П’ять тролейбусів, які нещодавно придбали для вінничан, також справні.
- Попит на міський транспорт завжди є. Можливо, у сильні морози менше їздять, та й учні не навчаються, - каже Михайло Луценко. – Ми дбаємо про стан парку, проте на модернізацію потрібні кошти. А щоб були кошти, потрібно забезпечити постійний пасажиропотік.
У майбутньому, після завершення транспортної реформи, у міському транспорті пасажирів побільшає. А поки що у Вінниці курсує 12 вагонів-причепів, які з’єднані з двох швейцарських вагонів. Вони можуть вмістити найбільшу кількість пасажирів. Найближчим часом додатково планується ввести ще три–чотири таких причепи. Проте мова не йде про три вагони в причепі, лише про два.
 




Вінниця  трамвайно-тролейбусне управління  морози  трамваї  тролейбуси 
Галина ХОМУЛЯК:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 5
Переглядів: 2117

Галина ХОМУЛЯК
380677795515
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: 08/02/2012 16:44 0
У цьому й є головна мета реорганізації міського транспорту!
Гість: Я 09/02/2012 14:53 +1
За минулий рік трапилося 700 аварій за участі маршрутних транспортних засобів і 9 з електротранспортом. Якщо така зміна руху транспорту врятує одну людину від інвалідства, калічення та перелому кінцівок. То вважаю таку зміну доцільною, Ну подумаєш прийдеться вийти на 10 -15 хвилин раніше. Є такі маршрутки що в літку у них в салоні включена пічка, а зимою в них холодно, вчора поки доїхав з студенської до ж.д. вокзалу замерз, хоча сидів біля водія. Не раз заходив у маршрутки в яких було дуже слизько! І водій не попереджує! усі заходять і сковзаються!
Гість: Ім'я не вказано 10/02/2012 08:12 +10
700? в одной виннице? это по ДВЕАВАРИИ в день с участием маршруток? а ну покажь сводки гаи? не верю!
Гість: Николай 10/02/2012 23:24 +5
В маршрутках холодно??? Я недавно в троллейбусе проехал с ЖД-вокзала до вишенки - вот где действительно холодно!!! Таких три поездки и здравствуй пневмония.
Гість: Ім'я не вказано 26/02/2012 23:33 0
тролейбуси ЗиУ холодні шо пизда, а от в швейцарцях навіть в -20 вікна були не запотівші і не замерзші в той час як в всіх спрінтерах і богдано еталонах нічого через ізморозь не видно
Гість: Я 15/02/2012 11:14 -1
Советую греться в троллейбусе - там сейчас жара!!
Гість: ыыыыыыыыыы 08/02/2012 17:01 +51
- Людям здається, що довго чекають, бо холодно на вулиці, - каже заступник начальника трамвайно-тролейбусного управління Михайло Луценко. Вот же засранец этот Миша
Гість: serg 08/02/2012 18:31 +28
будем ездить в прицепах )
Гість: гість 08/02/2012 18:54 +42
прочекала півгодини точних,далі вже не було часу,пішла на маршрутку.Чому тоді автобуси не пустили тимчасово?Про яку організацію транспорту може йти мова якщо так людей "кидають".Все замерзло і як хочете так і добирайтесь.Це зовсім не по европейськи.
Гість: Omega 08/02/2012 23:32 +19
Аналогично уже около недели.....когда маршрутчики в центре не останавливались (ибо сидячие места былы заняты, а гайцы были в центре "на страже" черт знает чего), то вообще пришлось такси вызывать.....только дороговато выйдет, всегда на такси кататься
Гість: Ім'я не вказано 09/02/2012 11:31 +10
Зато круто!
Гість: Вій 08/02/2012 20:32 +14
"Технічна служба працює над модернізацією тролейбусів". А уже с 23-го февраля переход на новую схему. "А щоб були кошти, потрібно забезпечити постійний пасажиропотік... У майбутньому, після завершення транспортної реформи, у міському транспорті пасажирів побільшає". За счет чего?. "А поки що у Вінниці курсує 12 вагонів-причепів, які з’єднані з двох швейцарських вагонів". Вот и думайте сколько нужно будет ожидать эти составы, чтобы они были рентабельными.
Гість: Ім'я не вказано 08/02/2012 20:53 +35
город ладно, А НА СТАРЫЙ ГОРОД КАКИМ ХЕ..М ДОБРАТСЯ???????????????????????????????
Гість: Ім'я не вказано 09/02/2012 05:10 -14
Пешком ходи))))))))))))))
Гість: Ім'я не вказано 12/02/2012 13:57 +4
Рух -це життя, а життя-це рух!!! ПЕШКОМ...
Гість: Ім'я не вказано 08/02/2012 20:54 -8
Ничего сколько той зимы осталось тимболие што на подезде на станцыю грузовую больше 30 единиц автобусов вот их и пустят.
Гість: guest 08/02/2012 21:32 +26
зараз мороз заважає нормально їздити комунальному транспорту, а влітку неймовірна жара буде заважати.((
Гість: Ім'я не вказано 08/02/2012 22:00 +22
а восени та навесні дощ, який йтиме звідусіль.
Гість: Omega 08/02/2012 23:34 +17
проехав с депо до вокзала, а от туда до площади Победы.......кілька зупинок.....а трамвай не прогрівся)))))))))
Гість: Анна 11/02/2012 19:17 0
Что там до площади,я проехала с Муниципального рынка до Квятека! и трамвай не то чтоб не прогрелся,а промерзал всё больше!Так пару раз и в больничку.А ехать то около часа!В маршрутке если и не супер тепло,так хоть быстрее!
Гість: Дина 09/02/2012 00:09 +17
Я полностью согласна с людьми. В транспорте очень холодно, ехала 6 февраля в транспорте вечером домой - очень холодно: и в трамвае и в троллейбусе. В троллейбусе снег даже не тает, и на остановках стоит по 5-8 минут, это в такой-то мороз!!!!
Гість: Дина 09/02/2012 00:12 +6
Я не знаю из какого депо они ехали (холодные) в 6 часов вечера и со стороны ж/д вокзала. Зачем людей обманывать? Троллейбус № 304, а трамвай № 276 (№1).
Гість: Ananimus 09/02/2012 00:58 -13
А слабо стоять и мерзнуть на частном секторе и ждать маршрутку пографику (на неприбыльных маршрутах для маршрутчиков) в прохладную погоду при полном отсутствии снега. И спустя минут 30-50 при графике до 10-15 минут с конечной приползает полная маршрутка и не останавливаясь уходит вдаль.
Гість: Миа 09/02/2012 21:41 +6
так всё уже, теперь твоя мечта сбылась, будешь стоять в частном секторе, и ждать общественный транспорт. вот только не знаю, через сколько лет на Старом городе троллейбус подойдет к тебе)
Гість: РОСЯ) 09/02/2012 09:21 +26
ДУмаю громадський транспорт ніколи не зможе замінити (автобус, маршрутки) тому що будь яка аварія на лінії вивовить з руху цілу систему!!!! а машрутка може обїхати іншим боком. Плюс маршрутне таксі більш зручне, швидше пересівается по місту, може вільно пересуватись по всьому місту (а не тільки там де є рельси чи ел. лінія), і в ньому не так холодно.
Гість: ГОСТЬ 09/02/2012 11:28 +15
ВО-во это при том что все школьники дома, и детсады полупустые, а электротранспорту уже гаплык. А теперь представьте что по ходу электротранспорта маршруток НЕТ, только подвозят до конечных этого "уютного, быстрого, экологически чистого" электротранспорта. Или с 23 февраля зима закончится?
Гість: Ім'я не вказано 09/02/2012 11:35 -10
Для гостьов,зима может біть всегда!
Гість: Светлана 09/02/2012 12:03 +17
Реформи це добре,але вони повині бути продуманими!!!А не так ,як у нас.Що наробили з лікарнями-взагалі мовчу!Боюсь лише,щоб дитина не захворіла,а то куда вести,де лікаря "вилавлювати" уявлення не маю.Так само з маршрутками,прийде 23 лютого і.............хто,куди і як! ???З Старого міста без пресадок не доїдеш,це ж скільки часу втрачається!Багато пишуть:"раніше вставайте",це ж в скільки мені потрібно піднімати дитину,щоб в садочок відвести і на роботу вспіти??? Реформи повині покращувати і полегшувати життя людей,а не створювати додаткові проблеми!!!
Гість: Анна 11/02/2012 19:24 +4
И то правда! А как насчёт людей которые работают до позднего вечера или даже ночи?! Есть же официанты,кассиры,охранники как им ночью домой добраться?Так хоть 35 подвезёт,а потом?Всем наплевать,у них машины,они не пострадают! И самое худшее то,что,увы,наше мнение в этой стране никого не интересует...Демократия?
Гість: Владимир 09/02/2012 14:14 +6
Надо добавлять к трамваю еще один вагон (без кондуктора) и дополнительный троллейбус -для пенсионеров и льготчиков- и проверять наличие удостоверения контролерами постоянно- нет удостоверения- штраф 100грн. А за живые деньги люди должны ездить с комфортом, в теплых и чистых троллейбусах, трамваях, автобусах. - и кондуктор будет успевать всех обилечивать
Критик 09/02/2012 17:11 +13
це просто жах якийсь!!! про яку реорганізацію можна говорити!!! я щодень їжджу шостим трамваєм, так замість обіцяних додаткових трамваїв пускають одиничні вагончики, які переповнені вщент. а замість зменшення інтервалу руху, навпаки, вони стали рідше ходити: уже другий день підряд доводиться добиратися іншим транспортом, бо трамваю нема хвилин 15. а сьогодні довелося їхати тролейбусом, що роблю вкрай рідко, так там така холоднеча була, вікна замерзлі, люди пропускали свої зупинки, бо взагалі нічого не було видно... повторюся ще раз, але про яку реорганізацію можна говорити!!!!!!
Гість: Я 15/02/2012 11:21 -5
Та же песня!!!
Гість: Мартин НеБорман 09/02/2012 22:03 +9
Как рассказывают что всё отремонтируют аж смешно, до этого не отремонтировали а сейчас ррраз и всё??. Всё это пустые слова, 60 летние трамваи это конечно жесть надеюсь наш Аэросвит так самолёты не покупает))). Мы в Европу лезим , а мы для них прыщик на европейской заднице притом ещё гнойный, они душат -душат а он никак не лопается((. Нахрена туда лезть то???
Гість: студент 09/02/2012 22:46 -5
А почему РИА не написала о маршрутке у которой отвалилось колесо и которая перекрыла движение на мосту? Журналисты, давайте инфу!
Гість: Ім'я не вказано 10/02/2012 00:14 -2
Сначало надо думать ,А не делать. Буду на велосипеде ганять.И думать не буду про ваше ТТУ
Гість: Ім'я не вказано 10/02/2012 09:20 +19
Объявление в Интернете: "Мэрия Винницы настоятельно рекомендует владельцам личных автомобилей отменить поездки на личных авто и воспользоваться общественным транспортом". Комментарий: "Пробовал. Водитель маршрутки дерётся, нецензурно ругается, но за руль не пускает! "
Гість: Моня 10/02/2012 21:22 +6
Ето все фигня. Главное для нашого самого лучшего мера перераспределить доходы в свою пользу от перевозок, запретив маршрутки.
Гість: Анна 11/02/2012 19:43 +1
Знаєте,так втомилася розчаровуватися.. Багато де бувала по Україні,десь гірше,десь краще.Одного разу занесло у Горлівку(Донецька обл.),такого жаху ще не бачила!Їдучи в троллейбусі бачила крізь дірки в підлозі асфальт!)) А трамваї там які!))) Коротше після цього"міста" вирішила,що Вінниця центр цивілізації.Мер молодець думала,про людей дбає,будуються нові магазини,облаштовуються скверики,дит. майданчики і т. п.Але так я собі гадала,поки тут постійно не жила. Тепер,проварившись в цьому котлі ось скоро 2 роки,я чітко бачу ЯК дбають тут про людей і ЧИЇ інтереси мають значення в рідному місті.Моя країна мене розчарувала давно,як же тяжко розчаровуватись ще й в рідному місті( Що далі?Чого дітям чекати?На кого надіятись тепер?
Гість: Миа 11/02/2012 20:57 -5
вот тебе пробелов - . Могу ещё подарить, обращайся. Читать же невозможно.
Гість: Мартин НеБорман 14/02/2012 19:23 +4
Горлівка!? Навіщо на гірші міста рівнятись??? Ви би ще якесь село Залупіку зрівняли з Вінницею. Думаю якщо ми рвемося в Європу, то краще подивитись на такі міста як Відень, Прага або Дрезден. Після побаченного думаю ви скажете що Вінниці ще рости і рости)).