У Вінниці фестивалили за законами джунглів
Уперше в нашому місті пройшов літературно-музичний фестиваль, який організували прихильники Редьярда Кіплінга, до недавнього часу відомий нам лише як батько Мауглі та Рікі-Тікі-Таві. Перекладачі, видавці та музиканти показали дещо іншого Кіплінга
«Кіплінг фест» проходив протягом дня у різних місцях Вінниці.

Наприклад, у приміщенні «Книгарні Є» були представленні книги цього автора в українському перекладі.
Тепер вінничани зможуть почитати книгу віршів Кіплінга – «Межичасся», також цілий мультимедійний проект «Такі собі казки». До речі, до книги додається диск, з казками та піснями у виконанні вінницької поетеси та барда Юлії Броварної.
Досить цікавою буде для дітей книга «Мауглі» і «Легенди з книги Джунглів», до якої додається диск з піснями фронтмена гурту «Тінь сонця» Сергія Василюка.

- До речі, книжка «Легенди з книги Джунглів», унікальна ще тим, що це видання оформлене ілюстраціями самого Кіплінга, виконаними в кольорі, - розповідає Володимир Чернишенко, організатор та ідейний натхненник «Кіплінг феста» в Україні, який є упорядником першого сучасного українського збірника творів Кіплінга.
На зустрічі із прихильниками Кіплінга, про цікавинки роботи перекладача розповідав Максим Стріха - відомий вчений, громадський діяч, перекладач і письменник.
Як непросто було втілити українською мовою гру слів знаменитого автора, повідала Наталія Демова - перекладачка зі Львова. А письменниця Наталія Тисовська представила нове видання книги про героя, знайомого кожному з дитинства - Мауглі.
На останок фестиваль перемістився до вінницького лялькового театру «Золотий ключик», там відбувся святковий концерт для дорослих і дітей, які із задоволенням послухали виконання віршів Кіплінга.
Взагалі, історія українських перекладів Кіплінга налічує більше ста років. Наприклад, в «Межичасся» вміщено десяток українських перекладів славнозвісного вірша If.

- За результатами опитування, проведеного BBC - це найпопулярніший англійський вірш, - розповідав у музичній частині фестивалю Кирило Булкін, актор і бард. Він виконав геніальний переклад If авторства Василя Стуса.

Також вірші Кіплінга цікаво та неповторно виконала співачка Атанайа, а учасники літературної студії «Інверсія серця» читали вірші, на які їх надихнув британський поет і письменник.

Соліст групи «Тінь сонця» Сергій Василюк заспівав цілу збірку саундтреків джунглів.
Та головною подією фестивалю, у всякому випадку для маленьких вінничан, стало нагородження переможців всеукраїнського конкурсу на кращу розповідь у стилі Кіплінга. Роботи талановитих дітей вийшли окремою книжкою, яка носить назву «Легенди українських джунглів».

- Що цікаво, у конкурсі найбільше брало участь дітей з Вінниці, і серед восьми переможців, оповідання яких увійшли до книги «Легенди українських джунглів», четверо - вінницькі школярі, - розповідає вінницька поетеса Юля Броварна.
Версія для друку
Відправити на email
Оцінити новину:
Рейтинг: 5
Голосів: 3
Переглядів: 388
RIA (ВІННИЦЯ)
380679846245
Написати листа автору
Вже троє вінничан у «Голосі країни»
Стильними і співучими назвала сестер Васалатій з Вінниччини співачка Валерія. (2)
В Виннице зажгли лампадку памяти поэта
На фасаде здания по ул. Пушкина, 4 находится памятная табличка Александру Сергеевичу Пушкину. Творческая интеллигенция нашего города встретилась здесь 9 февраля в канун 175-й годовщины со дня гибели Александра Пушкина на дуэли на Черной реке (4)
В Виннице бенефис Таисии Славинской в «Ночь святого Валентина» 
В эту пятницу, 10 февраля, на сцене Винницкого драматического театра им. Садовского состоится юбилейный бенефис Таисии Славинской, актрисы и режиссера-постановщика театра в честь ее 30-летия на сцене. Помимо праздника будет капустник и сюрпризы. Начало в 18.00, билеты от 20 гривен
Портрети зірок світового кіно і селян з Вінниччини – на одній виставці Вперше у Мурованих Курилівцях представлено виставку фоторобіт відомого земляка – Миколи Гнисюка.
Анастасия Волочкова приготовила шоу для Винницы Классический балет и динамичные современные композиции известной балерины, выступление оперных звезд и акробатического шоу балета увидят винничане 9 февраля в 19.00 в Доме офицеров. Стоимость билетов – от 80 до 250 грн, тел.: 53-08-28, 53-00-80 (6)
В Винницу КняZz привезет письмо из Трансильвании
В Доме офицеров 12 февраля состоится большой сольный концерт группы «КняZz» - нового проекта экс-лидера группы «Король и Шут» - Андрея Князева. Стоимость билетов – от 60 до 150 гривен
У Вінниці стартує фестиваль "Сімейні читання"
У Вінниці відбудеться перший фестиваль православних журналів „Сімейні читання". (1)
Непридуманый мир авторской песни в винницком «Арт-Шике» Легендарный бард Михаил Барановский выступит в эту субботу 11 февраля в «Галерее Арт-Шик» по ул. Арх. Артынова, 12а. Начало – 18.00, билеты – 75 грн. Обращаться по тел.: (063) 170 44 80, 65-65-92
У Вінниці нагородять кращих митців року
У центрі творчого розвитку «Райдуга» 23 травня об 11.00 відбудеться нагородження «Талант року». 21/05/2012 15:46
Богдан Бенюк любить анекдоти, людей та Вінницю
(1)
Вінничани побачили класичну оперу у сучасній редакції театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв». Комедія «Задунаєць за порогом» пройшла у Вінниці ввечері на завершення дня Європи. 19/05/2012 23:07
«Шарм S» празднует три года
В эту пятницу, 18 мая, в 17.00 в Доме офицеров третий день рождения празднует студия танца «Шарм S». Весь огромный коллектив студии ждет гостей на своем отчетном концерте. Вход – свободный 18/05/2012 11:09
В Виннице бились районы
(1)
В Виннице прошел первый поединок конкурса «Битва районов». 16 команд из разных районов города сошлись в схватке талантов. Вокалисты, танцовщики, виджеи, паркуровцы, маленькие казаки и много других уникалов боролись за звание лучшего 17/05/2012 13:06
Вінничанка наспівала на гран-прі
Вінничанка Ася Андрєйчєнко отримала гран-прі в номінації «Вокал» у віці від 4-х до 6-ти років на телевізійному фестивалі дитячої творчості World Beauty Star 2012. 12/05/2012 14:20
Еротична фантазія “Кілера” у “Книгарні Є”
(1)
Книгарня «Є» та Літературна агенція «Піраміда» запрошують на презентацію першої прозової книжки, відомого поета Андрія Любки «Кілер». 15 травня, Книгарня Є, вул Соборна, 89. Початок о 18.00. тел. (093)00062285, (097)8817116 10/05/2012 17:29
У Вінниці нагородять кращих митців року
Богдан Бенюк любить анекдоти, людей та Вінницю
Вінничанка наспівала на гран-прі
Еротична фантазія “Кілера” у “Книгарні Є”
У Вінниці презентують “Соломонову Червону Зірку”
На інтерактивній грі «Мандрівка часом» у Вінниці WI-FI ловив лише у китайців
На виставку «Євро варіації» пішов не один мішок сірників
Хіп-хопери збирають гроші для сиріт Вінниці
Валентини Козяр показала "Невидимий зв'язок"
Винницкая художница рисует невидимую связь
Вінничанин Антон Обертинський не потрапив до фіналу шоу «Україна має талант»
Интернет выбрал своего победителя "Голосу країни" - Сашу Онофрийчука из Винницы
У книгарні "Є" обговорюватимуть жіночий простір у літературі
Андре Тан продает одежду в Виннице
Саша Онофрийчук покинул шоу «Голос країни». Арбенина его «слила»
Саша Онофрийчук 20 апреля на «Новой волне», а 22 апреля в «Голосе країни»
Тиждень цікавих зустрічей на Радіо Такт
![]() |
|
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
Програма святкування Дня Європи у Вінниці (2985)
36 мільйонів шахрайства. «Ферiде» та Ельдар Назаров нi при чому? (2981)
Живі скульптури у Вінниці ставили роги тим, хто біля них фотографувався (2488)
Винничанку «кинули» на квартиру за сто тысяч евро (2255)
День Європы со слезами на глазах (1972)
Винницкий наркоман: Я не хочу умереть от глазных капель (1792)
«Савой» ремонтують, чи руйнують? (1694)
Шість років ув’язнення за загибель трьох людей у аварії дали водію автобуса (1642)
У Вінниці по Пирогова жінка тикала дулі аби магазин не відкривали (1446)
Халявный wi-fi в винницких трамваях: сеть есть, интернета - нет (1354)
Винничанку «кинули» на квартиру за сто тысяч евро (125)
Халявный wi-fi в винницких трамваях: сеть есть, интернета - нет (73)
36 мільйонів шахрайства. «Ферiде» та Ельдар Назаров нi при чому? (67)
Винницкий наркоман: Я не хочу умереть от глазных капель (57)
«Савой» ремонтують, чи руйнують? (42)
День Європы со слезами на глазах (40)
У Вінниці опозиція оприлюднила кандидатури на мажоритарні округи (34)
У Вінниці по Пирогова жінка тикала дулі аби магазин не відкривали (33)
|
|
|
|
| ВКонтакте | Твиттер | YouTube |
ЗАЗ рассказал, что изменят в Lanos...
Зэки о Завадском: он сумасшедший. В...
Яценюка пристыдили одесские единомышленники (видео)
























Уникальные кадры VIP-ДТП на Крещатике (ФОТО)
Откровенная фотосессия украинки для Playboy произвела...



