Вперше для вінничан тернопільські хлопці з гурту Los Colorados в рамках фестивалю

Онлайн-конференція з гуртом Los Colorados

У суботу, п'ятого грудня, о 17.00 в МПМ "Зоря" вперше для вінничан тернопільські хлопці з гурту Los Colorados в рамках фестивалю "Музентропія-2009" зіграють свій "агро-алко-рок". А поки що ви можете поставити музикантам свої запитання.

Музиканти гурту в четвер, 3 грудня, і в п'ятницю, 4 грудня, в режимі онлайн-конференції відповідатимуть вам.
Музиканти виберуть найкраще запитання та нагородять автора призами. Серед призів - квиток на концерт "Музентропія-2009" (переможців буде обрано з числа зареєстрованих користувачів цього сайту. Не забудьте зареєструватися).
Довідка
Перший виступ гурту відбувся 24 квітня 2006 року і ця дата вважається днем його заснування. Засновниками гурту були Руслан Приступа (вокал), Ростислав Фук (гітара, вокал), Сергій Масик (бас-гітара, вокал), які працювали разом в одному офісі в Тернополі.
Ось як розповідають про це самі хлопці.
"Всьо сі зачало далекої осені дві тисячі шестого року, коли троє м...звонів рішили створити групу, шоб грати на похоронах і танцях. Звали їх Сірожа, Русланьо і Рослик. Але самим було страшенно нудно пити на трьох і вирішили взяти ше барабанщика Ганса. Записалисьмо максі-сінгл "Памидори" і зачалось..."

У своїх виступах хлопці представлялися, як гурт з села Тетильківці, насправді, більшість виконаців живе у Тернополі і тільки Руслан Приступа живе у сусідньому з Тетильківцями селі. За словами виконавців, вони є засновниками нового стилю — «агро-алко-рок».

Першою піснею гурту була пісня «Помідори». У 2008 році гурт був запрошений на місцеве телебачення в Тернополі, де вони презентували декілька своїх хітів, серед котрих була їх інтерпретація відомої пісні Кеті Перрі «Hot N Cold».

Публікація виступу гурту і особливо цієї пісні на Youtube стала справжнью сенсацією, особливо у США і інших країнах світу. Їх дебют також з'явився на американському телебаченні.



Станом на листопад 2009 року кліп гурту Los Colorados передивилося на YouTube більш ніж 2,5 млн глядачів.
Зараз гурт працює над своїм першим альбомом.
Склад гурту:
Руслан «Преступник» Приступа - вокал
Ростислав «Ростик» Фук - гітара
Віталій «Лука» Шостак - гітара
Сергій «Швагро» Масик - бас-гітара
Олександр «Ганс» Давосир - ударні




Los Colorados  онлайн-конференція  "Музентропія-2009"   
RIA (ВІННИЦЯ):

Оцінити новину:

Рейтинг: 4
Голосів: 8
Переглядів: 1729

RIA (ВІННИЦЯ)
380679846245
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Екстремал 02/12/2009 22:21 +6
І що, ви навіть на сцені горілку п'єте?
los colorados 02/12/2009 23:54 +6
бувало і таке, треба ж якось боротись з кризою )) хоча, повірте, алкоголь на сцені тільки заважає
Гість: Паша 03/12/2009 10:02 +6
Вітаю, хлопці, і з нетерпінням чекаю виступу!! А кого з українських виконавців ви любите слухати самі? І чи маєте послідовників у своєму стилі? І невеличке уточнення для автора презентації: лише на одній сторінці ютьюба (тій, відео з якої ви вставили) нарахувала на даний момент 4028887 переглядів кліпу. А ще ж багато фанів заливали на свої акаунти))
Гість: Хлеба и зрелищ 03/12/2009 10:16 +6
А шо крім речовин з префіксом алко надихає на створення таких веселих пІсеньок, ну яку там музику слухають у вашому тісному товарицтві?
Temma 03/12/2009 10:30 +6
Скажіть будьласка звідки у вас такий чудовий англійський акцент. Чи були у вас якісь веселі випадки на уроках англійської, чи любили ви своїх вчительок з англійської
Temma 03/12/2009 10:35 +6
Чи почали ви вже збирати пляшки, щоб здати їх і за виручені гроші організувати собі виступ в Карнегі-Хол, записати диск на крутій студії, чи вінницький палац "Зоря" - це вершина ваших творчих мрій?
Скандалистка 03/12/2009 10:43 +5
Хлопці ви багато співаєте про кохання, а скажіть будьласка який у вас ідеал Жінки?
Скандалистка 03/12/2009 10:47 +5
Вас ніхто не звинувачував у тому, що ви прагнете зайняти нішу "Бітлз" ?
Скандалистка 03/12/2009 11:02 +5
Бейбе ю хева посабіліті плей і ту з мі ЦЕ ПРОСТО А-А-А-А-А-А-А-А!!!!!!!!!! Чавело!!!!!!!!!!!! точно про бітлів вам не закидали? :)
Гість: Хлеба и зрелищ 03/12/2009 11:05 +6
Це круто шо ви підкорили Америку навіть без гастролів, а не збираєтесь на твочі заробітки у дальне зарубіжжя?
los colorados 03/12/2009 14:41 +6
було багато запрошень по європі, але коли вони взнали, що ми не в євросоюзі з усіма ніслідками від цього (візи, перевезення інструментів через кордон, і т. ін.) то відразу повідморожувались. нам від цього ні холодно, ні жарко, маємо достатньо концертів на батьківщині
los colorados 03/12/2009 14:42 +6
бітлів ніхто і ніколи не переплюне. ми займаємо свою власну нішу в музиці і нам до с..ки не потрібно переймати чиюсь іншу
los colorados 03/12/2009 14:44 +7
жінка має файно годувати, бути не вищою 150 см і з квадратною головою, щоб ставити на неї пиво
los colorados 03/12/2009 14:50 +7
творчі мрії - фігня зрадлива, треба просто робити музику від душі, а вже куди вона заведе вирішувати Бозі, а не нам
los colorados 03/12/2009 14:49 +6
акцент в руслана від незнання англійської мови, а всі вчительки англійської просто суперсексуальні! факт!
los colorados 03/12/2009 14:47 +6
у нашому тісному товаристві слухають музику абсолютно різноманітну. я люблю хард-рок, фанк, блюз, руслан більше по російському року виступає, лесик в нас всяке інді і пост-роки слухає, а про сірожу ніхто так і не знає чи слухає він музику взагалі...
los colorados 03/12/2009 14:32 +6
є багато українських артистів, як поп, так і рок-виконавців, наприклад гайдамаки, вв, гадюкіни, лама, ані лорак, люк. дуже любимо ретро-записи 60-70-80-х років (яремчук, зінкевич, ротату)
Гість: Душка 03/12/2009 11:21 +6
Нє, хлопці ви реально кльові. Але тілько не поняоа там англійська, німецька і румунська? Бо не думаю шо молдованська але біс його зна, то скажіть будьласочка )
los colorados 03/12/2009 14:34 +6
титильківецька ))
Екстремал2 03/12/2009 12:41 +6
Хто придумав Вашому гурту таку "гамериканську" назву?
los colorados 03/12/2009 14:36 +6
сталось це випадково, колись нас колеги назвали колорадськими жуками, бо ми залишили після себе ср.ч на репетиційній базі. такі собі шкідники ))
Екстремал2 03/12/2009 12:42 +6
Чи не це допомогло вам засвітитись на "гамериканському" ТБ?
los colorados 03/12/2009 14:38 +6
однозначно, назва латиною сприйнялась набагато краще, можливо в цьому і був плюс. а уявіть собі якби ми називались "смерекові дуби" ))) але це був просто прикол, ніхто не думав ніде світитись, звичайний стьоб з чергової поп-цукерочки
Екстремал2 03/12/2009 14:56 +6
Приємно Вас читати (хоча слухати набагато приємніше :) )! Дякую за відповіді! 1. Взагалі я, коли питав про "гамериканську" назву, мав на увазі саме назву гамериканського штату, а не латину :) 2. А за стьоб - респект! І "Баян", і КАтя Перова - супер! Побільше б таких ремейків, і не тільки над гамериканськими артистами.
los colorados 03/12/2009 22:28 +6
штат називається колорадо ))
monp 03/12/2009 15:16 +6
часто граєте на благодійних фестивалях?
los colorados 03/12/2009 15:25 +6
ніколи не втрачаємо можливості допомогти кому-небудь. собаки теж люди )
monp 03/12/2009 17:57 +6
скіко часу існує гурт?
los colorados 03/12/2009 18:14 +6
гурт існує з квітня 2006 року, тобто вже чуть більше 3 років
Гість: Мнацаканов 03/12/2009 16:35 +6
Скажіть а вам часом Катерина Перова не пропонувала випустити разом новий альбом?
los colorados 03/12/2009 18:17 +7
Пропонувала, але ми не погодились. Ми серйозний рок-гурт і цінуємо свою репутацію.
Гість: паша 03/12/2009 19:41 +6
привіт! в перших строках свого пісма скажу, що дуже класно, що ви будете у Вінниці, бо до суботи слухаємо вас в інеті. питання ось таке - як ви взагалі ставите до благодійності взагалі?
los colorados 03/12/2009 22:21 +6
скажу так - якщо хоч одна наша пісня допоможе хоч одній людині, то це варто того. благодійність - це святе
Гість: паша 03/12/2009 19:46 +6
такий важний вАпрос - а ви коли-небудь грали на похоронах чи на свадьбах? якщо так - то де більше нравицця?
los colorados 03/12/2009 22:22 +6
свадьби - це круто, грали і не раз, але думаю на похоронах ніхто не дивиться скільки горівки ти вип"єш, всім просто не до того
Гість: babaj 03/12/2009 19:49 +6
а я от інтірісуюсь - чи є у вас фан-клуб, чи ходите ви на танці і якого кольору ваш лімузін?
los colorados 03/12/2009 22:26 +7
фан клуб тільки вчора розпустили, бо розпустились вони там до ручки, танці це круто, кожен займається різними стилями: русланьо любить капуейру, сірожа гопак, лесик танго, а я бальні
los colorados 03/12/2009 22:27 +6
лімузін наш прозорого кольору, тому навіть самі його не можемо побачити
Гість: Zhenka 03/12/2009 21:57 +8
Нє, я з Тернополя тількі Міколку Шпаковського знаю...)
Гість: Тілівізор 03/12/2009 22:43 +6
Єсі вас запросять на артполе в якості 2 хедлайнера поїдете?
los colorados 03/12/2009 23:09 +6
не знаю шо таке артполе, але від виступів ми не відмовляємось
Гість: Міколка Шпаковський 09/12/2009 23:23 +6
а я з Вінниці тільки одного Женьку Верещагіна знаю, а з Тернополя п"ю тільки із Лос Колорадос)))
Гість: юзверь 04/12/2009 11:01 +6
привет, парни подскажите пожалуйста как пропатчить KDE2 под FreeBSD?
los colorados 04/12/2009 12:05 +6
а нафіга юзати KDE2? юзай 3.5 А якшо не підходить, то звертайся до нашого гаранта
Гість: Тілівізор 04/12/2009 11:21 +6
Як вам поезія гурту Перкалаба?
los colorados 04/12/2009 12:05 +6
позитивна
Гість: babaj 04/12/2009 13:00 +6
агов, ви ше тута? такий ше один вапрос - а мона буде на фесті купити ваш діск, шоб дєвушці подаріть? або парню... або мамі... або... вобшем - будуть діски?
los colorados 04/12/2009 13:29 +6
наразі в нас немає офіційно випущеного диску, він планується на наступний рік
Гість: babaj 04/12/2009 17:42 +6
то як ви порадите зарадити моїй цій біді?
los colorados 04/12/2009 23:26 +6
просто забий і всьо
Гість: Саша 04/12/2009 17:06 +6
чи збираєтесь їхати в всеукраїнський тур? бо як відомо у вас багато фанів, а музика просто крута!
los colorados 04/12/2009 23:27 +6
плануємо, але немає поки що толкових організаторів, а самі всім займатись не можемо
Гість: Тілівізор 04/12/2009 23:37 +6
А ви знайомі з Петром Щуром і з довбаним цейво степлером?
сват 05/12/2009 02:11 +6
Надалі ви ще плануєте брати участь у вінницьких фестах? Я цього літа був на млиноманії, так ви там всіх взули! Неймлеси на вашому фоні виглядали сірими мишками...
los colorados 05/12/2009 07:11 +5
звичайно, фестивалі - це найкраще, що може бути для рок-музиканта. ця атмосфера взаємної дружби і такого собі позитивного соціалізму просто незабутня!
los colorados 05/12/2009 07:10 +6
з петром ми виступали на минуломі фестивалі"нівроку-2008", він був нашим конферансьє. зі степлером поки наші творчі шляхи не пересікались
сват 06/12/2009 01:15 +6
Ну а в Сокілець на млин в наступному році думаєте заїхати?
los colorados 06/12/2009 03:34 +6
як закличуть, то заїдемо
Гість: Тілівізор 06/12/2009 18:31 +6
як вам вінницькі фанати?
los colorados 06/12/2009 21:56 +6
просто зашибєнні!
Гість: Тілівізор 06/12/2009 23:19 +6
чого тьотя люба не пускає вас до хати?
los colorados 07/12/2009 11:57 +6
бо ми вічно п"яні
Гість: Андрій 07/12/2009 12:55 +6
Ота пісня про корову яка померла, то вона базується на реальних подіях? (((
los colorados 07/12/2009 18:45 +6
звичайно
Гість: Тілівізор 07/12/2009 19:25 +6
от жалко її
Гість: babaj 07/12/2009 15:19 +6
дякую за драйв. тіко жалко того хлопа, який тяжко ненавидить піаніну...
los colorados 07/12/2009 18:46 +6
ну, доля в нього терниста і нелегка
Гість: Тілівізор 07/12/2009 21:04 +6
скажітє а ви їсте помідори?
los colorados 07/12/2009 23:14 +6
канєшно, особливо закусюємо