18-річна Оксана після ДТП у реанімації. Їй терміново потрібні кошти на лікування

Ранком першого дня літа 18-річну Оксану Кандибу на Келецькій збив "Форд". Дівчина потрапила у реанімацію. Лікарі борються за її життя. А друзі Оксани тим часом збирають їй гроші на лікування.

Оксану Кандибу збили на перехресті вулиць Келецької і Шевченка. Вона поспішала на роботу в "Дастор". Переходила дорогу, щоб сісти на тролейбус. І раптом - біда.

Як повідомили, в обласній Державтоінспекції, це сталося близько дев'ятої години ранку. За кермом "Форду", що збив Оксану сидів 57-річний вінничанин. Правоохоронці кажуть, що дівчина перетинала дорогу в районі переходу, що регулюється кнопочним світлофором. Але чи показував він у той час пішоходам зелене світло, наразі не відомо. Триває слідство.

Оксану госпіталізували у міську лікарню швидкої допомоги. Її поклали в реанімацію.

- Стан пацієнтки важкий, - каже начмед лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко. - У неї серйозна черепно-мозкова травма. Зараз наші медики боряться за життя дівчини.

Для друзів Оксани, звістка про біду, яка з нею сталася, була шоком.

- Ми усі дуже хвилюємося, - каже подруга Оксани Даша Калиновська.


Дівчина, яку збила машина, у минулому році закінчила школу №10, зараз заочно навчається у Торговому університеті, працює в овочевому відділі "Еко-маркету", що у "Дасторі" на Юності


Розповідаючи про Оксану, Даша не жалкує гарних слів.

- Ксюша - чарівна людина, - каже вона. - Весела, комунікабельна, чуйна. Її усі дуже люблять. Бо вона, як сонечко. Разом з нею сумувати просто неможливо.

Щоб якось помогти Оксані та підтримати її батьків, друзі та приятелі дівчини вирішили скинутися грошима.

- Оксана завжди усім допомагала - як могла і чим могла, - каже Даша. - А тепер їй потрібна допомога. Тільки, на жаль, від нас мало, що залежить. Єдине, що можемо, це зібрати кошти на лікування.

У соціальній мережі "Вконтакте" на підтримку збору коштів розгорнувся цілий рух. Друзі Оксани підключили до цього своїх друзів. Майже усі, хто знайомий з Ксюшею, розмістили на свої сторінках заклик їй допомогти.

Сторінка Оксани "ВКонтакте"

Клуб "ВКонтакте" для збору коштів для лікування Оксани

- Ми просимо усіх небайдужих допомогти нам, - каже Даша. - Уже діє банківській рахунок. Будемо вдячні за кожну гривню, яку ви на нього покладете. Ці гроші Оксані зараз дуже потрібні.

Банківський рахунок для збору коштів на лікування Оксани Кандиби - 4405 8850 1559 6718. Усе, що потрібно - прийти в «Приват-банк», дати касиру папірець з номером рахунку, вашим прізвищем, ім’ям, по-батькові та, власне, гроші. Довідки за телефонами: (063)7171422 - Іра, (063)4895565 - Даша.
Читайте також:
19-летняя винничанка после ДТП попала в реанимацию
Допоможіть врятувати Оксану

12 червня в рамках акції "Допоможіть врятувати Оксану" на Парижі буде майстер-клас з хіп-хопу, казки та боді-арт

Під час вечірки в нічному клубі "Кумбари" сьомого червня в рамках акції "Допоможіть врятувати Оксану" було зібрано ще 475 гривень




ДТП  ДАІ  аварія  збили людину  реанімація  лікарня швидкої допомоги 
Євгеній ФРОЛОВ:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 24
Переглядів: 8737

Євгеній ФРОЛОВ
380677307425
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 03/06/2010 16:29 +58
Дай Бог ей здоров я.
Гість: Ім'я не вказано 03/06/2010 16:47 +52
Белочка....выздоравливай(((
Гість: ima4 03/06/2010 22:36 +37
Белка, мы ждем тебя здоровой!!!
Гість: Ім'я не вказано 04/06/2010 02:21 +27
выздоравливай!!!
Гість: Роман 04/06/2010 11:03 +25
Коли це сталося, я саме проїжджав в тролейбусі поряд, і все бачив :(( Ми поїхали і так і не дізналися, чи вона жива. Ось щойно найшов про цю ДТП. Дуже шкода. Одужуй!!!
Гість: Ім'я не вказано 04/06/2010 11:43 +21
Білочка ми з тобою
AGvin 04/06/2010 14:16 -4
Надеюсь все будет хорошо... ...нам с Рамом интересно, а че за водила то? ...Надеюсь хоть в трезвом виде несся? Нессер шмидт хренов!!!
Гість: Рамиз 04/06/2010 14:33 +15
Так Оксанка дуже хороша людина. А ще нещодавно ми з Славою (AGvin) говорили з нею на роботі де вона працює в овочевому відділі. Ми допоможемо всім чим зможем. Медіа корпорація RIA.ua приєднується.
sashOK!!!™ 07/06/2010 16:39 +11
поки слідство не закінчилось не варто все спихати на водія. Можливо дівчина з дурості побіжала на червоне світло аби встигнути на тролейбус.
Гість: boris 04/06/2010 14:32 +20
Вона як ластівочка на скейті.Дай Боже їй скорого одуження а її друзям велика подяка що вони є в Оксаночки і турбуються про неї.
Гість: Роман 04/06/2010 18:38 +13
boris, Рамиз, я так зрозумію ви там ближче до неї, скажіть будь ласка: які в неї травми? Як взагали стан?
Гість: Павло 04/06/2010 21:06 +13
ще досі вона лежить в комі ((( але вчора вже відключили від неї апарат штучного дихання , дихає самостійно це вже добре ... Дай Боже їй видужати
Гість: Ніка 05/06/2010 00:09 +15
БІлочко!!! Одужуй!!!Я тебе дуже люблю і чекаю!
Гість: Я все знаю....=) 05/06/2010 03:14 +10
Я особисто її не знаю, але......але після прочитаного сльози самі навертаються на очі......="(
Гість: Я все знаю....=) 05/06/2010 03:14 +14
Боже, спаси і сохрани!
Гість: Роман 06/06/2010 08:44 +9
Святой Ангеле-хранитель (Оксаны), покрой ее твоим покровом от стрел демона, от глаз обольстителя и сохрани ее сердце в ангельской чистоте. Аминь.
Гість: Ім'я не вказано 06/06/2010 16:45 -8
http://www.reactor.org.ua/main/3330-u-vinnici-vidbuvsya-marsh-proti-degradaciyi.html
Гість: Ім'я не вказано 06/06/2010 20:35 +9
І до чого ТУТ тема педофілії? о_О
Гість: ВиртуальЧик 06/06/2010 23:40 +9
І до чого ТУТ тема педофілії? о_О потому что спамер-поцреот завелся
Гість: ВиртуальЧик 06/06/2010 23:42 +8
а Оксанке желаю побыстрее выздоравливать, пусть это всё для тебя закончится как можно быстрее!!!
Гість: Роман 07/06/2010 08:31 +8
А як вона там? Вже вийшла з коми? :\
Жорик) 07/06/2010 09:13 +9
Уже сама дышит
Гість: ира 08/06/2010 21:59 +9
Білочка,ти сильна,в тебе ВІРЯТЬ ВСІ твої друзі,батьки,вся Вінниця ,вся Україна молиться ,тримає кулачки за тебе!!!!
Гість: САМСОН СЕМЕНЫЧ 09/06/2010 16:02 +15
приятно удивляет позитивная активность друзей Оксаны и тех, кто никогда ее не знал ; редакции РИА, отдавшей этой теме сегодня свою первую полосу, и отзывчивость жителей нашего города. Оказаться неодиноким в беде - очень важно. "Делай добрые и дела и бросай их в воду" - говорили древние мудрецы, - вот что нужно ставить в "статус" своей жизни. Оксаночка, выздоравливай. Ты не одна.
Гість: boris 09/06/2010 22:35 +8
Німетчина теж тримає кулачки за Оксанине одужання.
Гість: boris 09/06/2010 22:37 +8
Тільки до Даші і Іри я не можу дозвонитись.
Гість: Ім'я не вказано 14/06/2010 14:31 +9
Я думаю что с ней будет все в порядке, я просто в этом убежден до глубины души !
Гість: Ім'я не вказано 15/06/2010 19:21 +8
Выздоровления! вот только столько людей сбивают машины и почему-то больше всего внимания только на одном человеке... если бы про каждого так заботились
Гість: Ім'я не вказано 16/06/2010 22:09 +11
Дай Боже здоровья!!!