Тернополю бракує 75 мільйонів, каже мер

Гроші на зарплати учителям і лікарям Тернопіль має лише на 10 місяців.

Бракує коштів і на виконання інших зобов’язань, переданих державою, - зарплати працівникам галузі культури та спорту, сплату за енергоносії та забезпечення деяких пільг. Вибиватимуть їх у Києві.
- Загалом ми цього року маємо “дірку” у 75 мільйонів, - каже міський голова Сергій Надал. – Причому подібна картина, коли держава не повністю виконує свої зобов’язання, характерна для всіх міст, до якого регіону вони не належали б. Коливання – незначні: комусь дали більше, ніж нам, на культуру, іншим – на спорт.
Мер поскаржився, що найгірша ситуація - із міськими спортшколами. Їх у Тернополі - шість, а фінансування надійде стільки, що його вистачить хіба що на одну. Як пояснив пан Надал, міську владу змушують діяти відповідно до вимог Бюджетного кодексу – скорочувати мережу до розміру наданого фінансування. Так чинити, звісно, ніхто не хоче. Але резервів у місцевому бюджеті не вистачить, аби забезпечити своїми силами те, чого бракує.
- В Асоціації міст України підрахували, що загалом держава у 2012-му місцевим радам недодала близько 2 млрд грн, - продовжує мер. – Відтак ця організація вже звернулася до Кабміну, аби він знайшов кошти і перекрив дефіцит, що виник при розподілі бюджетів на 2012 рік.
 




гроші  бюджет  Тернопіль  Сергій Надал 
Надія НОВАК:

Оцінити новину:

Рейтинг: 3
Голосів: 6
Переглядів: 358

Надія НОВАК

Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 14:48 +9
Як що, то працівники культури, а як зарплату- то меру і "іже з ними"! Нехай собі зарплату заборгує, падла!
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 23:52 -3
так то не він боргує, це кошти, які йдуть з КабМіну. Міська рада тількироздає, але нараховувати не може. Отакато фігня малята!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 15:10 +15
Головне щоб пам"ятник Шухевичу поставили та смлоскипну ходу провели. Тільки так переможимо!
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 23:53 -1
памятник Шухевичу не за міські гроші будуть ставити, шо вас заїло на тому! Шухевич дійсно ГЕРОЙ і має до Тернопільщини стосунок!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 15:32 +8
Скільки це ще буде продовжуватися? Я від цього червоного антуражу на фоні періодичного міжгалактичного відеоспілкування з виборцями скоро лопну від реготу! Мер на Марсі? Марсіани хотіли схопити мультяшного Шрека, а захопили нашого героя? Якщо Тернополю бракує 75 млн., то що бракує меру? Йому бракує свободи від космічних піратів! Свободу члену Свободи! Не дозволимо марсіанам вмішуватися у внутрішні справи громади міста!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 15:39 +6
Схоже на те, що останнім землянином, на долю якого випала можливість поспілкуватися з мером, був Тернопільський Сірий
Гість: АГА 24/01/2012 17:47 +9
Пане мер ! ви цю суму можете помножити якщо ви перестанете красти землю зі своєю партією і депутатами від свободи ! всі недостатки в бюджеті лише через те що крадете ! скільки будуть ще роздавати землі по акційним цінам ?
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 18:55 -9
мер не винен, що в нас уряд такий, що тільки краде і ніяких поступлень до бюджету немає
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 20:01 +9
надал тоже не менше краде))) факти: 1. 13 гектарів віданих під не існуюче будівництво 2. допомога "Креаторбуду" виділення землі біля довженка
Гість: oLexus 24/01/2012 19:21 +9
спостерігаю за тим гопніком - люди, він таки дебіл! як можна водночас дерибанити і дивуватися, чого нема в касі грошей?
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 20:36 +9
Суцільний КОСМОС....
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:11 +8
якби ти падло менше крало все було би добре
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 08:26 +10
Меру бракує 75 мільйонів, а Тернополю нормального мера )))
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 23:15 -1
то тобі мозгів бракує! Місту зКабміну недодають грошей! А Надал якраз і старається все збалансувати. Азаров свідомо не дає грошей на міста де привладі патріоти, щоб завалити їх рейтинги