Юрист, каже жінка,

Тернополянка стверджує, що юрист її "кинула" на 22 тисячі та створила нові проблеми

- Я не хочу, щоб мою "захисницю" посадили, - каже Олена Буряк. - Так, юрист влізла мені в душу і використала мої проблеми задля своєї користі, ввігнала в борги та видурила 22 тисячі. Але за таке й сама доля покарає.

Тернополянка Олена Буряк найняла юриста Аліну Шикеряву, аби та допомогла їй судитися з банком через кредити. Правозахисниця пообіцяла стовідсоткову перемогу. Проте згодом почала брати гроші "на робочі витрати", як каже жінка
Загалом отримала, за словами тернополянки, 22 тисячі гривень. І зникла
"Почала брати гроші"

Почалося ж усе з того, що Олена Буряк взяла у банку кредит - кількасот тисяч гривень на розвиток бізнесу. Проте справи пішли погано. Та ще й захворіла матір жінки. А в неї самої виявили онкологічне захворювання - на останніх стадіях. Тож вчасно сплачувати за кредит тернополянка вже не могла.
- Я змушена була рятуватися від хвороби, - розповідає пані Олена. - Усі гроші йшли на це. Принесла в банк усі довідки про те, що платити в повному обсязі я не можу. Просила відстрочку. У банку наче погодились - на словах. А потім я дізналася, що нарахували майже 100 тисяч пені та штрафів. Стало зрозуміло, що сама не впораюся з ситуацією. Тоді й почала шукати юриста.
Знайшла на дошці оголошень, як пригадує, повідомлення про правову допомогу. Зателефонувала за вказаним номером та зустрілася з юристом - 24-25-річною жінкою.
- Я розповіла їй і про хворобу, і про борги, і про те, що платити не можу, - говорить жінка. - На той час вже й за квартиру були величезні борги. Юрист поставилася до мене дуже уважно. Навіть сказала, що гонорар їй я зможу заплатити вже після перемоги в суді, на яку я нібито маю усі шанси. Запевнила, що банк повинен піти мені назустріч.
Одразу ж жінка надала юристу нотаріальну довіреність на представлення її інтересів і процес захисту, як тоді здавалося тернополянці, розпочався.
- Юрист написала заяву до міськрайсуду, - говорить жінка. - А далі почалися розмови про те, що справа важка, і аби виграти, потрібно залучити багато людей та проплатити їхні послуги. Говорила, що консультується з якимось харківським суддею, правоохоронцями, працівниками прокуратури та СБУ. А також - бере інформацію з банку, яка дорого коштує. Брала у мене по кілька тисяч. Усі ці гроші я позичала в друзів та рідних, бо сама вже не маю нічого.
Куди йдуть кошти, зізнається тернополянка, вона не допитувалася. Вірила адвокатові на слово. Бувало таке, каже, що навіть косметику та одяг юристові купувала, оплачувала харчування та проживання, платила за мобільний зв'язок, бо виявилося, що правозахисниця - з Житомира.
- Шкода було тієї молодої жінки. Не могла подумати, що вона може так вчинити, - продовжує пані Буряк. - Але час минав - і жодних зрушень. Вже ніби й суд мав бути. Пішла в суд і з'ясувала, що заяву відхилили, бо неграмотно складена. Тоді я й зрозуміла, що мене обманули, нажилися на біді і відчаї. Одразу згадала, що жодного разу в офісі юриста не була - зустрічі за ініціативи "захисниці" відбувалися або в Центрі, або в мене вдома чи на роботі. Думаю, ця жінка не одну мене так обманула. Тоді врешті випросила в неї розписку про отримані гроші. А вона наполягла на складанні договору.
"Хочу застерегти тернополян"
Олена Буряк не впала у відчай. Хоча, як каже, банк і далі "напирав", хвороба прогресувала, а борги росли. Натомість написала юристу лист-претензію з вимогою надати звіт про виконану роботу. Та не відреагувала. Тоді постраждала написала заяву в міліцію.
- Там виклала всі факти, - каже пані Буряк. - Міліція викликала юриста. Вона дала пояснення. Згодом я отримала відповідь, що у справі немає складу злочину. Міліціонери запропонували шукати правди через цивільний позов. Заяву я оскаржила в прокуратурі. Прокуратура знову направила мою справу в міліцію. Тоді викликали і мене, і її. Провели очну ставку. Проте протоколу тієї зустрічі не вели, бо юрист приїхала вже після того, як міліція відправила справу в прокуратуру.
Правозахисниця вкотре пообіцяла повернути гроші й дала ще одну розписку з датою повернення, стверждує жінка (копії розписок є в редакції — ред.).
Пані Олена пригадує, що ще на початку співпраці з юристом чула від неї вихваляння про серйозні зв'язки з міліцією Тернополя. Тож коли її заяву почали "футболити", запідозрила недобре.
- Я знову пішла в прокуратуру. Прокуратура знову направила заяву для доопрацювання в міліцію, - говорить тернополянка. - Розпочали повторний розгляд справи. Днями, може, знову побачу свою захисницю, якщо приїде. Вона ж не тільки мене дурить, а й міліцію.
До заяви жінка долучила документи, контакти свідків, які бачили, що юрист брала гроші, постанову суду, якою відхилили заяву через неграмотність. Факти афери - очевидні, наполягає вона.
- Але мені потрібні ті гроші, які вона видурила, аби повернути борги, - каже пані Буряк. - Я ніколи нікого не підводила. Мені люди завжди вірили. І я всім вірила. І Шикерявій повірила… Крім того, хочу застерегти тернополян, щоб і вони в таку біду не втрапили.
"Проводять перевірку"
Ми зателефонували юристу Аліні Шикерявій. Жінка одразу попередила, що якщо буде публікація - вона звернеться до суду.
- Якщо жінка має претензії, нехай подає до суду, - каже пані Шикерява. - А вже коли буде судове рішення, нехай уже тоді звертається в газету. Якщо буде публікація без судового рішення, я буду подавати на газету в суд. Справа закрита. Жінка повторно скаржилась у прокуратуру. І справу знову закрили.
Також юрист розповіла, що справа була важка й заплутана. Загалом, за її словами, їй довелося вести декілька справ.
- За кредитом жінки, який вона взяла та не виплачувала, за людиною, яка не виступала поручителем, але банк взяв її поручителем, і за знайомим жінки, який мав кредити у шести різних банках, - пояснила юрист.
Ми уточнили сказане юристом у пані Буряк. Справ дійсно було декілька. Дві з них стосувалися тернополянки. За однією з них позовну заяву відхилили, а за іншою - суд прийняв рішення не на користь Олени Буряк. Інші люди, яких згадувала юрист, як з'ясувалося, також мають претензії до захисниці. Вони написали колективну заяву в прокуратуру та СБУ (копії є в редакції - прим. ред.).
В обласній міліції повідомили, що про цю ситуацію знають і з'ясовують усі обставини.
- Працівники карного розшуку міськвідділу міліції проводять дослідчу перевірку, - повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник.
Отож після перевірки стане відомо, чи були в діях юриста ознаки шахрайства. Чим закінчиться справа, повідомимо в наступних номерах.

Коментар
Василь КОГУТ (54 р.), адвокат:

- Якщо укладений договір, то тут, швидше за все, є цивільно-правові відносини. А проблеми виникли через неналежне виконання умов цього договору. Жінка може звернутися до суду з позовом і вимагати повернення коштів. Щодо шахрайства, то сказати - було воно чи ні можуть правоохоронні органи. Жінка мала право звернутися в міліцію і скористалася ним. Сума в 22 тисячі, як на мене, завелика за такі послуги.
Зараз є дуже багато юристів. На жаль, не всі вони добросовісні, часто тернополяни страждають через це. У складних справах раджу звертатися не до юристів, а до адвокатів. У них і знань, і досвіду зазвичай більше. Краще користуватися послугами людини, яку порадили або яка має хорошу репутацію.

Видавництво РІА




юрист  Тернопіль  22 тисячі 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 5
Переглядів: 4328

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: ХХХ 22/01/2012 18:08 +8
так так є в нас в Тернополі юристи такі, як Рудий Степан
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 18:23 +30
А на що надіялась пані Буряк? Що їй пробачать борги на кількасот тисяч? Як можна бути такою наївною...
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 18:52 +10
мабуть, хотіла відтермінування виплати боргів
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 09:27 +4
як ви собі уявляєте відтермінування боргів. це означає безплатно користуватись чужими грошима. при цьому той хто позичив ще й втрачає на інфляції.
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 15:20 +5
це не відтермінування боргу, а НЕ нарахування штрафної пені. а борги звичайно треба платити , але з тими відсотками на які розраховували, коли брали кредит. просто криза вибила "почву" з під ніг...і банки не дали людям оговтатись і "встати а ноги"...і якщо пам*ятаєте, Тимошенко кинула усі сили на рятування банків, а про простих людей ніхто і не подумав, а банки цим користуються.
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 22:24 +6
Наш народ мене дивує: кредити набрав, а повертати гроші не хоче, чи не спішить... Брали гроші чужі, а віддавати треба свої, кровні, але про це наперед ніхто не думає. Ваш кредит- це чиїсь депозити, і звісно їх власники хотять забрати свої депозити вчасно. Їм куди звертатись? Слухати історії про кризу ? Якщо позичили гроші в сусіда, скільки часу будете розповідати байку про свою несплатоспроможність? Для чого брати такі суми, які не зможете віддати?
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 23:28 +8
так ми наприклад брали, щоб заробити , планували мале виробництво налагодити, усе було у порядку до кризи....ті хто не стикався, а працював на зарплату не зрозуміють...бо стався обвал усього - за один день,.... якби знали де впадем, то повірте ,ніколи б не залізли у цей зашморг
Гість: Тернополянка 24/01/2012 07:56 -3
+++++++++++++++++++++++++++++
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 09:11 -4
Де ви бачите кризу? При кризі падають ціни із-за відсутності платоспроможного попиту. А в нас ціни тільки ростуть. То яка криза може бути? Не списуйте все на то чого немає.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:08 +3
Кредити брала не перший рік. До кризи проблем не було. Та й захворіла не для того, шоб не повертати гроші. та що там пояснювати...
Гість: Ім'я не вказано 26/01/2012 18:32 +1
А я з Вас дивуюся, живу з-за кордоном, і тут також є ситуації, коли банки квартири забирають і т.д....але Ви забуваєтеся, людина захворіла - рак....щось Вам про це говорить? ...тут була очевидна помилка - Позика, а також, надзвичайна наївність пані Буряк, а те чи людина є платоспроможна чи ні зараз, звідки Ви знаєте? Людина хвора, це просто ми можемо зробити для себе висновок і не повторювати чужих помилок...ОТ І ВСЕ...
Гість: Ім'я не вказано 26/01/2012 18:39 +1
а ЗНАЄТЕ, ТУТ, З -ЗА КОРДОНОМ БАНКИ РЕАЛЬНО ЙДУТЬ ЛЮДЯМ НА ПОСТУПКИ, 2 РОКИ ДАЮТЬ. поки заберуть квартиру, і ще такі пропозиції, щоб людина сплачувала, вони реально йдуть Вам на поступки, лише, щоб людина сплачувала...А ЩО В НАС? це нормальна позиція людини, коли вона заїї шукає захисту своїх інтересів, і ми теж хочемо, щоб нам йшли на поступкиииии...ХТО ВІД ЦЬОГО СТРАДАЄ? яКА ІНФЛЯЦІЯ? А ЧИ знаєте Ви, що банк вертає собі суму на перших платежах і банк ніколи не дасть себе обдурити ,а навпаки, в нас в Україні, ще збільшують відсотки, тоді як у світі, під час кризи, цей відсоток зменшують....Люди, просніться, дивуюся з Вашого мислення, це нормально відстоювати свої інтерести і далі так продовжуйте, але спершу - дізнайтеся, як сае належно оформити....МИ ЗАВЖДИ БУДЕМО НАРОДОМ ,ЯКИЙ БУДЕ ДОЗВОЛЯТИ СЕБЕ ПРИГНІЧУВАТИ І ГНОБИТИ.....Поки не поміняємо мислення
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 11:43 +1
Ціни ростуть, а інфляції немає - це щось нове.
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 19:12 +26
в мене подібна ситуація з банком...взяли кредити за пів року до кризи і пролетіли....(((( на словах у банку обіцяли відсрочку, а потім прийшов лист від коллекторської фірми, з вимогами заплатити пеню, яка перевищує суму кредиту у 10разів!!!! (було 30тис.дол., а стало 300000!!!!!!). а ще гривневий кредит, у сумі 5 тисяч - з якого вимагали 45000!!!!. Дочекались позову до суду (у місцевому, а не за адресою коллеторів) і ВИГРАЛИ!!!!!. тепер чекаємо позову на валютний кредит, надіюсь також буде вдало...а банки просто обнагліли - такі пені нараховують , що аж у петлю хотілось лізти..але нас рятує те що, прохання про відсрочку ми завіряли, копіювали і подавали з свідками... а юристка ця - просто нездара, яка ніфіга не знає про банківськи справи
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 23:44 +8
тоже судимося з банком можна трохи конкретики? який банк, чим аргументували позовну заяву. Будь-ласка :)
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 00:09 +11
Приват банк......наше.прохання про відсрочку і позитивну відповідь працівників підтвердило 2 свідків, плюс не було доказів, що ми були ознайомлені з підняттям відсотків нарахування пені. (ніколи не брали замовних листів на нашу адресу.) і подали позов на некоректні дії коллекторів (банк не має права розголошувати приватну інформацію). головне, щоб суд був у Тернополі, а не у Дніпропетровську. УСПІХУ!!!!
Гість: 56зеро 22/01/2012 20:12 +7
Тернополяни, не звертайтеся до "великого юриста" Горби!
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 20:56 +7
ВЕЛИКІ ЮРИСТИ - ХРЕНОВІ АДВОКАТИ БІЛЯ МАГАЗИНУ МОЛОКО НА 2 ПОВЕРСІ
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 21:15 -20
Дуже задоволений Л.М.Семененко дай Бог їй здоровя
Гість: Ім'я не вказано 22/01/2012 23:42 +7
кидалово
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 17:05 +2
ЇЇ послуги дуже дорогі і вона погана людина. Стикалася з нею і знаю...
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 22:42 +4
підтверджую
Гість: Горба 31/01/2012 14:50 0
Будь-які претензії Ви можете висловити надіславши листа за електронною адресою advokat-gorba@mail.ru
Гість: Lily 23/01/2012 09:44 +2
А я знаю дуже хорошого адвоката,вона мені багато чого допомогла, і досих пір помагає.Вона хороша людина,і як адвокат все робить так щоб людина була задоволина.А саме більше мені подобається в ній і в її роботі те,що якщо вона знає, що справа не виграшна,і не має ніяких шансів,то вона людині говорить наперед, "Що краще за цю справу не братися"
Гість: Lily 23/01/2012 09:47 +6
Дай Бог Вам здоров"я, Н.О. Бачинська і щоб ви залишалися такою хорошою людиною як Ви є.
GF 25/01/2012 09:42 +3
І оцінки мені нармальні ставила
Гість: я 23/01/2012 11:35 +6
Хорошого юриста, адвоката, як і хорошого лікаря, священника, кожна людина повинна знайти собі по душі. Клієнти також бувають різні, і далеко не завжли в тому, що клієнт не спрацювався з юристом, винуватий саме юрист. Це не стосується, можливо, випадку, описаного у статті, але й наші люди дуже складні в роботі, особливо що стосується оплати роботи юриста. Часто не юрист, а клієнт намагається щось "надурняк увірвати" та недоплатити. По кілька разів так "навчать" юристів, а потім ображаються, що ті без оплати нічого не хочуть робити. Скаладна інтелектуальна робота повинна бути оплачена.
Гість: Наталя Ковальчук 23/01/2012 12:38 +12
справа в тому, що наші юристи займаються всіма видами справ, тобто правом і сімейним, і цивільним і кримінальним, і господарським тощо. Щоб бути спеціалістом в юридичному полі, а це великий маштаб вивчення законодавства, необхідно займатися одним максимум двама видами юридичного права. і ще один нюанс, три види професії це лікар,юрист,бухгалтер, в цих професіях з віком професіоналіз все збільшується
Гість: Акация 23/01/2012 19:48 +5
Знаю особисто цю жінку.вона є мамою мого однокласника і можу сказати,що є дуже доброю і хорошою людиною. шкода,що склалася така ситуація ((((
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:11 +1
Дякую, Сонечко)
Гість: Ім'я не вказано 23/01/2012 19:59 +3
скоро один юрист-адвокат теж буде відповідати за недобросовісне відношення до своїх клієнтів у справі кредитної спілки "Християнська злагода" пам"ятаєш нас, Саша?
Гість: Хома О.В. 23/01/2012 21:29 +3
Різні бувають юристи... Самому декілька разів доводилось звертатися. Востаннє, в грудні минулого року, боргів наскладалось (по кредиту, приватній позиці, ще й аліменти). І що не говоріть про досвід, допоміг саме молодий юрист, Максим Борисович, прізвища не памятаю. Грамотно склав заперечення проти позову, розстрочив оплату свої послуг. Впринципі, пеню та штрафні санкції зменшили на 80%. Щиро йому вдячний.
Гість: невідома 24/01/2012 12:11 +3
А мене л,м,семененко жорстоко кинула на 5000гр і навіть не прийшла до суду. Сука!!!!!. Нехай ті гроші підуть ій на ліки....
Гість: невідома 24/01/2012 12:13 +2
Мене особисто кинула Семененко на 5000 гр і навіть не прийшла до суду.
Гість: АР 24/01/2012 13:15 -5
Уся образа, яка затаїлася у вашій душі принесе шкоду лише вашому здоров'ю. Задумайтеся, чи виграєте Ви хоча б щось від того, що будуте знати куди п.Семененко витратила ваші гроші? Краще простіть і Вам колись воздастся!
Гість: 1 24/01/2012 16:32 -1
Але ж справу вона вам виграла? Знаю Семененко як дуже хорошого фахівця.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:33 -1
Можна дізнатись яким саме чином вона вас "кинула" ?
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 23:00 +1
грала проти мене за мої гроші
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 09:50 -1
а ви б хотіли "чудити" і щоб Семененко ратувала вас за 100 грн
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 20:06 +3
ТаКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО САМА СЕМЕНЕНКО ПИШЕ ПРО СЕБЕ ГАРНІ КОМЕНТАРІ!!!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 12:16 -20
Перш ніж фотографуватися рекомендую пані Буряк скористатися фотошопом.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 15:55 -8
Чому так негативно відреагували на розумну косметологічну і оздоровчу рекомендацію.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 16:09 +9
А до чого тут маски очисні??? Чи може Ви та сама юрист Аліна??? Кипите від злості і нічого розумного в голову не приходить от і пишете всілякі дурниці.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 16:18 -1
Ні, я просто лікар-косметолог. А жінку дійсно дуже шкода. Крім того в неї ще проблеми з такими боргами.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 19:18 +9
В неї мама хвора, в самої онкологія, борги, а ти про маски від прищиків пишеш. Познущатись вирішила?
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 20:14 -2
Я просто не читала статті і так написала, що потрапило на очі. Однак п. Олені все-таки необхідно обов`язково здійснити комплексну чистку свого організму! Змінити від нині кардинально свій спосіб життя. Питання здоров`я для неї повинно бути найголовніше, а питання про борги і адвокатшу - дрібниці. Рекомендую їй не вбивати це в голову. Крім того, я готова перерахувати їй певну суму коштів, щоб допомогти в такій важкій для неї фінансовій і особистій ситуації. Було б добре, якби редакція 20 хв. розмістила номер рахунку, на який п. Олені можна перерахувати кошти та іншу контактну інформацію. Думаю, що на це відгукнуться небайдужі тернополяни. Мені соромно, що я могла образити її своїми попередніми дописами.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:03 0
Дякую за розуміння і підтримку.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:17 +7
Коли вас єжерає рак, повірте, не до фотошола...
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:47 +1
Головне не втрачати дух, а сили знайдуться. Я знаю багатьох людей, які побороли рак. Потрібно вибрати правильну методику лікування. Якщо можете, то зверніться особисто до лікаря-онколога Шияти Марії Петрівни, хоча зараз, на жаль, вона не так часто в Україні. Шията витягувала навіть безнадійних хворих, котрих з лікарні просто виписали додому. http://www.nelian.ru/index.php?ukey=auxpage_56&did=309&lang_iso2=ru
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:01 +5
Щиро дякую Вам за пораду. Щодня прошу Бога сил і терпіння. Борюсь і буду боротись!!! Як за життя, так і з аферисткою...
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:12 +2
Дякую. Вірю, що у Вас все буде добре.
Гість: Ім'я не вказано 26/01/2012 18:55 -2
ФХФХФ, сміюся, слухайте, спіртом можна обробляти людину до фотографії, АЛЕ ДО ФОТОГРАФІЇ ФОТОШОПОМ НЕ ОБРОБЛЯЮТЬ, ОБРОБЛЯЮТЬ САМУ ФОТОГРАФІЮ В ФОТОШОПІ, І ТО НЕ ВИНА ПАНІ буряк, а дизайнерів 20 хвилин....ВПАСТИ МОЖУ ЗІ СМІХУ, ЛЮДИ, А ВИ ХОЧ ЗНАЄТЕ, ЩО ТАКЕ ФОТОШОП І ДЛЯ чого він використовується?
Гість: тернополянин 24/01/2012 18:36 +10
Як угораздило цю жінку напасти на таку Шикіряву? Наскільки мені відомо, ця похіндея є членом гельсінської спілки. Зверніться в цю кантору, може вони вплинуть на цю Шикаряву.Можете також звернутись в дисциплінарну комісію адвокатури з вимогою позбавити цю пройду адвокатського свідоцтва. Дійте!
Гість: Я 24/01/2012 21:06 -3
З тексту статті не вбачається, що юристка є саме адвокатом. Тому, по-перше, не давайте таких порад стосовно дисципінарки. По-друге, навіть якщо вона є адвокатом, то з Житомира та належить тоді до юрисдикції Житомирської диспалати. І третє. Маючи інформацію тільки від однієї сторони, не спішіть давати порад щодо дисциплінарки. Сьогодні ви радите, а завтра на вас нарадять...:
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:51 +4
Так і угораздило(((( За словами цієї похіндеї- вона є членом не однієї громадської правозахистної організації. Літом гріла жопу в Криму на семінарі. Підкажіть, будь ласка, як звязатись з гельсїнською спілкою.
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 10:24 +3
Lily!!!!! А ти права,я теж знаю добре Бачинську!!! Вона,Як адвокат і як людина просто супер!! Вона помогла нашій родині,а особисто моєму чоловіку.. Щоб я зараз робила без нього... І все ж таки доказала що він не винен.... Щоб я без неї б робила... Дай Боже її здоровя....
Гість: тернополянин 25/01/2012 16:48 +4
Для "Я": я особисто пересікався з цією Шікярявою, тому маю право оцінювати її дії.
Гість: я 25/01/2012 20:04 0
І Ви також знайшли її по оголошенню на стовпі?
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 19:48 +1
ТаКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО САМА СЕМЕНЕНКО ПИШЕ ПРО СЕБЕ ГАРНІ КОМЕНТАРІ!!!
Гість: 123 25/01/2012 20:10 +7
Повірте, що в нашій системі жоден добросовісний юрист не може гарантувати клієнту виграшу справи. Судове рішення він не ухвалює,а гарантувати дій судді не може. Не завжди юрист винен у програші, повірте на слово. Зрештою, самі знаєте.
Гість: Аврора 26/01/2012 20:49 +3
Я знаю цю Шикеряву. Вона має ОКР бакалавр. В минулому році будучи на 5 курсі ЗФН юрфаку ТНЕУ завалила захист диплома і не має навіть рівня спеціаліст. А до Гельсінської спілки дійсно має якесь відношення.
Гість: Тернополянин 29/01/2012 22:15 0
Мережа активістів правозахисного руху http://hr-activists.net/shikeryava
Гість: студент 26/01/2012 21:08 +5
Відішліть цю статтю в економічний університет, бо ця Шикерява має намір в цьому році поновлятися для захисту дипломної. Певно, їй треба гроші, щоб заплатити за поновлення. Це десь 10-15 тисяч коштує. Класно, якби на захист дипломної до Шикерявої прийшли кореспондентка, що написала цю статтю і всі, кому вона надавала "юридичну допомогу".
Гість: Випадковий перехожий 27/01/2012 09:47 -1
Не розумію людей, які надіяться виграти суд з банком. Це апріорі програш. Тобто, якщо кредит взято, всі документи в порядку то виграти суд нереально. Хіба банківські клерки завтикали і щось упустили. Не ведіться на такі лохотрони. Краще з банком домовляйтесь. І в процесі перемовин переписуйте все ваше майно на когось іншого. І все, банк безсилий
Гість: Тернополянин 27/01/2012 14:31 +1
В нас в Тернополі є ще одна худобина-юрист-це Олег Мартинюк гроші бере і ніхи.а не робить. Так що беріть це шановні Тернополяни до уваги.
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 15:24 +2
Семененко погана людина. Знаю це точно!
Гість: я 27/01/2012 20:07 0
В мене ТАКОЖ була подібна "крута" адвокатка, але її імені називати не хочу....бо таке ім'я - рідкісне в Тернополі.... Затребувала документи в одній інстанції і приховала їх...Оце так "СИСТЕМА"... з тими "правозахисниками"!
Гість: Ім'я не вказано 28/01/2012 00:44 0
Що собою являє суддя Сливка?
Гість: Тернополянин 29/01/2012 22:17 0
Мережа активістів правозахисного руху http://hr-activists.net/shikeryava Шикерява Аліна