Марія Павлишин та Іван Стребков

Тернопільські легкоатлети завоювали дві "бронзи"

З 27 до 28 січня на манежі запорізького ВАТ "Запоріжсталь" відбувся кубок України з легкої атлетики у приміщенні.

Участь у змаганнях взяли легкоатлети із всіх регіонів України. Тернопільщину на кубку України представили одинадцять легкоатлетів.
Найбільшу увагу тернопільських вболівальників було прикуто до талановитих вихованців тренерів Михайла та Тетяни Борейко - Івана Стребкова та Марії Павлишин. До слова, Стребков є студентом тернопільського економічного університету, а також за підсумками 2011 року його визнали одним із десяти кращих спортсменів області. На своїх перших стартах у новому році тернополянин теж продемонстрував достойні результати.
Так, у бігу на 3000 м наш легкоатлет з часом 8хв 16.77сек посів п’яту сходинку. Вдалим для Івана Стребкова був забіг на вдвічі коротшу дистанцію на якій наш земляк здобув третє місце та бронзову медаль. А час, який показав тернополянин - 3хв 48.98сек експерти визнали одним із кращих результатів на змаганнях.
Бронзову нагороду також виборола студентка тернопільського музучилища ім. Крушельницької - Марія Павлишин. Талановита легкоатлетка у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами показала час 10хв 32сек.
- Для наших легкоатлетів це були перші офіційні змагання у новому році, - каже тренер Михайло Борейко. - Вони мають статус відбіркових на Олімпійські ігри та всі міжнародні змагання цього сезону. У рік Олімпіади, спортсмени стараються завжди показувати високі результати, не були винятком із змагання за кубок України. Зокрема Іван Стребков у бігу на 1500 м був у своїй категорії наймолодшим та показав достойний результат, виборовши третє місце.
За словами Михайла Борейка, тернопільські спортсмени у змаганнях, які проводяться у закритих приміщеннях виступають посередньою, але на це є вагомі причини.
- Наша область єдина у якій немає спеціалізованого легкоатлетичного манежу, де можуть займатися спортсмени. Тому ми готуємося у гірших умовах, ніж представники інших областей і це, звісно, впливає на результати, - говорить тренер.
Хороші результати на кубку України продемонстрували й інші спортсмени із нашого краю. Так, четверте місце з результатом 2 м 15 см у секторі для стрибків у висоту показав тернополянин Андрій Кармелюк. Його тезка - Здебський у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами показав п’ятий результат. Андрій Панькевич повернувся додому із шостим результатом у бігу на дистанцію 60 м, а Дмитро Чорнота теж став шостим у секторі для потрійного стрибка. Його результат - 15 м 28 см.
У загальному заліку кубка України збірна команда Тернопільської області посіла 12-те місце. В активі нашої команди - 183 набрані очки. Перемогу у загальному заліку здобула команда Донеччини, яка здобула більш як 600 балів.




легка атлетика  кубок України  Іван Стребков  Марія Павлишин  бронзова медаль 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 0
Голосів: 0
Переглядів: 139

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>

Чемпіонат області з хокею із шайбою У Тернополі провели чемпіонат області з хокею із шайбою

Чемпіонат Тернопільщини з хокею із шайбою, присвячений “Року спорту та здорового способу життя” відбувся у Тернополі, в приміщенні льодового центру “Ескімос”.

Оголошення Тернополя на RIA.ua
Додати оголошення
Інші новини
У Тернополі понад 80 учасників змагалися у спортивному орієнтуванні (1)

Тернопільський парк відпочинку Національного відродження зібрав любителів орієнтування у неділю, 20 травня. 21/05/2012 21:30

В олімпійському забігу в Тернополі взяли участь близько 650 осіб

Близько 650 осіб взяли участь в забігу, який відбувся у Тернополі в рамках проведення Всеукраїнської спортивної акції "Олімпійський день – 2012". 17/05/2012 12:57

Тернопіль: кубок для чемпіонату виготовили за кордоном

Перший чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори триватиме у Тернополі 31 травня-3 червня. 17/05/2012 11:30

У Тернополі провели турнір з волейболу (1)

Волейбольний турнір серед чоловічих команд, присвячений Дню перемоги, вперше провели у спорткомплексі "Політехнік". Свої вміння 9 травня демонстрували не лише прості спортсмени, кандидати і майстри спорту, а люди, які є друзями поза гральним майданчиком 17/05/2012 11:24

Тернопільські турнікмени готуються до перших змагань

- До Тернополя торік приїжджали турнікмени, які тепер беруть участь у шоу "Україна має талант", - каже Іван Сенчик. – Майстерність тернопільських спортсменів уже переважає рівень цих хлопців. 17/05/2012 11:01

ФК"Тернопіль" успішно проходить атестацію у другу лігу (4)

Чітко вибудувана "футбольна піраміда" та інфраструктура ФК "Тернопіль" вказує на те, що цього року місто отримає другу професійну команду. Комунальний клуб нині виступає одразу "на кількох фронтах" і навіть грає трьома повноцінними складами 17/05/2012 10:47