Королівський смак

Тернопільські футзалісти програли "Конфермату"

У сьомому турі міні-футбольного чемпіонату серед команд другої ліги підопічні Віталія Папаровського зазнали першої домашньої поразки у сезоні. Гості із сусідньої області були набагато технічнішими. Натомість тернополяни допускали багато браку при передачах

Поєдинок між "Королівським смаком" і хмельницьким "Поділлям-Конфермат" відбувся 22 січня у Тернополі.
До очного протистояння у спорткомплексі "Політехнік" команди підходили із різним настроєм. Наші суперники із Хмельницького у попередніх п’яти турах не зазнавали жодної поразки та здобули максимально можливу кількість очок - 15. Натомість "Королівський смак" у дебютному для себе сезоні поки що виступає не надто вдало. В активі підопічних Паперовського в активі досі було лише шість залікових балів. Тож у поєдинку проти лідера шансів на перемогу у нашої команди було обмаль.
Рахунок "розмочили" гості
У складі суперників нашої команди глядачі могли спостерігати добре відомі обличчя. Зокрема, за хмельницьку команду поєдинок провели чинні футболісти ФК "Тернопіль" - капітан Андрій Кондзьолка та Сергій Атласюк. Під №17 за "Конфермат" грав Ростислав Ціх, який торік захищав кольори футбольного клубу "Чортків".
На перших хвилинах гра була досить спокійною. Команди діяли обережно. Вся боротьба точилася фактично у центральній частині майданчика. Першу реальну нагоду відкрити рахунок мав тернополянин Олександр Паламар, який протягом двох хвилин двічі пробивав по воротах опонентів.
Утім, втративши нагоду забити гол, наші земляки пропустили його. Гравець "Конфермату" спершу сильним ударом потурбував нашого голкіпера. а в наступну мить вдало зіграв на добиванні та вивів гостей вперед.
За кілька хвилин на табло знову довелося міняти цифри. Гравець "Конфермату" вдало підключився до атаки і вдруге вразив ворота (2:0).
Голом відмітився Книш
У наступній атаці скоротити відставання повинен був наш Андрій Когут. Проте один із кращих бомбардирів "Королівського смаку" пробив повз ворота. Після цього гравець гостей спробував зіграти у волейбол, відбивши м’яч, що летів за межі поля, руками. Арбітр без вагань "запалив" перед футболістом жовту картку.
До цього моменту "Королівський смак" програвав вже із рахунком 3:0. Після пропущеного голу тернополяни спробували організувати низку небезпечних атак. Переважно їх завершував Олександр Паламар, який зумів знайти ключ до воріт суперника і скоротив розрив у рахунку (3:1).
Утім, за хвилину красива комбінація "Конфермату" змусила нашого голкіпера ще раз діставати "круглого" із сітки воріт. До того ж, у наступному епізоді гості отримали нагоду реалізувати пенальті. Щоправда, Ростислав Ціх не влучив у воротах.
Після перерви "Конфермат" знову володів ініціативою у грі. Подекуди гравці "Королівського смаку" діяли проти суперників грубо. Зокрема капітан Віталій Паперовський в одному із ігрових зіткнень некоректно зіграв проти Андрія Кондзьолки.
Поразка наших справедлива
Попри ігрову перевагу хмельничан, наші земляки не відсиджувалися у захисті. Небезпечно пробивав Андрій Когут, а згодом біля воріт гостей по м’ячу не влучив Тарас Пліс. Свій момент теж не реалізував Олександр Паламар, якого випередив голкіпер.
За кілька хвилин тернополяни самі собі додали проблем. Після прострілу когось із гравців "Конфермату" невдало підставив ногу наш гравець Сергій Лукянов і зрізав м’яч у власні ворота. Проте незабаром Сергій Лук’янов вдало виконав удар з-за меж штрафного майданчику (5:2).
Останнє слово у грі все-таки залишилося за хмельничанами. Остаточний рахунок поєдинку - 6:2. До завершення гри обидва колективи ще мали нагоду змінити ситуацію, але більше голів вболівальники не побачили.
Те, що була дуже напруженою, визнали згодом експерти. Арбітр зафіксував низку порушень правил з боку гравців обох команд. Утім, "Конфермат" переграв наш "Королівський смак" цілком справедливо. Гості із сусідньої області були технічнішими. Натомість тернополяни допускали багато браку при передачах.




Друга Ліга  міні-футбол  Тернопіль  "Конфермат"  "Королівський смак" 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 0
Голосів: 0
Переглядів: 177

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>

Чемпіонат області з хокею із шайбою У Тернополі провели чемпіонат області з хокею із шайбою

Чемпіонат Тернопільщини з хокею із шайбою, присвячений “Року спорту та здорового способу життя” відбувся у Тернополі, в приміщенні льодового центру “Ескімос”.

Оголошення Тернополя на RIA.ua
Додати оголошення
Інші новини
У Тернополі понад 80 учасників змагалися у спортивному орієнтуванні (1)

Тернопільський парк відпочинку Національного відродження зібрав любителів орієнтування у неділю, 20 травня. 21/05/2012 21:30

В олімпійському забігу в Тернополі взяли участь близько 650 осіб

Близько 650 осіб взяли участь в забігу, який відбувся у Тернополі в рамках проведення Всеукраїнської спортивної акції "Олімпійський день – 2012". 17/05/2012 12:57

Тернопіль: кубок для чемпіонату виготовили за кордоном

Перший чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори триватиме у Тернополі 31 травня-3 червня. 17/05/2012 11:30

У Тернополі провели турнір з волейболу (1)

Волейбольний турнір серед чоловічих команд, присвячений Дню перемоги, вперше провели у спорткомплексі "Політехнік". Свої вміння 9 травня демонстрували не лише прості спортсмени, кандидати і майстри спорту, а люди, які є друзями поза гральним майданчиком 17/05/2012 11:24

Тернопільські турнікмени готуються до перших змагань

- До Тернополя торік приїжджали турнікмени, які тепер беруть участь у шоу "Україна має талант", - каже Іван Сенчик. – Майстерність тернопільських спортсменів уже переважає рівень цих хлопців. 17/05/2012 11:01

ФК"Тернопіль" успішно проходить атестацію у другу лігу (4)

Чітко вибудувана "футбольна піраміда" та інфраструктура ФК "Тернопіль" вказує на те, що цього року місто отримає другу професійну команду. Комунальний клуб нині виступає одразу "на кількох фронтах" і навіть грає трьома повноцінними складами 17/05/2012 10:47