Тернопіль: акція "Я хочу жити!" лише набирає обертів

- Так, я кинув дві гривні у банку, - каже тернополянин Максим Петришин. – Навіть не дивився яка там емблема. У Тернополі постійно гроші комусь на операцію збирають.

Пана Петришина ми зустріли в одному із найбільших супермаркетів міста у минулі вихідні. Банки із логотипом акції “Я хочу жити!” стояли тоді майже біля кожного касира. Часто – поряд зі скриньками для інших благодійних внесків. Покупці, як ми помітили, отримуючи решту, кидали у банки переважно по 1-2 грн.
- Чесно кажучи, я думав, що тернополяни активніше підтримуватимуть цю акцію, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Ми сподівалися саме за час свят зібрати більшу частину необхідної суми. Не вийшло. Можливо, тому що не було багато масових акцій? Ми розраховували, що люди приходитимуть у “Березіль” і кидатимуть гроші у скриньки волонтерам.
Нагадаємо, 500 тисяч гривень треба зібрати під час благодійної акції “Я хочу жити!”, яка триває у Тернополі більше двох місяців. За ці кошти планують придбати дві нових машини швидкої допомоги для нашого міста. Організатори акції – Тернопільська міськрада, міська організація Червоного Хреста і Медіа Корпорація RIA.
– Були святкові дні. Тернополянам, напевне, було не до того. Більшість відпочивала, їздила в інші міста, - припускає мер. - За останньою інформацію, яку я отримав тиждень тому, зібрали майже 26 тисяч гривень. Це – гроші, що надійшли на рахунок акції. Без врахування коштів із банок, які розмістили у супермаркетах.
Не враховували ще також і внесок, який пообіцяли зробити майже всі нічні клуби. Розважальні заклади міста погодилася віддавати частину суми, отриманої від продажу квитків.
- Сподіваюся, що тепер процес повинен піти, – додає міський голова.
До слова, майже 10 тисяч гривень кинули у скриньки депутати міської та обласної рад. Пожертви вже робили й місцеві підприємці. Максимальна наразі сума надійшла від ПП Завидовський. Він перерахував 9 тис. грн. Значну підтримку забезпечили й освітяни міста.

 




я хочу жити  Сергій Надал  Тернопіль  акція 
Любов КРАСНОВСЬКА:

Оцінити новину:

Рейтинг: 3
Голосів: 4
Переглядів: 1044

Любов КРАСНОВСЬКА
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 09:48 -8
Надал прийшов - порядок навів! Слава йому та партії Свобода! Ось де патріотизм та завзятість! Даєш смлоскипну ходу в кожну хату!
Гість: АГА 27/01/2012 10:09 +12
ДА СВОБОДА НА ТИХ ФАКЕЛАХ ПОМІШАЛАСЬ ДАВНО
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 14:47 +9
Не факелах, а фекаліях!
Гість: асса 17/02/2012 20:22 +1
а чому в надала очі червоні? від недосипання, чи від.....?
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 15:47 +5
Завидовському велике спасибі. Є ще добрі люди! А Пак зі своїми благодійними внесками на пам"ятник Шухевичу чого не засвітився?
Гість: 14/88 27/01/2012 16:02 -15
Мразі жидокомуняцькі! Порву за Надала!
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 20:36 +4
мракобэс
Гість: Ім'я не вказано 07/02/2012 07:18 +3
Тролль
Гість: олена 27/01/2012 20:25 +8
Мер каже: "За ці кошти планують придбати дві нових машини швидкої допомоги для нашого міста. ". АЛЕ ЧОМУ не зберуть гроші за послуги,які збирають від ТОМОГРАФА,який недавно зхапрацював...Там такі дорогі послуги: 500 грн.... ну дають...
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 23:41 +11
А надал може перекинути благодійні внески з памятників (незалежності і шухевича) на швидкі. Родіна його б зацінила... ГА?Пак?
Гість: асса 17/02/2012 20:23 0
ну не путайте "бла-бла" з реаліями
Гість: Ім'я не вказано 28/01/2012 10:19 +24
Для чого позоритись і розставляти банки для пожертв. Я пропоную потрясти чиновників: забрати лексуси чи тойоти, пересадити їх на дешевші сраковози і місто буде мати за тиждень чотири машини для швидкої. Акцію можна назвати: досить чиновникам жирувати!
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 20:38 +8
хай продадуть пару блатних авто,на яких сраки возять!!!за наші гроші
Гість: Ім'я не вказано 31/01/2012 22:22 +1
для чого повторювати???
Гість: 12345 30/01/2012 12:38 +7
""Ми розраховували, що люди приходитимуть у “Березіль” і кидатимуть гроші у скриньки волонтерам. Нагадаємо, 500 тисяч гривень треба зібрати під час благодійної акції “Я хочу жити!”, яка триває у Тернополі більше двох місяців.""" А що,наших податків не вистачає?Чому ТРЕБА,прям зобовязані.
Гість: Ім'я не вказано 31/01/2012 08:10 +6
Та ТРЕБА бо шоб було шо вкрасти.
Гість: Хрумер 03/02/2012 14:11 +6
хай мерія як сьогоднішня і минулі вчиться гроші заробляти,а не жебрати випрошуючи гроші,як бомжі.
Гість: Хрумер 03/02/2012 14:15 +4
як так і дальше піде,так мера міняти пора.
Гість: асса 17/02/2012 20:25 0
шо пора, то пора
Гість: Ім'я не вказано 04/02/2012 21:36 +10
та ні - краще 200 тисяч із міського бюджету завалити на підігрів тротуару (реально - вузенька стежинка, двоє людей не розминуться), і виконати передвиборчу обіцянку (що б потім не говорили що не виконав), ніж купити за ці ж гроші обладнаний реанімобіль. Зарплатня двірника - 800 гривень, пішок піску - 10 гривень, в середньому в Тернополі зима 5 місяців - прикинемо витрати - 5000 в рік. Це оплата роботи на 40 років, тоді як термін роботи електрокабеля під тротуаром - 8 років. Пане Надал, Вам під час роботи в податковій мозок висох, чи вже під час мерства?
Гість: Ім'я не вказано 16/02/2012 14:15 +3
Надал міг би і більше 2-ох гривень кинути...Чомусь не розкошелився(