Тернопіль: ресторан хочуть повернути місту

Майно, яке належить громаді Тернополя, міська влада спробує повернути, розірвавши через суд договір оренди з підприємцем.

Приміщення ресторану “Україна” досі є комунальною власністю. Міськрада попередньої каденції віддала його у довгострокову оренду. Віднедавна там почали ремонт. Міський голова Сергій Надал 23 січня повідомив, що мерія через суд уже намагається визнати незаконність передачі цього комунального майна в оренду.
– Його віддали в оренду на хитрих умовах, – каже міський голова. - Невідомо, чи комусь ще так віддавали. Але я розумію, коли сам собі віддаєш, то пишеш будь-що. Дозволено там проводити будь-які види робіт і реконструкцію без погодження з міськрадою.
Працівників управління комунального майна у приміщення нині не пускають. Якщо так триватиме далі, мер каже, що представники мерії прийдуть туди у супроводі міліції. Він натякнув, що власника приміщення орендарі зобов’язані пускати.
- Усі роботи, що там нині відбуваються, - без дозволу мерії, - додає він.
На який термін попередня влада передала приміщення “України” в оренду одному з місцевих приватних підприємців, мер порадив спитати у Романа Затавного. Назву фірми теж порадив запитати в екс-мера. Адже та оборудка відбувалася за його каденції.
– Термін оренди там достатньо довгий, але питання у тому, що була напрацьована схема: береться комунальне майно, швиденько там робиться ремонт, через суд визнається, що ремонт - це необхідні поліпшення, - пояснює пан Надал. - Вартість ремонту вкладається у cуму оренди і врешті її бюджет не отримує, а потім забирається і комунальне майно.
Мер вважає таку передачу комунального майна в оренду незаконною. За його словами, сторони не дотримали усіх необхідних процедур. Більше того, попередній виконком одне і те ж приміщення надав в оренду одночасно двом структурам – окремим рішенням підприємцю, який проводить там ремонт, іншим – Тернопільському прес-клубу.

 

Якщо опоненти мера хочуть висловитися, нехай звертаються у редакцію. 




Сергій Надал  Тернопіль  Україна  ресторан 
Надія НОВАК:

Оцінити новину:

Рейтинг: 4
Голосів: 6
Переглядів: 2594

Надія НОВАК

Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 14:17 +5
В мене таке враження, що нашого мера захопили інопланетяни, загіпнотизували його і він з якогось бункеру (можливо, навіть на Марсі - бо всюди червоно-коричнево-жовтий фон) періодично вєщаєт громаді дивні речі: про футбол, про пам`ятники, про благодійні внески, про поліклініку, а тепер надодачу ще й про ресторан "Україна", який треба повернути, бо його, виявляється, довгостроково захопили. Термін оренди ресторації, очевидно, більший за термін каденції мера. Тому не буде більше іншої такої нагоди, щоб цей заклад знову повернути в чесні руки громади. Хоча, найбільш ймовірно, судячи по відеокартиці, чоловік зараз утримується в полоні у марсіан. Люди добрі, українці, рятуйте мера! Оголошуймо по всіх куточках смолоскипну ходу і вперед на допомогу , борімося за свободу людини від марсіан! Свободу! Свободу! Свободу!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 18:48 -9
мер знає, що каже. він всіх виведе на чисту воду
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 19:56 +21
Надал хоче віддати ресторан "хитріше"
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 06:18 -5
пофіг як, аби вернути громаді
Гість: Ім'я не вказано 30/01/2012 19:54 +4
ніхто про громаду не думає
Гість: Доктор ЗЛО 24/01/2012 21:09 -4
Спілкування з журналістами в "домашній" обстановці доводить демократичність і незакомплексованість тварюки.
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 21:17 +5
a wo putatu y Zastavnogo????vsi znayt ,wo to vin arendye restoran)))yakbu hotilu povernytu to davno bu povernylu,a tilku tripaytsa....
Гість: NO_ 24/01/2012 15:24 +28
Тобто відддати Креаторбуду в оренду землю задешево це норма, а як ресторан задешево попередній мер нібито віддав, то вже ОЙ-ОЙ-ОЙ!
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 18:37 +16
Не дав, а забрав собі. Заствний - орендар "України"
Гість: Стас 27/01/2012 13:40 +8
Досить цікава ситуація в свободівської мерії з КреаторбудомВіддають Гуді все за бесцінь.Зрозуміло,що за хабарі.Заставний так не наглів.Тут вже пора прокуратурі розбиратися,але бачу ригаанали свободівське бидло добре прикривають..
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 22:04 -6
Застравний ше і не так наглів.Просто ше не все вилізло
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 23:45 +2
а шо міська рада Гуді на халяву віддала?
Гість: Дач 24/01/2012 17:52 +6
Марсіянин як очільник міста і "компетентна" людина повинен орієнтуватися в питаннях комунального майна.а саме що ресторан переданий в оренду трудовому колективу закладу, а це працівникам рестораціі і вони платять без затримок орендну плату і підстав розривати договір в лисого не має ніяких підстав крім особистих дибілковатих амбіцій.
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 20:03 -6
Ромцю, ти?
Гість: Стас 27/01/2012 13:48 +4
Ресторан Україна вже всі суди в зачуреної свободівської мерії виграв.А чеснющий Шрек нехай забере в Креаторбуду землю на Лепкого,бо поженуть лисого і будуть проблеми в жильців того будинку,як з Щепановським.І нехай бидло свободівське гаражі на Карпенка врахує ,які за його вказівкою розвалили спеціально під Креаторбуд.
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 23:29 -1
та шо ви пристали до того Креаторбуду? Заставний краде в городян Ресторан в центріміста, а ви його відмазуєте! СОРОМ!
Гість: Петро 27/01/2012 14:38 +5
Дач, якщо, я не помиляюся, на ресторан "Україна" було накладено арешт разом із лазнею "Чайка", якби влада захотіла це питання можна було вирішити одним розчерком пера, це все популізм і окозамилення. Буде як завжди, покричать навколо даного питання, щоб Ромцьо мав час всі оборудки прокрутити і довести ресторан до приватної власності.
Гість: АГА 24/01/2012 17:54 -7
ну хоть шось робить ане як заставний був мером скільки років крав і крав і навіть недавався чути а як вибори то запів року розголосився що він хлоп і мер а він був таки ніхто той ромко заставний !
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:44 +9
ти певно з Свободи. Бо не бачиш як Лисий краде.
Гість: АГА 25/01/2012 09:42 +1
якої свободи ? та я твою свободу в задньомк проході мав ))) те що надал забирає україну в ромка це нормально а те що ромко з яйця був лайдак це правда !
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 11:44 +6
я тоже її там мав. а те що з такими темпами як "правильна" влада забирає все під себе - то скоро почнуть в простих тернополян квартири забирати, і говорити шо ці квартири були так званими оборудками попередньої влади.
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 15:00 +2
та вона вас всіх має,і то постійно
Гість: Містер Х 29/01/2012 20:51 +1
Значить ти з Свободи, "чудо природи". В тебе чорне піднебіння, Тепер точно за Свободу голосувати не буду. І нікому не раджу. бо це "чудо природи" тільки би било і вбивало. А кого хвалить - стало ясно...
Гість: Преса 24/01/2012 18:01 +18
Чому мер не розповідає про злосного боржника міста Стеціва,який не сплачує оренди за магазин "Світоч" і міська зрада йде по злодійській схемі і програє суд , продає Стеціву приміщення за копійки з угодою про те,що Іван Іванович в подальшому передає його мафіозі САЧИКУ який обікрав вже громаду коли купляв частину готелю Україна саме над магазином.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 18:51 0
це немає жодного відношення до справедливості. ресторан окремо, магазин - окремо
Гість: Z 24/01/2012 20:01 -7
Вже давно потрібно було дати належну оцінку оборудкам заставного і гринчишина - "великих політдіячів", які своїми оборудками обікрали громаду міста на користь своїх родичів. Совість давно вже в них відсутня, гроші і майно громади - основна ціль. Так тримати, Надал! Поважаю за це!
Гість: Місько зі скруту 24/01/2012 20:40 +24
файний колись був ресторан, гуляв за 10 рублів кожну суботу і всі сьвєта
Гість: Ім'я не вказано 25/01/2012 14:53 +9
а яка музика файна була жива .... не те що зараз фанера .... Круті були часи справжні .... а яка кухня була ....
Гість: Liudmula 27/01/2012 11:59 +4
Ce tochno! I obidalu wodnya za 3 rybli....ot zoloti chsu bylu!
Колібрі 24/01/2012 21:25 +9
Міському голові не личить так примітивно висловлюватись
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 22:06 +5
Надал падло, знов хоче собі на карман. Щоб ти в пеклі горів.
Гість: Ім'я не вказано 24/01/2012 23:17 +5
туалета надалу замало!!! хоче щей ресторацію...
Гість: АГА 25/01/2012 09:45 -7
а думаєте чого заставного морда так ресується по тернополю ? того шо шукає дурнів які би на вибори прийшли і проголусували щераз за него ! в заставного купа було планів інвестори вклали кучу бабла а він непройшов і тепер тиснуть на яйцеголового шоб йшов в мери бо задолжал ! заставний лох був і буде ! НЕТРЕ НАМ ЗАСТАВНОГО !!!
Гість: бютівець 25/01/2012 10:26 0
а кого треба ???
Гість: Олег. 26/01/2012 14:44 -3
Ну уж только не Зставного.Слишком ворюга знатный
Гість: Стас 27/01/2012 13:55 +5
Порівняно з хапугою колишнім митарем Шреком Заставний просто ангел.
Гість: Букмекер 25/01/2012 14:18 -3
Сидить і чифірить
Гість: Олег Михайлович 25/01/2012 14:48 +9
Доля ресторану "Поплавок", що у Кутківцях (на березі озера) майже однакова. Таке культурне в минулому місце відпочинку нині є руїною, всередині якої тільки недавно вивезли сміття, аби не було шуму (а то його було по коліна). Я не можу зрозуміти, чому ця місцина ще досі не експлуатується, якщо власник не має можливості надавати послуги, то по закону є можливість передати споруду іншому підприємцю (розумію, що в 90-х все "роздавали", навіть оглядову вишку на Циганці), але такі об`єкти у ТАКИХ місцях не можуть бути пусткою, якщо ми хочемо, щоб Тернопіль був містом. Хто не знає, про що я, ось фото: http://s2.share.te.ua/b386056/poplavok.jpg До речі, таких "ресторанів" (якщо по темі саме цих закладів) разом з "Поплавком" та "Україною" в місті є 4 (бар "Назарія" у парку Шевченка і кафе "Соки-води" також у цьому парку).
Гість: Стас 27/01/2012 13:59 +12
Скоро Надал подарує за безцінь Поплавок Креаторбуду і всі проблеми зникнуть.І Гуді буде добре і Надал свого хабаря отримає.
Гість: Ім'я не вказано 26/01/2012 21:43 +7
свобода багато хоче а мало робить... тільки вміє що кричати і за вибори відробляти
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 12:43 -5
Що ви таке кажете?!! Свобода то патріоти і свідомі українці! Вже скоро вони поставлять пам"ятник Шухевичу і ось тоді ми й заживемо. Нацоналісти при владі це так чудово!
Гість: Стас 27/01/2012 14:01 +8
Поставиш собі під вікном памятник Шреку і буде тобі офігенне щастя.
Гість: Ім'я не вказано 28/01/2012 13:12 +4
Зачотний гумор,респект!
Гість: Свій 28/01/2012 20:47 +4
За гумор- +1000!!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 23:08 +1
Ім'я не вказано 27/01/2012 12:43 сам з свого "приколу" смієшся? :)
Гість: Ім'я не вказано 27/01/2012 22:43 0
Хай Надал ще за Золотий дукат, що в перемозівізьметься! А я то хапанули Ромко з Гринчишином собі підвал, ше й ремонт за кошт реконструкції Перемоги зробили
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 23:59 0
то точно!
Гість: Ім'я не вказано 28/01/2012 13:29 +5
виявилось що свобода вміє красти не гірше від заставного!))))))))
Гість: Ім'я не вказано 03/02/2012 20:55 -2
та Свободі ше огого до Заставного!
Гість: Ім'я не вказано 03/02/2012 22:43 -2
такого мастака втому як Заставний ше пошукати тре!
Гість: Ім'я не вказано 29/01/2012 22:32 +2
не громаді - а собі.
Гість: Бода 30/01/2012 10:16 +5
Поверне він громаді, і що????????? З України зроблять столову??????????? А якщо не громаді, то "СВОБОДІ", щоб мали де робити партійні зїзди!!!!!!!!!!!!! Краще б продали, а за кошти упорядкували інтернати, закупили одяг для дітей сиріт!!!
Гість: Ім'я не вказано 02/02/2012 22:36 -1
ну по такій логіці треба все продати! Суть не в тому що купили, а в тому що хапанули на халяву!