Тернопіль, весільна виставка, парад наречених

У Тернополі буде весільна виставка

Побачити нові колекції весільних суконь, цікаві зачіски та макіяж для наречених, а також ознайомитися з весільною індустрією можна буде на Західноукраїнській весільній виставці у Тернополі.

 


Ця виставка відбудеться 17-18 березня у ТРЦ "Подоляни”. А також в її рамках планують провести весільний фестиваль та парад наречених влітку цього року.
- Під час виставки плануємо кілька цікавих подій, - розповідає один з організаторів виставки Андрій Голда. - Зокрема чемпіонат Західної України на кидання весільних букетів. Учасниць поділимо на дві категорії - одружені та неодружені. Вже ближче до фестивалю шукатимемо учасниць, інформацію про це можна буде знайти на сайті festival.te.ua. Переможниця конкурсу поїде в подорож до Європи.
Окрім того, на виставці проведуть безкоштовні семінари для молодят, продовжує пан Голда. Там представники весільних агенцій, розпорядники весіль розкажуть, як організувати весілля, про яке мріють молодята, як зекономити та обійти всі підводні камені, щоб все відбулося гладко.
- У рамках виставки буде конкурс "Весільний фотограф”, де можуть взяти безкоштовно участь всі охочі фотографи, - каже співорганізатор виставки. - Потрібно лише принести власне фото на весільну тематику. На другому поверсі у "Подолянах” буде виставка цих фото, кращого фотографа чекає приз.
Майбутніх наречених чекає показ мод, де свої нові колекції весільних суконь представлять тернопільські весільні салони. А також обіцяє показати свою колекцію дизайнер з Києва Оксана Полонець. Вона була минулого разу, їй дуже сподобалось, тому готова на подальшу співпрацю.
- На виставці також пройде конкурс "Весільний та вечірній стиль 2012”, де будуть задіяні провідні перукарі, стилісти, візажисти, - продовжує Андрій Голда. - Ми маємо домовленість з асоціацією перукарів, яка проводить кожної весни у Тернополі перукарський конкурс. На ньому є окрема номінація "Весільна зачіска”. Ці роботи покажуть і у нас на виставці.
- Виставку спеціально проводимо під час посту, аби наречені, у яких згодом будуть весілля, могли заздалегідь підготуватися, - розповідає пан Голда. - Окрім того, ми запрошуємо на виставку і випускників та їх батьків. Адже нині весілля та випускні бали перетинаються. На весіллі одна наречена, а на випускному їх 20. Та й дружкам нареченої потрібні вечірні сукні, тому тут всі панянки знайдуть для себе щось цікаве. До того ж батькам випускників теж треба святково одягнутися, як і батькам наречених. Також на випускних, як і на весіллях є фуршетні столи, фотографи, відеооператори. Це все можна буде знайти на весільній виставці.
Нагадаємо, минулого року весільний фестиваль пройшов у Тернополі 25-26 червня. Тоді у першому в місті параді наречених взяли участь 70 тернополянок. А також тернополяни могли бути свідками лицарський весіль, відвідати модні покази, де навіть продемонстрували копію сукні дружини британського принца Вільяма Кейт Мідлтон. Цього року організатори весільної виставки та параду наречених обіцяють ще більше сюрпризів.




парад наречених  весільна виставка  Тернопіль 
Євгенія ЦЕБРІЙ:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 2
Переглядів: 853

Євгенія ЦЕБРІЙ
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Голда Андрій 15/01/2012 11:52 0
Запрошуємо до участі учасників весільного бізнесу. Також запрошуємо усіх молодих людей, що вирішили одружитися в 2012 році, а також випускників 2012
Олександра 22/01/2012 19:18 0
Як прийняти участь у виставці??????
Додати коментар (2)

O.Torvald O.Torvald влаштує у Тернополі рок-шоу

На концерті гурту O.Torvald глядачі разом з артистами стрибають зі сцени. Зловити встигають не всіх. Двогодинне шоу із танцями, рок-співами, стрибками зі сцени та іншими розвагами влаштують у пабі Patrick 25 березня.

Оголошення Тернополя на RIA.ua
Додати оголошення
Інші новини
Микола Білий - 10-тисячний учасник групи "20 хвилин" Vkontakte (4)

Тернополянин Микола Білий долучився до групи "20 хвилин" Vkontakte і став її десятитисячним учасником. За це юнак отримає подарунок від газети. Микола вчиться у Польщі, а про новини рідного міста дізнається саме із нашого сайту 22/05/2012 09:26

Київська письменниця Ксенія Ковальська в Тернополі розважатиме діток

У рамках літературного фестивалю "Дивокрай" у Тернопіль завітає київська письменниця Ксенія Ковальська у середу, 23 травня. 22/05/2012 09:00

У Тернополі відкрили дитячий фестиваль “Дивокрай”

Дитячий фестиваль "Дивокрай" відкрив у Тернополі парад казкових героїв у понеділок, 21 травня. 21/05/2012 20:12

У Тернополі презентували книгу-велетня

Величезну книгу “АБВГДейку” висотою один метр і в розвороті – два метри презентували 21 травня у Тернопільській центральній міській бібліотеці № 1. Прочитати її може кожен охочий, адже зберігатиметься вона там постійно. 21/05/2012 18:09

Фестиваль для тернопільських студентів - “Студреспубліка” (1)

Фестиваль для тернопільських студентів "Студреспубліка" пройде 18-20 травня у Івачеві. 17/05/2012 15:42

Скоро у Тернополі - дні моди

Подивитися на колекції одягу професійних дизайнерів і навіть придбати собі річ, яка дуже сподобалася, зможуть тернополяни на днях моди "Атріум fashion days" у Тернополі. 17/05/2012 15:04