У Тернополі ринок на Чорновола

У Тернополі зробили ринок на вул. Чорновола (Від Читачів)

Кожен день йду через вул. Чорновола, тротуаром неможливо пройти: суцільний ринок! Віталій.

Невже немає місця для торгівлі на привокзальній площі на ринку? Куди дивиться влада і муніципальна поліція? Це ж центр міста.

20 хвилин” відповідає:
Пропозиції щодо покращення роботи муніципальної поліції можна повідомляти за номером 25-08-63.

Надсилайте Ваші SMS-повідомлення на номер 097-184-17-38 чи на адресу 20.hvylyn@gmail.com
 




Тернопіль  Від Читачів 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 5
Переглядів: 1110

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 22/02/2012 17:14 +10
А в нас в Тернополі куди не глянь - суцільні ринки, а тим часом Галицький ринок, який саме призначений для таких торговців, пустує. На кожній зупинці по ринку.
Гість: Совість 22/02/2012 18:53 +14
влада дійсно нічим не займається, лише політичними аферами. А міліція для чого? їх так багато розвелося, а такого стовпотворіння не бачать в центрі міста, сусідні вулички давно перетворені на туалет бабусь-бізнесменок (хоча вони не від легкого життя там стоять). Але найбільше дивуюся людям, які готові купляти з запльованого асфальту товари невідомого походження. ... Висновок - самі винні у всьому, бо байдужі...
Гість: вул. чорновола 22/02/2012 19:07 +13
Неправда. Всі торговці з Чорновола ходять сцяти в управління торгівлі до Хомінця.
Гість: jos 07/03/2012 11:18 0
На жаль, торгівці справляють нужду на місці, в закутку по Чорновола 5. І не тільки вони.
Гість: Ім'я не вказано 23/02/2012 09:11 +3
Поїде бабця з літром молока до Подолян??? Біля вокзалу був невеличкий базарчик-але ж там самі перекупщики...І стоять вони не постійно і багато хто купує у них-їм зва що в селах жити при таких цінах на все?
Гість: іоан 23/02/2012 10:12 +2
і я там з бабулькою договорився і беру у неї молоко для дітей, упевнений у якості воно краще чим у перекупів...це моя думка і подруге нечіпайте тих бабульок їм і так не від доброго життя приходиться на старості підторговувати, а тим хто пише брєд типу пройти нема де і т.д. шантрапа малолітня, школота...вчіться краще в школах, чи в ПТУ бо вам такого життя як в цих бабць незрозуміти
Гість: cnfhbr 23/02/2012 11:13 -1
Все правильно - економічно вірно: продавці ідуть до покупця, а не від покупця( Галицький ринок - чорт знає де, до нього ще слід добратися - і продавець і покупець на переїзд втрачають гроші, відповідно вартість товару в рази зростає!) Надалівський ринок навпроти приміського автовокзалу екстрімальний антикомфортний лікарняний для тернополян: "сквозить" - продувається вітрами, провокує захворювання як продавців, так і покупців, що також обумовлює подорожчання товару! А на Чорновола максимум вигоди при мінімумі затрат як для продавців, так і покупців! Покупець витрачає мінімум часу на купівлю по дорозі додому з роботи, не робить зигзагів на привокзальний ринок, на Галицький чи Надалівський! Ринок стихійний, але економічно виважений, економічно обґрунтований! Так що се ля ві ! Хай живуть бабусі і їх чорноволівський бізнес-ринок у центрі Тернополя!
Гість: про100та 23/02/2012 22:27 +2
де подоляни всім відомо.а як галицький ринок,то чорт знає де.......це рядом,я просвічу вас!і ніхто тим бабулям торгувати не боронить,але на все своє місце,там і чисто,і тепло,чого там тирчати,і не дати по-людськи ні пройти ні проїхати........пішоходи ж не ходять по дорогах,бо в нас бардак в державі,так само і місце для торгівлі є окремо виділено,і нема чого робити,що сам собі задумав!!!!!!!!!бо з саме таких продавців і покупців і складається наша держава,самі бардак робимо!
Гість: cnfhbr 26/02/2012 18:48 0
Ну-ну, про100стак, просвітителька наша! мабуть вагою понад 100 кг і тобі дійсно важко пройтися тим тротуаром! Чому бардак -бабусі, які тобі їх слід поважати, стоять не посеред і не поперек тротуару, а вздовж стін прямою лінією і стоять не цілий день, а тимчасово! Дійсно - пішоходи не ходять по дорогах, вони їх переходять за сигналами світлофорів! Ну і люта ти про100стачка, не любиш бабусь, їх задуми і свободу! Мабуть в бога віриш!
Гість: Ім'я не вказано 02/03/2012 15:29 +2
На базарі теж не пройти. А тут хтось продасть молоко, то його скип ятити. Яйце - зварити. Яблуко обмити. Гарбуз - зварити кашу з тим же молоком. То які проблеми. А взагалі - зручно. Нехай торгують.
Гість: Ім'я не вказано 07/03/2012 11:21 +1
Купляти на стихійних ринках, практично те саме, що по мінному полю ходити. Потім , у кращому випадку, харчове отруєння. Та "бабця" пляшечку пластикову ще вчора на смітнику підібрала, а сьогодні вам молочка в неї налила! А чи мила перед тим її, то не факт!
Гість: mila 08/03/2012 18:21 +1
необхідно облаштувати торгові місця та поставити БЕЗКОШТОВНИЙ туалет. живу на Чорновола, 8. ті продавці -це жах. пляшки для молока більшість збирає в смітнику, де кидають пластик. в туалет ходять у сусідні двори, частіше - в наш. руки відповідно, після того ніхто не миє. порозкладавшись на пів тротуару збирають покупців, які схиляються до товару і своїми дупами не дають пройти перехожим. коли їх ганяє міліція, то вони стають в дворику на Чорновола,8. там, де пісяли і какали інші, чи вони самі. ПС: за свої слова відповідаю на 100%, адже щодня це бачу.
Гість: nn 11/03/2012 11:28 -1
Там завжди був ринок..я маю на увазі за австрії і Польшщі. Наші селяни які приїзжають приміськими поїздами переважно з Підволочиського керунку..продають домашній сир,яйці.сметану і інші продукти . І їм добре і Тернополянам які купують натуральні продукти. Бо люди які торгують на базарі -це здебільшого торгаші а не селяни .вони переважно посередники або щось хімічать. Цих люде що на вулиці Чорновола кожний день ганяє міліція!!!!! Переважно це людти пенсійного віку. Відносно якості то -в наших СУПЕРМАРКЕТАХ НЕЮ І НЕПАХНЕ!!!!! Так що ці ПЕНСІОНЕРИ НІКОМУ НЕЗАВАЖАЮТЬ
Додати коментар (13)

Броварна 12 За що платимо комунальникам? 

Читач написав на сайт:  (6)

Саша Подарите Саше жизнь! 

Читач написав на сайт:  (2)

Оголошення Тернополя на RIA.ua
Додати оголошення
Інші новини
Клумба біля маяка - як в Сахарі (14)

Читачка написала на сайт: 22/05/2012 15:02

Допоможіть будь ласка знайти кота (10)

Читач написав на сайт: 22/05/2012 10:55

Чому базар не стане ринком (17)

Читач написав на сайт: 21/05/2012 23:04

Відео тернополян. "Краєвид Дністра " (1)

Читач написав на сайт: 21/05/2012 13:45

Де Тернопільські піонери? (61)

Читач написав на сайт: 21/05/2012 12:43

Тернопіль: коти-диверсанти (7)

Читач написав на сайт: 21/05/2012 10:04