Що робите, щоб не застудитися? (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)

Що робите, щоб не застудитися? (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)

Вам подобається дивитися на людей із червоними носами, очима, що сльозяться, і надсадним кашлем? Ні?

Що ж ви робите у холодну пору, щоб не поповнити ряди тих, хто кашляє і чхає? Яких правил протизастудної безпеки дотримуєтеся? Власне, для такого обговорення є причина. Синоптики кажуть, що тепла нам не варто очікувати принаймні до середини березня. Натомість медики саме на перехідний період – від зими до весни – прогнозують збільшення кількості застудних захворювань.
Поділіться власними рецептами, які дозволяють вам бути здоровими навіть у період епідемій грипу та гострих респіраторних інфекцій? Може, ви робите інгаляції? Чи вживаєте у цей час якісь певні продукти? Може, користуєтеся рецептом, який у вашій родині передають від бабуся до внучки або від діда до внука?




Тернопіль  грип  епідемія  порада 
Любов КРАСНОВСЬКА:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 3
Переглядів: 458

Любов КРАСНОВСЬКА
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Тернополянка 08/02/2012 15:01 0
Прочитала нещодавно, що японські вчені відкрили нову корисну властивість і зеленого чаю. Досліди показують, що він - прекрасний профілактичний засіб боротьби з застудами. Але метод використання чаю дивує – його потрібно не пити, а просто полоскати ним горло. Бажано тричі на день. Звичайно, хворіти не хочеться. От я і вирішила спробувати це і перевірити.
Гість: Ім'я не вказано 08/02/2012 16:34 -7
БУХАТИ!
Гість: Ім'я не вказано 09/02/2012 10:55 0
а побічні дії ?((((((
Гість: mila 08/02/2012 16:37 0
я для профілактики приймаю по пару смоктальних цукерок імунвіт на основі квиткового пилку. також в період, коли була повальна епідемія грипу, то при перебуванні в людних місцях пшикала в ніс соляний розчин (но-соль, салін). але при такому морозі меньша завхорюваність, ніж при температурі 0-5"
Гість: Ім'я не вказано 08/02/2012 19:18 +1
1. займаюсь спортом на повітрі, хоча і не завжди на це є час і БАЖАННЯ. / 2. не перевантажуватись. / 3. не нервуватись, але це з нашим життям вдається рідко.
Гість: Народ 08/02/2012 19:34 -2
Приймаю полівітаміни. Беру найкращі - Центрум, Вітрум. Аби налагодити нормальну роботу кишково-шлункової системи, приймаю щодня одну таблетку Біфі-форм. Це - не реклама. Ефективність я вже перевірив на собі. До речі, вперше мені це все порадив лікар. Пізніше я вже просто діяв за традицією. Вже кілька років поспіль. Якщо і хворію, то не сильно. Без ускладнень.
Гість: МИ 08/02/2012 19:37 +2
До речі, мій терапевт порадив ідеальний рецепт боротьби з кашлем. Якщо ви ніяк не можете його позбутися, купіть дві пляшки пертусину і одну - сухої дитячої мікстури від кашлю. Змішайте все у баночці з мікстурою. Приймайте 3-4 рази на день по столовій ложці. Тримайте у холоді. Дешево і сердито. Три дні - і ви вже не кашляєте. І не треба дорогих препаратів!!!
Гість: 12345 08/02/2012 22:49 +2
на гривень 30 потягне,а якщо порахувати,що дорослому цього добра треба по 1 столовій(15 мілілітрів) ложці 3-4 рази в день,то цієї бовтанки вистачить лише Й на 3дні.
Гість: Румбарбар 08/02/2012 19:51 +4
....їм сало з часником.
Гість: місько 08/02/2012 22:06 +1
а я сє любовю занімаю єден раз на день.а ще люблю соточку накотити.())))))
Гість: Ім'я не вказано 09/02/2012 16:26 +2
до чи після?