Аварія Хоптян

Янукович не звільнить Валентина Хоптяна через смертельну аварію

Валентин Хоптян залишиться на посаді голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

«Якби він не був головою обласного осередку Партії регіонів і якби не виборчий рік, то звільнили б. У такому випадку зробили б це через два місяці, щоб напряму не прив’язувати його до цієї справи. Зараз залишиться на посаді. Немає іншої людини, яка б за короткий термін змогла вибудувати вертикаль до виборів. Хоптян – хороший служака, з поставленими задачами справляється», — сказав голова постійної комісії Тернопільської облради з питань законності та правової політики, член Спілки юристів України Леонід Бицюра.

За словами Бицюри, винним у ДТП визнають чиновника високої ланки, аби зняти суспільну напругу, пов’язану з аварією.

«Пішов чіткий указ з адміністрації президента, де відслідковують настрої людей і продукують рішення, зняти напругу. Через це справою зайнявся безпосередньо міністр. Відсторонили від обов’язків начальників міліції Тернопільської та Хмельницької областей, а це збільшує довіру до розслідування. Думаю, за кілька днів буде оголошено правдоподібну версію цієї ДТП, яка не залишатиме у суспільства питань», — вважає Бицюра.

Нагадаємо, ввечері 31 грудня 2011 року позашляховик, яким користувався глава Тернопільської області Валентин Хоптян, на Хмельниччині врізався в зустрічне авто, вбивши пасажира. Водії та ймовірні пасажири позашляховика втекли з місця події. Губернатор стверджує що ні він, ні його родичі та підлеглі до аварії не причетні, а сам джип на момент аварії вже не був в оренді адміністрації.

За кілька днів після аварії в міліцію здався 64-річний тернополянин Олег Панькевич. Він стверджував, що саме він був за кермом. Однак зараз в міліції заявляють, що знайшли іншого підозрюваного, а Панькевич – самозванець. Президент України Віктор Янукович дав доручення главі МВС до 20 січня завершити з’ясування всіх обставин аварії, повідомляє "Спротив". 




Тернопільщина  аварія  ОДА  Хоптян 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 2
Голосів: 8
Переглядів: 2703

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 12:19 +58
Нічого виходить ми не дочекалася.Прокуратура проводить розслідквання по кр.справі а інтересно відносно кого?Нігде Леся Долішна і словом не обмовиться.Все під 7 замками.Народ і так знає вбивцю --ХОПТЯН.І як воно середнього роду появляється на людях ще щось там балакає.Пака заперли в Вінницю чи на грязі чи в камеру?Доблесний генерал який мав СОВІСТЬ НАПИСАТИ рапорт десь щез.І ми хочемо в одній з найменших областей добитися правди.ПРЕСА взгагалі нічого не робить по освітленню цього питання.Я маю на увазі всі вдання Тернопільщини.Де ІНТЕРВЮ ТОГО ХЛОПАКИ що взяв на себе де ІНТЕРВЮ ПОТЕРПІЛИХ .Ви ж преса відкривайте скрізь двері пишіть --буде довіра в людей. Пройшло вже скільк часу і тишина.Де Деревяний? А чому мовчить поборник за правду КАЙДА? Колись ви від нас всього дочекаєтеся .СЛАВА ВИРОДКУ АЛКАШУ ВБИВЦІ хоптяну.
Гість: Адвокат 17/02/2012 15:51 +22
Янукович не зі слів знає, як то добре за гратами......тому і "відмазує" свого...
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 15:55 +14
Таких як Хоптян на зоні не люблять......"Петрушили" би його, аж гай би гудів!!!
Гість: журналіст 18/02/2012 08:39 +14
но но!навіщо такі дурниці писати?він уже хороший і змінився,на пресконференці останій про ДТП жодного брехливого слова!!!– Я знаю, що цим займається вінницька прокуратура. Більше нічого вам не скажу. Вінницька прокуратура за дорученням Генеральної прокуратури, – відрізав Валентин Хоптян.
Гість: Ім'я не вказано 18/02/2012 12:01 +27
А чого такі правдолюбнв СВОБОДІВЦІ мовчать???? Чого ж ван Тягнисрака не добивається справедливості? Сцикуни продажні!!! Всі з одної бандитської руки годуєтеся!!!
Гість: Олег 19/02/2012 13:43 +2
а може вони на прес-конференції голови Хоптяна, побачили суцільну правду?
Гість: асса 19/02/2012 20:51 +3
ольо + валік = братани по духу
Гість: Сергій 19/02/2012 16:53 -37
Хоптян єдиний голова обладміністрації за всю ітсорію тернопільської області, що дав реальні доручення оновити вікна в школах, туалети, ті ж самі телевізори – робиться багато самих реальних і необхідних проектів, а наш люд слухає виступи Деревляного – крадуна і колишнього продавця в Ратушняка на фірмі АНТ і вірить йому…. Позорище, люди оцінюйте роботу людини по реальних результатах а не ведіться на політику БЮТу
Гість: Ім'я не вказано 19/02/2012 23:07 +20
Ага,дав доручення оновити.То я вже здала 250 гривень батьківському комітету.І скажіть,що то його заслуга!!!То з батьків здерли!!!
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 12:32 +41
На даний час незрозуміла обстановка по відношенню до резонансного ДТП з участю Хоптяна наших СВОБОДІВСЬКИХ керівників.ПАНИ КАЙДА ТЯГНИБОК Ви рветеся до влади в ВРаду.Вот Вам поле діяльності завойовуйте авторитет у народу.Ч Ви все привикли на халяву.Добивайтеся оф.перевірки оприлюднення результатів.Там слідчі в прокуратурі вже давно отримали наказ підвести ДТП що водій внаслідок погодних умов не зміг запобігти скоєнню аварії або .........Час вже наполовину загублений для боротьби але краще пізніше ніж ніколи.ВПЕРЕД ОРЛИ з підрізаними крилами.
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 12:39 +16
10 хвилин тому дивився сайт МВС УКРАЇНИ де написано --начальник УМВС УКРАЇНИ в Тернопільській області БОРТНЯК ФЕДІР ІВАНОВИЧ.Ніхто нікого не звільняв на пенсію.Брешіть далі.
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 14:19 -1
Нічого подібного, на сайті МВС вже давно ось такий текст..... Призначено тимчасово виконуючого обов’язки керівника тернопільської обласної міліції Наказом Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка від 5 січня 2012 року тимчасово виконуючим обов'язки керівника обласної міліції призначено полковника міліції Сака Віктора Миколайовича. 6 січня заступник Міністра внутрішніх справ України, генерал-майор міліції Віктор Ратушняк представив керівному складу обласного управління та міськрайорганів тимчасово виконуючого обов’язки начальника УМВС України в Тернопільській області, полковника міліції Сака Віктора Миколайовича, який до цього працював на посаді заступника начальника Департаменту міліції громадської безпеки – начальника управління охорони громадського порядку МВС України.
Гість: обманули себе,але не людей 17/02/2012 13:12 +12
про джип і радіо керування (пульт керування був в руках Тимошено) Трейлер.Аварія джипа губернатора Хоптяна http://www.youtube.com/watch?v=P4B6fp6Rghc
Гість: Ім'я не вказано 21/02/2012 19:59 0
обманули себе?та вони самі шоковані з того що наплели. Міністр Захарченко -про відстороненя начальників МВС в числі той котрий дзвонив “на мабылу по дорозі до столиці” -респект!"губернатор" каже про те що встановлено особу що причетна до ...до ..щось трошки важко далось слово ДТП,а Поліщук "про звідкись найшли людину,і потом добавляє про фальсифікації,Деревяний тоже добре дав гастролю з ведучим Дмитром Добродомовим,короче Голівуд відпочиває.
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 13:53 +27
Якщо наш президент такий борець за правду посадив Тимошенко І Луценка то зараз якраз той варіант що треба пасадити і Хоптяна тим більше, що виборчий рік було б непогано показати людям, що він садить в тюрму людей не тільки тих хто йому заважаєт, але і справжніх злочинців!!!!!!
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 14:32 -9
Я не захищаю ПРезидента але думую що він не 100 5 курсі що робиться в нас вдома.Все дякуючи тим хлопакам які підтримують вбивцю хоптяна і яких він годує.Кожний керівник незалежно від своєї посади тягне до себе своїх вірнопіддангих.Це з давен світу.Юльку змію підколодну злодюжку ученицю лазаренка треба ще було ющу гаду посадити.Вони там в Києві чубилися а як від бивалося на нашій області.Юлька вимагала від Луценка грошей на підтримку партиї.Вона при владі --він міністр МВС.Цей ублюдок опаплюжив України в світовому мастабі з аеропорту в Німеччині.пОКАЗАВ ЛИЦЕ укр.міліції але в той час не забував скубати область щомісячно.Доблесний генерал Максимов(сволота) бідкався в пресі що Тернопільськаобл.йому замала.Дійсно а де візьмеш 150-200 тисяч в місяць на Київ Луценко.А тут Юрік ще задумав відмітит и день народження горячо любімой жен і приймаю подарки тільки в конвертих.Незнаю яка суммма з нашої області пішла но мадам лдостойно отримала чуть більше 200 тисяч доларів.І зараз бідна плаче по Юріку(такому алкашу як наше світило)бо не бачить перспективи в майбутньому легкого життя.Юлька в зоні Юрік на днях піде за нею ав партії керують другі люди.Правильно зробила влада що навела з ними порядок але то капля в морі.До хоптяна з його мадам руки пока не дійдуть : коней на переправі не міняють.Так що пока терпіть.А депутати Гусятинської Ради коли вибирали хоптяниху чим думали? А я відповім*-її чоловік при владі в області то і нам в районі щось перепаде.Дзуськи!На Ваші плечі і фермерів Вашого регіону перепадає пока тільки накривати стіл з випивкою.Но голова Гус.райради тоже не простак.Може собі на зустріч Нового Року і за доблесний труд підкинути премію 5 тисяч гр..А там ще щось придумаємо.Всього пройшло 48 днів з аварії і напевне все порішено.Душа небіжчика в РАЮ а ми на святій Землі при владі і в раю.
Гість: Ім'я не вказано 18/02/2012 12:03 +8
ага! колись люди так само думали, що Сталін добрий і не знає, що тут нелюди на місцях витворяють...
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 14:34 0
Читайте сайт МІНІСТЕРСТВА ВС УКРАЇНИ а не області
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 15:09 +3
Заходити на сайт МВС УКраїни в розділ Керівництво ГУ УМВС-де написано : Тернопільська область -генерал-майор Бортняк Ф.І...А в області тимчасово вик.об.Так і буде пока хоптян не підбере собі вірнопідданого мужика.А тоді ТВОБовязки назад домой.
Гість: Гость 17/02/2012 16:18 +5
Геть окупантів!
Гість: Ім'я не вказано 17/02/2012 16:31 +13
ДО редакції.Будь-ласкаа поставте сторінку на першу шпальту .Зараз люди приходять з роботи прочитати щось цікаве і життейське а Ви уже заникали в самий кінець нічого не видно треба шукати.Дякую
Гість: Такі так 17/02/2012 19:58 +6
Ну а де орден Олегові Панькевичу? Він так би мовити грудью закривав амбразуру а йому навіть грамоти недали.
Гість: Ігор 17/02/2012 22:09 +7
ну,щей охформили красиво..лікарі писали,аж гай шумів,..і струс,і забій і легкі травми,жаль якось не согласували,і розбіжності були,але він старався
Гість: цікавий 17/02/2012 21:28 +9
Захисники відгукніться.От знаєте що ще цікаво?Поясніть простому люду!Якщо притримуватись останьої офіційної версії,за данними речника МВС винуватець був на підпитку (це про другого водія).На цій автівці їхали певні посадовці до певного пункту призначеня,потім вони поїхали у своїх справах,а працівник міліції мав повернути цю автівку до Тернополя...так от повертаючись до Тернополя вчинив аварію в 19.40,так? Припускаємо що Валентин Хоптян таки поїхав в 16.30 на Київ.Тоді що водій робив в новорічну ніч в маленькому селі,до сьомої вечора?а це 3 години.
Гість: я поняв! 17/02/2012 23:02 +12
тойоті свічки забризкало і кіньми по селі тягали шоб завелась
Гість: Оля 18/02/2012 08:07 +10
Запийте водою і забудьте. Людям не цікаво, і вони вже звикли.. А він собі висновок зробив-Гуляй веселісь, Вітьок при власті!
Гість: Ім'я не вказано 18/02/2012 12:05 +14
в нас он страшна біда - комсомол. А також свято 23 лютого і Перемоги. Давайте, журналісти "чесні" і свободівці, відволікайте людей на дурниці!!! Що там якийсь вбивця при власті??!!!
Гість: 123 18/02/2012 21:33 +21
причому не один,там буа ціла компанія,і ніодному не прийшло в голову (причому голови в них розумні з вищими освітами)"Хлопці!Буде зле!Бо наша машина лишається тут,догори ногами,на місці ДТП,а ми вмиваємо руки від крові,і нагло втікаєм,а не рятуємо людей"P.S. а ви люди думайте,за кого голосувати,щоб вбивцям шикарно жилося.
Гість: оп,і всі забули 19/02/2012 12:07 +4
ех ...якось не те без захисників з районних і обласних рад,або їм вже не кажуть захищати,або навіть їм нема чого сказати вже в захист
Гість: Підприємці авторинок Мотор 20/02/2012 09:26 +3
Шановний п.Губернатор.На авторинку Мотор м.Тернопіль вул..С.Будного 38,там дійсно йде видурювання грошей (шахрайським методом) у підприємців за оренду землі,на якій торгують автозапчастинами...Справа в тому що адміністрація авторинку Мотор,до сьогодні немає правовстановлюючих документів на земельну ділянку,на якій торгують підприємці,а договора заключають.....Кому ці кошти йшли,йдуть,такий безпредєл йде вже роки....Місцевий бюджет втратив величезні кошти....А може місцева Влада Свобода зацікавлена???На даний час справа в прокуратурі..При перевірці Тернопільський Держкомзем виявив численні порушення зі сторони ТОВ Спортовари,а саме авторинок Мотор...Справа дуже довго розглядається,напевно знову залагоджують Кримінал...Але хочеться вірити в справедливість....Хай адміністрація авторинку Мотор дасть змістовну обєктивну,відповідь.Куди йшли гроші за оренду землі на якій торгували підприємці,зазначені місця по факту перебування торгових точок....???Чекаємо на вичерпану відповідь....Через засоби масової інформації…З повагою підприємці авто ринку Мотор
Гість: Ім'я не вказано 20/02/2012 09:59 +11
шановні підприємці ! невже ви вірите шо це бидло хоптян вам поможе ?? як він ше заступився недай боже за вас то ринок мотор ше зідре з вас ті гроші шоб йому на лапу дати ! бутьте серйозні відкрийте очі і подивіться де ви живете і хто керує вами і запийте водою
Гість: Ім'я не вказано 21/02/2012 10:34 -2
Леонід Бицюра
Гість: а от як це починалось 23/02/2012 11:33 0
http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F/news/%D0%93%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%A5%D0%BE%D0%BF%D1%82%D1%8F%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%B2-%D1%83-%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8E-%D0%84-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B9--10214878.html
Додати коментар (33)

Збив велосипедиста На Тернопільщині водій автомобіля Nissan насмерть збив велосипедиста

Насмерть збив 52-річного велосипедиста 43-річний водій автомобіля Nissan Vanette на автодорозі Почаїв – Радивилів біля с. Лідихів у п‘ятницю, 11 травня, о 23.00.

Оголошення Тернополя на RIA.ua
Додати оголошення
Інші новини
ДТП на Тернопільщині: 16-річний водій скутера збив 45-річного пішохода

Неповнолітній водій скутера разом із 15-річним пасажиром не справився з кервуванням та збив пішохода у с. Зарваниця Теребовлянського району у середу, 9 травня, о 22.35. 10/05/2012 09:18

У Росії в ДТП постраждали п’ятеро українців з них троє тернополян

Постраждали п'ятеро українців у аварії, що сталася в Смоленській області Російської Федерації у понеділок, 7 травня. 08/05/2012 18:27

У Тернополі автобус збив хлопця, а Mercedes – дівчину

Два наїзди на молодих людей сталося у понеділок, 7 травня, у Тернополі. 08/05/2012 10:35

На Тернопільщині через аварію троє людей у лікарні (5)

Аварія, що сталася у минулі вихідні в приміському селі Підгороднє, скалічила трьох людей. З переломами та іншими важкими травмами до лікарень доправили водія та пасажирів автомобілів "Таврія" та Chery Amulet. 07/05/2012 15:30

У Тернополі ДТП: на Тарнавського водій автомобіля "ВАЗ 2109" збив дитину (5)

Збив малолітнього пішохода водій автомобіля "ВАЗ 2109" у Тернополі на вул. Тарнавсьокого у неділю, 29 квітня, о 11.04. 30/04/2012 12:06

На Тернопільщині чоловіка травмував швидкий поїзд

Житель Теребовлі з численними ушкодження опинився в реанімації. 27/04/2012 16:48