Влада радить стерегтися вірусу (звернення голови облради)

Обласна влада радить уникати місць скупчення людей, уникати тісних контактів із хворими людьми, не займатися самолікуванням та при перших ознаках захворювання звертатися до лікарів. Про це йдеться у зверненні голови облради Олексія кайди до тернополян.

Текст звернення:

Звернення голови обласної ради Олексія Кайди до мешканців Тернополя і області щодо ситуації із захворюваністю на ГРВІ

На Тернопільщині виникла складна епідемічна ситуація із захворюваннями на гострі респіраторні вірусні інфекції. В обласному центрі оголошено карантин у школах. Через високий показник захворюваності обласна рада звернулася до ректорів припинити тимчасово навчання у вишах області.  

На жаль, зареєстровані на Тернопільщині  летальні випадки, спричинені важкими формами пневмонії. Наразі вірусологи з’ясовують причину  цих захворювань. Підтверджень, що саме вірус грипу став причиною смерті людей, поки що немає.

 Тернопільська обласна рада повідомляє:

  1. 28 жовтня 2009 року в області створено штаб, до складу якого увійшли начальник головного управління охорони здоров»я Тернопільської ОДА Богдан Ониськів, головний держаний санітарний лікар області Степан Дністрян, ректор Тернопільського державного медичного університету Леонід Ковальчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні Мирослав Гірняк.
  2. При оперативному штабі сформовано 25 виїзних груп, які надаватимуть невідкладну консультативно-лікувальну допомогу важкохворим.
  3. Для раннього виявлення хворих створено «гарячу» телефонну лінію, по якій надають консультації фахівці з гострих респіраторних вірусних інфекцій.
  4. Наказом міністра охорони здоров»я на Тернопільщині створена протиепідемічна комісія, до якої увійшли фахівців з Києва та області.

 Тернопільська обласна рада звертається до громадян дотримуватися основних правил та вимог при епідеміях гострих респіраторних вірусних інфекцій:

-         уникати місць скупчення людей

-         уникати тісних контактів із хворими людьми

-         не займатися самолікуванням

-         при перших ознаках захворювання звертатися до лікарів.

 Тернопільська обласна рада нагадує: вірусні інфекції та грип небезпечні своїми ускладненнями. Тому дотримання правил та вимог при епідеміях гострих респіраторних вірусних інфекцій  гарантуватиме збереження  здоров»я кожного мешканця міста та області.

 Телефони «гарячої»  лінії – 42-20-63, 42-20-64, 42-20-65

Ще новини про епідемію у Тернополі читайте тут:

http://te.20minut.ua/news/160892 Епідемія у Тернополі не йде на спад
http://te.20minut.ua/news/160879 - Тернопільську "Ниву" косить грип
http://te.20minut.ua/news/160851 У Тернополі зареєстрували один випадок черевного тифу (оновлено)
http://te.20minut.ua/news/160830 Ватно-марлеві пов'язки і ліки проти грипу - дефіцит
http://te.20minut.ua/news/160863 Бригади швидкої вдвічі перевиконують норму
http://te.20minut.ua/news/160685 Від невідомого вірусу у Тернопільській області померло вже семеро людей
http://te.20minut.ua/news/160890 Мер Тернополя Роман Заставний вважає плітки навколо епідемії грипу брудними піар-технологіями
http://te.20minut.ua/news/160784 Епідемія у Тернополі. На вокзалах - великі черги




грип  Тернопіль  Кайда   
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 3
Переглядів: 8993

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 19:43 +37
Зарухалися........коли вже померли люди.......
Гість: S.T.A.L.K.E.R 30/10/2009 17:55 +6
вСІ РОКИ ПІСЯ ПРИЙНЯТТЯ незалеості наш народ розумів що в разі екстрених ситуацій ми будемо незахищеними і дуже вразливими.Влад яка б вона не була вміє тільки говорити а до діла ніколи не дойде
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 11:15 +6
Чижмарь, Тарашевський, Свобода, сфальсифікованими виборами в Облраду принесли прокляття в Область. Кайда вертайся в свій Бердянськ там більше треба реклами вишиванці, більше з тебе ніякої користі.!!!!
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 19:49 +2
Шо ти лошара удаляеш коменти............
vetal 28/10/2009 19:58 +15
"28 жовтня 2009 року в області створено штаб"..... поки проблема є її тіпа рішають.... я вже десь згадував про "фосфорну аварію" в Ожидові Львівської області.... там все про все забули і сказали що нічого там не було.... ота завжди... і тут так буде!!!
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:00 +31
Тепер лишилося гроші випросити........і розікрасти............
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:03 +25
народ, краще пізно аніж ніколи.....хай рухаються
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:19 +33
Шановні представники влади! Де ліки і повязки? У Тернополі немає ліків!!!
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:35 +13
Головні спеціалісти по вірусах працюють в раді.Заявили однозначно,що це вірус.Порадили всім сховатись.Спеціалісти- вірусологи,яких не мае ,як і науки вірусології в області.А це чиновники,ЯКІ ПОВИННІ були забезпечити виявлення та профілактику,забезпечити засобами прфіл.та лікування.На то забезпечують дурними папірцями та зверненнями(до послів і чужих держав),а те,що під носом не видно .ЩО ТО ЗА ЛЮДИ ЖИВУТЬ В ОБЛАСТІ І ХТО НАМИ КЕРУЕ.
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:37 +8
Головні спеціалісти по вірусах працюють в раді.Заявили однозначно,що це вірус.Порадили всім сховатись.Спеціалісти- вірусологи,яких не мае ,як і науки вірусології в області.А це чиновники,ЯКІ ПОВИННІ були забезпечити виявлення та профілактику,забезпечити засобами прфіл.та лікування.На то забезпечують дурними папірцями та зверненнями(до послів і чужих держав),а те,що під носом не видно .ЩО ТО ЗА ЛЮДИ ЖИВУТЬ В ОБЛАСТІ І ХТО НАМИ КЕРУЕ.
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:41 +30
А де наш зло***чий мер? Хто керує ситуацією в місті?
наташа 28/10/2009 20:49 +2
а мер прекрасно знає що це його вина- тобто невчасно вивезений мусор , і я так підозрюю що це не пневмонія а тиф читайте це------- Брюшной тиф. Острое инфекционное заболевание, обусловленное бактерией из рода сальмонелл. Возбудитель может сохраняться в почве и воде до 1-5 месяцев. Погибает при нагревании и действии обычных дезинфицирующих средств. Единственный источник распространения инфекции - больной человек и бактерионоситель. Палочки брюшного тифа переносятся непосредственно грязными руками, мухами, сточными водами. Опасны вспышки, связанные с употреблением инфицированных пищевых продуктов (молоко, холодные мясные блюда и др.). Симптомы и течение. Инкубационный период длится от 1 до 3 недель. В типичных случаях заболевание начинается постепенно. Больные отмечают слабость, быструю утомляемость, умеренную головную боль. В последующие дни эти явления усиливаются, начинает повышаться температура тела до 39-40 0С, понижается или исчезает аппетит, нарушается сон (сонливость днем и бессонница ночью). Наблюдается задержка стула, явления метеоризма. К 7-9 дню болезни на коже верхних отделов живота и нижних отделов грудной клетки, обычно на переднебоковой поверхности, появляется характерная сыпь, представляющая собой небольшие красные пятнышки с четкими краями, диаметром 2-3 мм, возвышающиеся над уровнем кожи (розеолы). На смену исчезающим розеолам могут появляться новые. Характерны своеобразная заторможенность больных, бледность лица, замедление пульса и снижение артериального давления. Над легкими выслушиваются рассеянные сухие хрипы - проявление специфического бронхита. Язык сухой, потрескавшийся, покрыт грязно-бурым или коричневым налетом, края и кончик языка свободны от налета, с отпечатками зубов. Наблюдается грубое урчание слепой кишки и болезненность в правой подвздошной области, печень и селезенка при пальпации увеличены. Уменьшается число лейкоцитов в периферической крови, особенно нейтрофиллов и эозинофиллов. СОЭ остается нормальной или повышается до 15-20 мм/ч. К 4 неделе состояние больных постепенно улучшается, понижается температура тела, исчезает головная боль, появляется аппетит. Грозными осложнениями брюшного тифа являются перфорация кишечника и кишечные кровотечения. В распознавании болезни большое значение имеет своевременное выявление основных симптомов: высокая температура тела длительностью более недели, головная боль, адинамия - снижение двигательной активности, упадок сил, нарушения сна, аппетита, характерная сыпь, чувствительность при пальпации в правой подвздошной области живота, увеличение печени и селезенки. Из лабораторных анализов для уточнения диагноза применяются бактериологический (иммунофлюоресцентный метод) посев крови на среду Раппопорта или желчный бульон; серологические исследования - реакция Видаля и др. Лечение тифа
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 21:24 +12
Ага, а дочого тоді тут Дрогобич? Франківськ? Там мер також Заставний і не вивозять сміття? Не розпускайте паніки!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 08:42 +10
там не така сама ситуація як у нас!!
Гість: Irene 01/11/2009 18:45 +6
Я думаю, що праві і праві і ліві. Частина людей гине від тифу, чуми, астина від грипу різних штамів...
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 23:07 +18
Наш пан мер тихенько втік в санаторій, оздоровлюватись, доки люди гинють.....
Гість: жук 30/10/2009 10:13 +8
нету його .Вам його тре .Шо з ним шо без нього ...
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 20:44 +13
НАША ОБЛАСТЬ експерементальна - може бути не керованою 18 років;можна не вивозити сміття і гадити кругом;можна експерементувати з здоров"ям і людьми.
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 22:48 +27
ага - 2кг ртуті+20кг урану+ ???тон сміття+???вірус =????
наташа 28/10/2009 20:54 +23
не дарма ж воду хлорували в Тернополі- 100% підозра на тиф, всі симптоми співпадають. Не треба звалювати на пневмонію, в місті кілька місяців була жахлива антисанітарія, а все пішло в стічні води які ми пємо, і які ще рааз повторюсь-ХЛОРУВАЛИ не з проста!!!!!!!!!! А кажуть планова процедура.БРЕХНЯ!!!!!!
Гість: Lubchik-Casual 28/10/2009 20:58 +22
Чумусь здається, що наша влада, як завжди, щось від нас приховує... Цікаво що саме???
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 21:05 +15
На жаль ми правди не дізнаємось...........
Гість: Орест 28/10/2009 21:02 +5
Чи можна подивитись оригінал цього документу. Яким числом він датований? Хто його підписав? Чи може то сайт дешевенькі новини нам підкидає, а то безлико все дуже виглядає. Адміни то до вас питання!!! А може це ви паніку роздмухуєте?
Гість: Woland 28/10/2009 21:09 +8
Та нє, Орку, то є чиста правда, З аптек зникли потрібні вітаміни. А без них сам знаєш, ґаплик.
кіндрат 28/10/2009 22:13 +17
і масок також немає кажутьт приходьте завтра
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 21:08 +19
А, можливо, хтось (!) не хоче, щоб на зах. Україні голосували!!! От і винищують нас!
Гість: зараза 28/10/2009 21:20 +13
ооо даааа. дай пятку!11
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 21:26 +15
Не воду , а труби промивали!!! Це роблять по 2 рази на рік скільки я себе пам"ятаю!
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 21:44 +14
Значить так! Ті самі симптоми в Дрогобичі, Стрию, Львові, Івано-Франківську і т.д. - тому не меліть дурниць. Друге - Ониськів обіцяв всім Таміфлу - ДЕ ПРЕПАРАТ??!! Самі точно п'ють і всі родичі. Нема ні масок, ні противірусних препаратів. Перевірка пила горілку в облздороввідділі, придумувала розпорядження та відправила викладачів з університету ПРИМУСОВО без засобів захисту на райони. ДЕ ПРОФІЛАКТИКА ЛІКАРЯМ??? Третє - тримайте дома дітей, в аптеки, магазини ходіть в масках!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 00:46 +8
Да таміфлю було б круто, але він трохи дорогий тільки закупка його коштує 179 гр. і то не всюди він є.
Гість: Irene 01/11/2009 18:49 +6
Головний санлікар на Інтері говорив, що Таміфлю коштує 134 грн за упаковку, Юля зрегулювала, встановивши граничне підняття цін - 30 жовтня на 348 грн.
Гість: Irene 01/11/2009 18:50 +6
Питання: хто погано себе веде і що х ним робити за це?
Гість: Tinochka 29/10/2009 12:54 +6
Та чого ти води вчепилась - планова промивка 2 рази в рік проводиться!!! Щовесни і щоосені!!! Не сій пусту паніку наташа 28/10/2009 20:54
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 13:30 +8
ВАМ НЕ ЗДАЄТЬСЯ що ситуація в Тернополі подібна на Чорнобиль 1986р
Гість: Баба Яга 29/10/2009 14:20 +7
хлорують кожен рік! кожен рік двічі на рік на два дні відключають воду
vvvv 28/10/2009 22:11 -4
СЬОГОДНІ ВНОЧІ ТЕРНОПІЛЬ БУДУТЬ ОБСИПАТИ ЯКИМОСЬ ПРИПАРАТОМ!!! ТРЕБА НА НІЧ ЗАКРИТИ ВІКНА!!!!
Гість: Тітка 29/10/2009 08:49 +15
Певно, сміттям із Малашівців або дустом. Люди, будьте мудрими! Не несіть дурниць!
Гість: боягузка 28/10/2009 22:12 +16
ой як страшно......це справді жах,бодай що б там за інфекція не була б,скоріше б вже все закінчилось,щоб всі залишились живі та здорові,тільки що й роблю то мрію про це.......
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 22:29 +13
свобода сволочі почекали поки ситуація буде за край і тоді зайнялися піаром!!!!!!!!!!
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 22:55 0
то студенти з Ефіопії привезли якийсь вірус з Африканського континенту - їх вже з гуртожитку не випускають, але пізно!!!
Гість: ДЯДЯ ВАСЯ 28/10/2009 23:12 +30
ЦЕЙ ВІРУС НАЗИВАЄТЬСЯ \"РОМЦЬО І КОМПАНІЯ\"
Гість: дуся 28/10/2009 23:27 +6
молодець дядя вася точна назва
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 23:29 +3
ДЯДЯ ВАСЯ ти часом не з політехнічного?)
Гість: Ім'я не вказано 28/10/2009 23:57 +2
Він з млиніва................
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 00:24 +3
Той шо з політехнічного з млиніва чи цей звітам?
Гість: Стас 29/10/2009 00:30 +32
Сьогодні вечором прийшовши з роботи всією родиною з відкритими писками жадібно чекали інформації про ситуацію з грипом в Тернополі. Включили новини, які розпочались на Тернопільському державному телебаченні (ТТБ). Шок!!!! Першим сюжетом на протязі 10 хвилин диктор читав з бумажки шаленну інформацію про перебування Ющенка сьогодні в Ужгороді і про те, як той без всяких сумніві переможе на наступних виборах. Поруч з гарантом в Ужгороді красувався на губернатор Чижмарь. Дебілізм, в місті паніка, поширюється інформація одна страшніша за іншу, жодних лікарств в аптеках немає а ці крахобори втирають нам про політику. Лише в кінці новин диктор обмовився про грип в Тернополі, який уже йде на спад???? Таке враження, що люди живуть в одному світі, а влада в зовсім іншому.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 00:50 +8
Влада денег немає щоб виступити по телебаченню все пішло на агітацію тільки свобода видала указ тільки кому
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 08:17 +3
за вивіз мусора відповідає засравний. він кожних півроку їздив в малашівці і обіцяв, обіцяв, обіцяв ( так само, як нам греблю на дамбі) і ДОСТАВ людей. за виділення землі під новий полігон відповідає голова держадміністрації чижмарь (чмирь). свобода ше хоть шось старається, проте не може...
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 02:43 +7
Боягузка, мріяти мало, молитися треба!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 08:42 +20
Незрозуміло чому всі кажуть шо якщо в інших містах проблем з вивозом сміття не було - то то не через нього. Переносчики хвороби - люди, які катаються по містах і як не в собі, то на одязі носять бактерії. Задумайтесь скільки є маршрутів до Франківська і до львова і чому саме сусідні області зараз в зоні ризику. У нас навчається дуже багато студентів з інших міст. А гуртожитські ніколи не відрізнялись чистоплотністю (не хотів нікого ображати)
Гість: Тітка 29/10/2009 08:55 +12
Так, обнесуть Тернопільщину колючим дротом, виставлять пости з кулеметниками-автоматниками, з сторожовими псами, на всіх дорогах (в т.ч. польовіих та лісових) протягнуть "їжачків" та ін. Не дурійте!
Гість: Вуйко 29/10/2009 08:58 +47
На тернопільське село, щось не чуване прийшло, Налякало всіх людей, від дорослих до дітей. Що за грип такий прийшов, що у нас він тут знайшов? Наш Тернопіль вже давно не влипав в таке гамно!!! Ми не звикли, щоб від грипу було стільки шуму й крику. Люди в паніку впадають, а робити що не знають. Карантин оголосили, навіть місто оцепили, Все як у страшнім кіно! Ще такого не було! Було як, поїв цибулю і наставив грипу дулю! А тепер для цього грипу тре придумать нову ріпу. Не поможе сто грам з перцем,ризикуєш вже тут серцем, Новий грип за все береться, де слабинка він там всреться!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 09:13 +9
Народ можливо дійсно якась зараза пішла від тих мусорніків . кажуть що сміття повивозили ........де там !!!!! .....я живу на Новому світі , то в нас на вулиці Новий Світ -Бічна не просто гора мусору а якась я навіть слів незнайду як це описати - СВАЛКА ......яку ще відтоді ніхто не вивозив і невіть недумали . А я щоранку ходжу тудою на роботу ...........Може хтось знає номер телефона на ТСН .подзвоню нехай приїдуть і познімають ,а потім подивлюсь як наша влада буде говорити що мусор повивозили вже давно ---- там вже миші і криси живуть - на власні очі бачила !!!!!!!!!!
Гість: Орест 29/10/2009 09:43 +8
www.1plus1.ua
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 09:51 0
Дзвони 103 там тобі поможуть !
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 10:52 +6
Голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь доручив головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації звернутися до власників приміщень медико-санітарної частини ВО «Тернопільський комбайновий завод» з клопотанням, щодо передачі в оренду корпусу поліклініки для організації на її базі дитячого та дорослого інфекційних відділень. Також, за повідомленням прес-служби Тернопільської ОДА, там планують створити відділення для хворих на ВІЛ/СНІД обласної клінічної лікарні. Нагадаємо, що за інформацією головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Тернопільщина – єдина область, яка не має власної обласної інфекційної лікарні.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 11:02 +1
Міський голова Тернополя Роман Заставний з 19 жовтня перебуває у двотижневий відпустці. Про це “Тернопільській правді” повідомило джерело у Тернопільській міській раді “З 19 жовтня міський голова Роман Заставний перебуває у двотижневій відпустці і на роботу має вийти з наступного понеділка”. – повідомили нам у Тернопільській міській раді. Водночас наш співрозмовник зазначив, що у зв’язку з епідемією грипу у Тернополі міський голова начебто має намір перервати відпустку, однак поки що на робочому місці його немає. Де проводить Роман Заставний свою відпустку достеменно невідомо – кажуть, що мер зараз знаходиться начебто в одному з вітчизняних санаторіїв.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 11:25 +11
Пусті балачки звертайтесь приперших симптомах якщо в лікарні 3 години в черзі стоїш. То просто напросто в тій черзі людина може померти доки помічі від наших лікарів дочекається
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:23 +11
Заставний в Моршині подальше від Тернопільської метушні.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:25 +8
Заставний в Моршині подальше від Тернопільської метушні.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:26 +9
Заставний в Моршині подальше від Тернопільської метушні.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:26 +9
Заставний в Моршині подальше від Тернопільської метушні.
Гість: Ім'я не вказано 01/11/2009 18:53 +7
На палю, або в ряд під стінку.
Ім'я не вказано 29/10/2009 13:35 +6
Заставний в Моршині подальше від Тернопільської метушні.
Гість: anni_85 29/10/2009 11:10 +11
Аби захистити себе від ГРВІ та грипу, тернопільські медики радять дотримуватися наступних заходів безпеки: - йдучи на роботу, сполоснути носову порожнину заваркою чаю; - змастити під носом оксоліновою маззю; - носити ватно-марлеву пов’язку. Зауважте: однієї «аптечної» пов’язки вистачає лише на 2 години, тому пов’язку краще зробити самому із 8 шарів марлі. Змінювати пов’язку потрібно через кожних 3 години. - вживати антибіотики Амізон, Аміксин, Арбідол, Афлубін; - приймати полівітаміни; - уникати скупчень людей; - щогодини провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте. І не панікувати!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 11:31 +11
Амізон, Аміксин, Арбідол, Афлубін - не антибіотики, а противірусні препарати, як і Гропринозин. В жодному разі антибіотиків самим не варто вживати!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 11:56 +3
сміття і себе за ним вивезіть вже нарешті !!! нах кАЙДУ!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:06 +8
А хто знає чим нас посипали в ночі коли ми мирно спали???
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:07 +6
А хто знає чим нас посипали в ночі коли ми мирно спали???
Гість: Без паніки 29/10/2009 12:12 +6
Відредагуйте статтю! Там купа помилок.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:58 +9
та хто кого посипав? що ви тут дурню всяку несете? за які гроші нас будуть посипати? це авіотранспорт, воно коштує купу бала, а деззасоби? нема грошей на таки забави. спіть спокійно!
Гість: zara 29/10/2009 13:05 +9
Сьогодні я вперше за 12 років з першого разу додзвонилася в дит. поліклініку... Не повірила в щастя. І лікар прийшов упродовж 2 годин та був дуже уважним, як ніколи.
Гість: Євген 29/10/2009 14:23 +6
на 08.00 29 жовтня у лікувально-профілактичних закладах області знаходиться 326 хворих із попередньо встановленими діагнозами: позалікарняна пневмонія, спричинена гострими респіраторними захворюваннями та вірусом грипу, із них важких хворих – 22, дітей – 55 http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202291
Гість: УВАГА!!! УВАГА!!! 29/10/2009 16:32 +1
УВАГА!!! АААА!! Це просто жах!! В мене біля дому зупинився камаз-гімновозка. Включили аварійку. Зараз вони будуть кропити!! Ааа!! Це просто жах!! Люди, ховайтесь, втікайте!!! Розішли всім!!! Це перевірена інформація!! Розішли!! ААААА!! Це жахливо!!! Це не прикол!! Інформація 100% достовірна!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 18:51 +6
влада нас кинула. ми жертви. сьогодні нас палили хімією.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 20:23 +9
ну що ж змушений написати ше раз: тут на форумі працюють найняті (можливо з пори) дописувачі, які говорять: ну шо за паніка, ніякої епідемії, нікого, нічого не болить, ніхто не вмер. а на форумі крапки (засмердженої пори) зовсім відкрили веселу тему. де над трагедією двох десятків (ОФІЦІЙНО) родин просто знущаються (веселяться). БОГ все бачить...
Гість: Кvitka 30/10/2009 10:07 +8
Сміється той хто сміється останнім
Гість: Мутант 29/10/2009 23:55 +1
Інфнкування грипом відбулося у 2004 році, ларентний період пройшов у рік Помаранчевої Свині, а тепер то вже вторинні прояви. Це кара божа, покайтеся !!!!
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 09:36 +11
Нікому непотрібна Тернопільщина знову підтердила свій діагноз - вимирання. А замовчування дійсно здійснюється як у далекому 1986- році Чорнобиля. Влада все замовчує, їм головне, щоб вибори відбулися без "шуму" на Заході, от і позичили нам "вірус"
Гість: жук 30/10/2009 10:29 +8
все можливо .Хочуть шоб ми корилися ...Шкода нашого миролюбивого народу.Ми дуже скоро схиляєм голову і стаєм на коліна .Це наша проблема.Ненаслідували ми ...
Гість: Olj 30/10/2009 13:49 +6
Bog tob i sydj...
Гість: Olj 30/10/2009 13:52 +6
Bog tobi sydj... Dau Bog wob tobi ne pruiwlos kajatus....
Гість: олеся 30/10/2009 12:59 +18
А нехай наша добра розумна влада скаже,як уникнути місць "масового скупчення",я вчора обгонила 5 аптек,всюди купа народу,а повітря таке що можна хтозна чим заразитися.незнаю як ті аптекарі витримують і ліків немає ,я вже сказала давайте що є,був лише інфлюцид за 56 грн.Краще б щось придумали з ліками,з повязками і т.д.Дебіли!!!!А цей дебіл ониськів взагалі придумав,що винні заробітчани,та ти взагалі маєш тим заробітчанам руки цілувати ,що вони інвестують нашу область ,їх родичі ходили до тебе лікуватися,пхали тобі доляри і на тих заражених долярах ти нажер собі таку морду і дупу.Після цієї епідемії вас всіх на хир треба гнати,буде кому сміття грузити,пі....ри!!!
Гість: Н 30/10/2009 15:22 +5
тільки що знайомий лікар порадила їсти гвоздику для профілактики захворювання
Гість: dimatigr 30/10/2009 16:29 +8
Мера на кол!!
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 11:05 +9
невже ми, громада міста, простимо цьому нікчемі засравному те, шо він в самий тяжкий час для міста просто втік, спасаючи свою сраку. але напевно простимо, як простили масовий дерибан землі, комерційної нерухомості, непобудований через бажання відкатів сміттєпереробний завод. ми БИДЛО?!
Гість: РНЕ 31/10/2009 12:37 +6
вирулентную форму чумной палочки завезли из России и распространили через воду (после распространяется воздушно-капельным путем), это штамм v14 - разработка со времен СССР, в России имеется вакцина. Но после того как это перекинется и к нам, вакцинированы будут только представители оккупационного режима и евреи. Русским, как и украинцам уготовлена смерть
Гість: wers 31/10/2009 20:23 +8
... похоже что вирус завезен какраз под шумок кампании ... нехватает рейтингов - так решили травануть страну для отведения внимания к гребаным выборам - выдимо ктото работает из-под тишка... если бы епидемия началась из границы со страной в которой вирус прогресирует - тогда логика есть - а так я ее невижу - только деверсия.
Гість: УВАГА!!! 01/11/2009 16:47 +6
УВАГА: дивіться і читайте текст внизу після відео!!! http://www.future.fcos.ru/content/view/282/1
Гість: андрiй 02/11/2009 19:32 +5
він від спіду не помре
Гість: андрiй 02/11/2009 19:32 +5
він від спіду не помре
Гість: Розум 02/11/2009 21:45 +5
Дякую за те що хоть в такій ситуації наші обранці хоть щось роблять для людей.За те і дякую.
Гість: Maks 04/11/2009 06:45 +6
влада кращеб радила стерегтись її