Епідемія у Тернополі. Ватно-марлеві пов'язки і ліки проти грипу - дефіцит

Найпопулярніші ліки, які зараз тернополяни купують в аптеках, - противірусні засоби, імуномодулятори та ватно-марлеві пов'язки. Наразі їх у міських аптеках бракує

В дев'яти аптеках центральної частини міста, двох аптеках на "Східному" та двох на "Новому світі", які відвідала "20 хвилин", проблеми з наявністю медикаментів тимчасові, запевняє їх керівництво.
* Звичайно, ніхто не сподівався на вірусну епідемію в жовтні, - розповідає заступник директора товариства "Єврофарм" Марія Ковалів (48 р.). - Тому невеликі затримки ліків в окремих аптеках іноді виникають. Але ми швидко реагуємо на це, адже замовляємо їх щодня і фірми одразу доставляють. Крім того, є купа аналогів кожного препарату, тому можна підібрати все.
Вистачає, як повідомляють телефоном завідуючі аптек, і  ватно-марлевих пов'язок. Але, обійшовши в середу, 28 жовтня, одинадцять пунктів продажу медикаментів, які знаходяться в центральній частині міста, та кілька аптек в інших районах, кореспондент знайшла їх тільки в одному - аптечному пункті навпроти церкви Різдва Христового, що на вулиці Руській. Як повідомили в цій же аптеці, вони реалізовують пов'язки, які заготовили на наступний день. Що будуть потім продавати - невідомо. Адже у фармацевтичних дистриб'юторських фірмах, як кажуть між собою працівники аптек, теж закінчилися всі запаси.

- У моєї вагітної дружини температура 37 і нежить, - розповів сьогодні, 29 жовтня, тернополянин Роман Козак. - Ми не знаємо, чи це грип, чи щось інше. Лікар прописала "Інфлюцид" - його можна вживати вагітним. Оббігав усі аптеки в Центрі і на Злуки - знайшов ці ліки лише в "Гедеон Ріхтер" на Руській. Масок нема ніде, всюди кажуть, що будуть пізніще, бо всі розпродали. Те саме кажуть людям і щодо противірусних препаратів.
Скаржаться на брак ватно-марлевих пов'язок ще й таксисти. Керівництво зобов'язує їх носити захисні маски, але придбати ці спецзасоби ніде.
* Звичайно, з масками є зараз певні проблеми, - каже завідуюча аптекою "Доброго дня" на вул. Руській Катерина Гриців (24 р.). - На день ми продаємо їх по 150-200 штук. Але більше і не запитують.
Найбільше зараз купують, як одностайно розповідають всі працівники аптек, "Амізон", "Арбідол", "Фармацитрон", "Колдфлю" та "Аміксин". Як пересвідчилася "20 хвилин" "Амізону" не було в жодній з аптек, які ми обійшли. Де-не-де, пропонували майже вдвічі дорожчий "Арбідол" або "Фармацитрон". Не було в жодній з аптек також і "Колдфлю".
Про противірусний препарат "Таміфлю", назву якого озвучив на прес-конференції начальник Головного управління охорони здоров'я обладміністрації Богдан Ониськів, усі чули, але не мають його в продажу через високу ціну ліків. Як повідомили у "Єврофармі", у минулому році він коштував близько 300 грн. Та на замовлення, як запевнили в усіх аптеках, препарат  готові привезти.




грип  епідемія  аптеки  "Амізон"  "Арбідол"  "Фармацитрон"  "Колдфлю"  "Аміксин"  ватно-марлеві пов'язки  фармацевти 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 5
Голосів: 11
Переглядів: 14355

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:00 +51
Ситуаці виявляє бездарність найперше Голови Облдержадміністрації Чижмаря!!!!!!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:07 +64
Яка в нас влада нічого не можуть зробити тільки вміють красти і лапшу вішати так шо тернополяни щоб голосувати думайте добре
Гість: rey11 29/10/2009 12:09 +67
Тепер ще козли будуть на ліках збагачуватися зараз ціну попіднімають
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:49 +13
Для того і паніку пустили щоб заробили аптекарі!
Гість: Олег 29/10/2009 21:05 +12
Паніку пустили щоб аптекарі заробили? Тепер візьми і подумай. Вся Україна на ногах через цей випадок, закордоном також всі знають, по телебаченню тільки про це і говорять, запрошують провідних медиків Європи. І це для того, щоб в аптках купляли більше Амізону і повязок ? Це просто смішно.
Гість: Тетянка 31/10/2009 11:59 +10
До вашого відома не аптекарі заробляють, а лише їх Власники!!!......Чомусь провізорів ніхто не хоче зрозуміти.....
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:14 +14
таки так, амізон той самий так подорожчав, шо чухаєш потилицю, коли черга підходить чи брати чи нє... якось би хоч котролювали ріст цін на такі засоби, раз вже така біда в місті
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 20:41 +5
Інтересно чи хтось з нашої влади або їхні родичі мають власні аптеки??????????? Може хочуть бабла заробити!!!!!!!!!!!!!!!!
Гість: S.T.A.L.K.E.R 31/10/2009 10:11 +7
вСІ РОКИ ПІСЯ ПРИЙНЯТТЯ незалеості наш народ розумів що в разі екстрених ситуацій ми будемо незахищеними і дуже вразливими.Влад яка б вона не була вміє тільки говорити а до діла ніколи не дойде
Гість: FSI 29/10/2009 12:54 -47
Чим вам міська і обласна влада не вгодила?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:24 +38
А тим що немічна........а ти напевно зтих козлів з ради
Гість: зззз 29/10/2009 15:07 -3
от трафляє.хто тобі таке надоумив.бездарність Чижмаря.Хочу подивитись коли тебе поставлять на його місце.керувати областю.і його недоумками......
Гість: УВАГА!!! 01/11/2009 16:49 +6
УВАГА: дивіться і читайте текст внизу після відео!!! http://www.future.fcos.ru/content/view/282/1
Gazenwagen 05/11/2009 01:47 +6
По телевизору показали сюжеты о гриппе и сказали надеть марлевые маски - теперь посмотрите на чёрный слой сажи на своих масках после хождения по улицам больших городов. Вот чем мы дышим. Вместо воздуха - вонючая смесь отравляющих веществ. Чем не химическое оружие прямо на улице? Газовая камера для всех и каждого. Выхлопные газы автомобилей содержат массу отравляющих веществ, которые приводят к смертельным заболеваниям (в том числе - к той же пневмонии, которой все сейчас так боятся). http://www.sunhome.ru/journal/110491. "Четко прослеживается сильная взаимосвязь между степенью загрязнения воздуха и смертностью от пневмонии". Угарный газ http://medkarta.com/?cat=article&id=22436 Угарный газ (СО) — один из наиболее распространенных отравляющих газов в Природе, загрязняющих окружающую среду в современном мире с интенсивным использованием энергии. Главным источником СО является неполное сгорание ископаемого топлива, особенно угля. Выхлопные газы служат одним из главных источников образования СО в окружающей среде Вдыхание выхлопных газов провоцирует болезни сердца http://www.medlinks.ru/article.php?sid=30546 Выхлопные газы отрицательно влияют на показатели внешнего дыхания http://www.medmir.com/content/view/1942/0/ Выхлопные газы - быстрая смерть: http://eko-logiya.ru/66-vyxlopnye-gazy-–-bystraya-smert http://ru.wikipedia.org/wiki/Газенваген Газваген, газенваген, газовый автомобиль (нем. Gaswagen) — специально оборудованный автомобиль, использовавшийся нацистской Германией в период Второй мировой войны для уничтожения людей путём отравления выхлопными газами. От загрязнения воздуха болеют взрослые и дети. http://zelenyshluz.narod.ru/articles/air.htm http://www.newizv.ru/news/2006-11-14/58078/ Ежегодно от заболеваний, связанных с выхлопными газами, в Европе умирают 225 тыс. человек. При этом в Европе воздух гораздо чище, чем в России и Украине. Теперь сопоставьте эти данные с тем, как быстро сокращается население Украины. Если в теленовостях в прайм-тайм сказать всю правду о болезнях из-за выхлопных газов - может начаться паника не меньше, чем из-за гриппа. Эпидемия гриппа закончится, а проблема выхлопов автомобилей никуда не денется, если не поднять этот вопрос настолько громко, насколько возможно.
Гість: misha 29/10/2009 12:08 +11
a skilku maska kowtye
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:11 +20
Коштувала 1,8, а тепер кажуть вже 5.
Гість: Євген 29/10/2009 12:13 +16
Сьогодні вранці з психоневрологічної лікарні поступила неофіційна інформація, про смерть одного з пацієнтів. Симптоматика перебігу хвороби, що призвела до смерті постраждалого, за словами лікарів, подібна до брючного тифу або чуми! Цей факт не розголошується, щоб уникнути збільшення паніки. Можна сміятися з цього приводу… але… «…Легочная чума имеет еще более острое, чем остальные формы, течение и сопровождается самой высокой летальностью. Инкубационный период первично-легочной чумы редко превышает 1-4 сут. Начинается она, как правило, внезапно - с озноба , лихорадки , головной боли , миалгии , слабости , дурноты . Симптомы пневмонии - кашель с мокротой , боль в груди , одышка - обычно появляются на вторые сутки заболевания. Наблюдаются кровохарканье , нарастающие дыхательные расстройства , сердечная недостаточность , дыхательная недостаточность , шок . При первично-легочной чуме мокрота обычно водянистая или слизистая , пенистая , окрашенная кровью или явно кровавая . Вторично-легочная чума с самого начала протекает как интерстициальная пневмония . Мокрота при ней скудная и более густая и вязкая , чем при первично-легочной чуме . Полагают, что в связи с этим больные менее заразны. В США с 1950 по 1994 г. зарегистрировано 39 случаев вторично- легочной и 7 - первично-легочной чумы. Летальность при них составила в общей сложности 41%. Исследователи начала XX века отмечали, что легочная чума отличается от других бактериальных пневмоний скудностью аускультативных находок, обязательным наличием интоксикации и более частым наступлением внезапной смерти…» http://medbiol.ru/ Відомий факт, що чума найчастіше виникає внаслідок антисанітарії. І це не давно забута хвороба! Серпень 2009 р. – спалахи легенової чуми в Китаї: http://www.rian.ru/society/20090804/179661776.html http://www.tv-express.ru/news_info/10836/ http://prawda.org.ua/708 З розмови з лікарем швидкої пів-години тому: «З самого ранку ми не справляємося з масовими викликами, проводимо госпіталізацію, етимологію вірусу не знаємо…»
Гість: Євген 29/10/2009 12:14 +10
"...брюшного"
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:16 +29
дурдом..я готую на воді з водопроводу, і навіть пю сиру, коли нема кампоту. жесть, але правда. якби то було через воду - то мені б вже 9днів відспівали. до чого мусор? якби якісь випари - то ви перед запаленням легень - спочатку б обригались. моя свекруха перехворіла ще 2 тижня тому - поїхала до села на Чортківщину, там в кожній хаті хтось лежав з запаленням. починалось з кашлю, і за пів дня - температура 40..на тиф шось не тягне. як і на отруєння смітям. а чуму думаю - лікаріб б діагностували..якщо то правда - нам всім жопа
Гість: Євген 29/10/2009 12:19 +13
А санстанція попереджувала... "— Неприятный запах — это не самое худшее. Это же лето, полно фруктов. Они начинают гнить. Заводятся крысы. Может быть вспышка инфекционных болезней — ящур, бешенство, лептоспироз, чума и холера, — говорит исполняющий обязанности главного санитарного врача области Богдан Маркив, 54 года. — За 31 год моей работы такого не было. Свалок нет и в соседних селах Петриков, Байковцы, Гаи Шевченковские. Отходы они свозят в Тернополь." http://gazeta.ua/index.php?id=303374&lang=ru
Гість: Не медик 29/10/2009 12:23 +27
Чума не лікується фактично, а тисячі людей вже перехворіли практично без наслідків, по голові треба давати таким "детективам", шоб паніку не сіяли.... Вже й так легенд понапридумували....
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 16:49 +6
черевний тиф то в кишечнику....а тут люди помирають від "грипу"...нісенітниці......
Гість: me 29/10/2009 13:15 +6
коштувала 0,9 а потім до кінця дня в тій же аптеці - 1 гривню
Гість: me 29/10/2009 13:23 +6
коштувала 0,9 а потім до кінця дня в тій же аптеці - 1 гривню
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:25 +6
та шо ви розказуєте, ще би 25 написали. Маска вартує одну гривню, купила вчора ввечері в аптеці на Дружбі, що на Миру.
Гість: Необачний 29/10/2009 14:58 +6
Вчора зранку 60 коп коштувала в аптеці біля Берегині...
Гість: me 29/10/2009 13:27 +6
спочатку коштували 0,90 , а після обіду вже 1 гривню (два чи три дні тому)
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:44 +15
бо вже задовбалися по 10 коп здачу давати
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:16 +6
йой, я купляла по 70 копійок тиждень тому, вчора аж в львові знайшла, бо сказали шо тут нема, то скористалась перебуванням в більш цивілізованому місті - по 1 грн.
Гість: zapadenec 29/10/2009 19:40 +8
2.50 в фуршеті на бамі)
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:24 +10
вчора купив за 1грн
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:34 +16
чуму розносять щурі! та сподіваюсь що в нас таки не чума, бо то б вже наше місто було закрите. а ось посадовцям наука, що нем ожна так поступати зі сміттям. може воно й ні до чого, в чому дуже сумніваюся, але перше що приходить в голову-це антисанітарія перед епідемією. а щось вирішили з тим сміттям на перспективу? в малашівці ж тимчасово вивозять.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:38 +15
Нічого вони не вирішили зарас стараються для власних кишень весною будуть перевибори а там хай другі мастять голову....тих керовніків треба ростріляти.........
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:39 +25
Ліків і пов'язок бракує???? Їх немає просто!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:39 +7
вчора купив за 1грн
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:42 +7
ДЕ???
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:48 +6
У Львові..............
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:48 +12
перший признак чуми - це здохші щурі на вулицях. так що будьте спок
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:50 +10
Ху, аж відлягло. )))))))
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 12:54 +7
вчора купляла на автовокзалі - 1,35 грн.
yuriy 29/10/2009 14:09 +6
на початку тижня 0,35-0,80 грн
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:52 +6
Вчора купив за 1грн. Правда знайвов аж в 5 аптеці
Гість: вова 29/10/2009 12:57 +11
які ви всі смішні і примітивні....про що ви пишете - на біді робите політику, закликаєте голосувати, не голосувати...така ситуація могла статися при будь-якій владі...чи це Чижмарь, чи Заставний, чи Іван Пупкін - не смішіться...краще гуртом стати і шукати вихід з ситуації..ніхто не застрахований. Побережіть краще себе і своїх рідних від недуги, а не обсуждайте когось...
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:48 +10
вова, ти сам примітивний і смішний. і якраз політика в цій ситуації займає одне з перших місць. і всі ми стали заручниками політичної війни між заставним і максимовим (з однієї сторони) та чижмарем і щепановським (з іншої). так як п.Ч прийшов до п.З і попросив порішати всі земельні питання п.Щ, взамін на виділення місця під вивезення сміття, але "доблесний" п.З не погодився, так як дружить з законом в особі п.М. і ось зараз ми можемо спостерігати війну між різними гілками влади, точніше однієї гілки влади (виконавчої). а ми - просто пішаки в цій грі, в якій на кону стоїть наше здоров"я, і навіть життя, та їхні шкурні інтереси (гроші) http://korrespondent.net/ukraine/events/1000374 http://20minut.ua/news/148574 http://209.85.135.132/search?q=cache:uIfEmU0w1rgJ:www.wz.lviv.ua/pages.php%3Fatid%3D73520+%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2+%D1%87%D0%B8%D0%B6%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%8C&cd=5&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&client=firefox-a
Гість: mila 29/10/2009 13:03 +4
моя сім"я пропила левоміцетин по 2 таб 2 рази в день. 1 дня достатньо для профілактики. що б там не казали, мені пофіг. я зробила профілактику черевного тифу...............
Гість: qwerty 29/10/2009 13:14 +6
Чи правда що в ночі обробляли Тернопіль з повітря якоюсь хімією проти.... чогось? Хтось знає , може чув?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:17 +7
"14 смертей через спалах грипу A/H1N1 в Мехіко за останні 72 години. В той же час влада Мексики заявляє, що карантин оголошувати рано." - новини від ТСН по-вашому, там тоже мусор не вивозили???
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 13:50 +16
тИ УЯВЛЯЄШ СОБІ СКІЛЬКИ ТРЕБА ЧОГОСЬ щоб покропоти таку велику територію,якщо кропили б то ми б це почули літаки літали б туди-сюди,як на мене це просто не можливо
Гість: Vova2 29/10/2009 14:16 +16
Для того щоб кропити місто потрібен хоча б робочий літак, я вже мовчу про саму хімію
Гість: Vova2 29/10/2009 14:16 +10
Для того щоб кропити місто потрібен хоча б робочий літак, я вже мовчу про саму хімію
Гість: qqq 29/10/2009 16:30 +6
вночі близько 2 год. 30хв. я чув що літав якийсь літак над містом
Гість: qqq 29/10/2009 16:34 +6
вночі близько 2 год. 30хв. я чув що літав якийсь літак над містом
Гість: qqq 29/10/2009 16:35 +5
вночі близько 2 год. 30хв. я чув що літав якийсь літак над містом
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 17:54 +22
я тоже хочу літак побачити. порадь що куриш
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:20 +14
не варто займатис ясамолікуванням, бо: Противопоказания: Нельзя допускать бесконтрольного назначения левомицетина и применения его при легких формах инфекционных процессов, особенно в детской практике. Не следует назначать левомицетин при острых респираторных (дыхательных) заболеваниях, ангине и с профилактической целью.
Гість: qwerty 29/10/2009 13:21 +5
Чи правда що в ночі обробляли Тернопіль з повітря якоюсь хімією проти.... чогось? Хтось знає , може чув?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:40 +7
я також про це чула щось невіриться
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:47 +7
поливали вулиці.це точно.для чого та чим не відомо...таксистів з VIPу повідомили ще 19.20.там колєга
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 20:48 +7
Хто повідомив? Сорока на хвості принесла чи сусідка передзвонила, а тій сусідці подружка сказала, а подружці коліжанка іт.п.......Брєд.
Гість: Не медик 30/10/2009 10:55 +6
Ага, каналізацію прорвало, вода по вулиці текла, а в маршрутці відразу "версії" озвучили, що вулиці якоюсь хімією миють, а потім появляються коментарі "з надійних джерел стало відомо"....
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:23 +7
не варто займатис ясамолікуванням, бо: Противопоказания: Нельзя допускать бесконтрольного назначения левомицетина и применения его при легких формах инфекционных процессов, особенно в детской практике. Не следует назначать левомицетин при острых респираторных (дыхательных) заболеваниях, ангине и с профилактической целью.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:55 +13
mila, ти що з глузду з"їхала? Антибіотики не призначаються для профілактики, якщо у тебе вже є тиф то дві пігулки левоміцетину тобі вже не допоможуть, а якщо немає тифу то ще не допоможуть, тому що антибіотик знищує бактерії, і якщо їх немає то знищувати нема чого, максимум знищить кишечну мікрофлору. Тобто коли ти справді після цього заразишся тифом твій організм буде обеззброєний антибіотиком.
Гість: вова 29/10/2009 13:24 +14
ось так завжди...може хтось знає, може хтось чув...на такі запитання вам зараз знаєте які відповіді будуть, що жити не захочеться...не розповсюджуйте пліток, не створюйте паніки. Ситуація і так не з найкращих
Гість: вова 29/10/2009 13:25 +10
ось так завжди...може хтось знає, може хтось чув...на такі запитання вам зараз знаєте які відповіді будуть, що жити не захочеться...не розповсюджуйте пліток, не створюйте паніки. Ситуація і так не з найкращих
Гість: вова 29/10/2009 13:26 +9
ось так завжди...може хтось знає, може хтось чув...на такі запитання вам зараз знаєте які відповіді будуть, що жити не захочеться...не розповсюджуйте пліток, не створюйте паніки. Ситуація і так не з найкращих
Гість: Sveto4ka 29/10/2009 13:32 +12
та вже гірше не буде..і так послухати, що говорять, то в нас не то свинячий грип, не то вірусна пневмонія, а може тиф, чи то вопше чума...ще які варіанти? паніка і так почалася і припинеться лише коли офіційно дадуть якісь пояснення...чого, само собою, ми навряд чи дочекаємося((((
Гість: Іван Олія 29/10/2009 13:35 +7
Кіко того треба падати в тачку і вивозити малу з міста
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:50 +4
ТРА ТО ТРА!!!!!!!!!!!!!!!
Гість: Тарек 29/10/2009 13:39 +16
Просто владі треба закупити ватно-марлеві пов'язки і роздавати ввсім мешканцям.....
Гість: Sveto4ka 29/10/2009 13:44 +9
Повязка захищає лише 2год, а далі треба міняти...То скільки ж їх треба закупии??? І хіба повязки вирішать повністю проблему?!!!
Гість: Петро Колінвал 29/10/2009 13:54 +10
Через 2 години прогладь пов'язку розігіртою праскою кілька разів і знову можеш користуватися.
Гість: zapadenec 29/10/2009 19:52 +4
повязка може бути використана на максимуму 3 години, а то шо прасувати то це брєд...повязка одноразова....а ше перед тим як будеш прасувати ти її ше постірай так для повного перестраху....))
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 23:53 +9
одноразова повязка носиться 2 год(вони такі зелені ,сині). марлева є багаторазового використання і переться і прасується!
Гість: Петро Колінвал 29/10/2009 14:07 +9
Через 2 години прогладь пов'язку розігіртою праскою кілька разів і знову можеш користуватися.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:46 +8
А та влада є сидять і наблюдають а потім будуть розказувати які вони хороші.........
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:49 +16
а мені кажуть йти на роботу. а я боюся
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 13:51 +11
Яка робота..... здоровя
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:57 +9
А мене і всю фірму відпустили сьогодні,
Гість: MEDYK 29/10/2009 13:54 +9
Не подумайте, що я люблю нашу владу, але що ж вони зроблять? До нас бояться їхати дистрибютори , щоб забезпечити аптеки ліками. Більшість аптек в Тернополі приватні. Вони роблять замовлення ліків на свій розсуд. А де їх взяти, якщо дистрибютори не везуть, а складів ліків в нашому місті аж жодного!!! Тому і виник дифіцит ліків - продали все, що було, а тепер чекають, коли хтось нам завезе. І ще. Проводити профілактику антибіотиками - маячня. Як і лікувати вірусну пневмонію антибіотиками. Жоден вірус не чутливий до антибіотиків. А противірусних препаратів дієвих у нас немає. Залишається - уникати контакту і проводити укріплення захисних сил організму.
Гість: офіційна інформація 29/10/2009 14:04 +6
У Тернопільській обл. зафіксовано 12 випадків смертей від вірусної інфекції. РБК-Украина, 29.10.2009, Київ, 10:44 У Тернопільській обл. зафіксовано 12 випадків смертей від вірусної інфекції. Про це повідомив сьогодні на засіданні уряду міністр охорони здоров'я Василь Князевич, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, у м. Тернополі станом на 27 жовтня захворюваність на ГРВЗ складає 268,5 випадків на 10 тис. населення. За тиждень з 19 по 25 жовтня зареєстровано 5 тис. 796 випадків захворювання. "Закриті навчальні заклади, як вищі, так і середні. Думаю, там буде стояти питання про продовження канікул» , - наголосив В.Князевич. Він повідомив, що 17 хворих у Тернопільській обл. знаходяться у важкому стані. За його словами, поки не має точної інформації про причину виникнення захворювання. Міністр наголосив, що вчені працюють над з'ясуванням того, який саме вірус спричинив хворобу - сезонний грип, чи грип А (H1N1). В.Князевич зазначив, що Всесвітня організація охорони здоров'я готова надати Україні допомогу для з'ясування причин захворювання. Також В.Князевич надав доручення начальникам обласних управлінь охорони здоров'я і головним санітарним лікарям підготувати кошториси видатків на профілактику та лікування. Він запевнив, що є усі засоби для лікування і закликав людей звертатися по допомогу до лікарів, а керівників установ та організацій відпускати з роботи людей, які погано себе почувати. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку жовтня у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській обл. від пневмонії померли 20 осіб. В Тернопільській обл. померло 10 осіб, госпіталізовано 95 осіб, з них 25 у важкому стані, з них семеро - діти.
Гість: Євген 29/10/2009 14:21 +6
на 08.00 29 жовтня у лікувально-профілактичних закладах області знаходиться 326 хворих із попередньо встановленими діагнозами: позалікарняна пневмонія, спричинена гострими респіраторними захворюваннями та вірусом грипу, із них важких хворих – 22, дітей – 55 http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202291
Гість: Вуйко 29/10/2009 14:01 +56
На тернопільське село, щось не чуване прийшло, Налякало всіх людей, від дорослих до дітей. Що за грип такий прийшов, що у нас він тут знайшов? Наш Тернопіль вже давно не влипав в таке гамно!!! Ми не звикли, щоб від грипу було стільки шуму й крику. Люди в паніку впадають, а робити що не знають. Карантин оголосили, навіть місто оцепили, Все як у страшнім кіно! Ще такого не було! Було як, поїв цибулю і наставив грипу дулю! А тепер для цього грипу тре придумать нову ріпу. Не поможе сто грам з перцем,ризикуєш вже тут серцем, Новий грип за все береться, де слабинка він там всреться!
Гість: Свєта 29/10/2009 14:20 +7
класно,розсмішив мою малу.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:16 +11
Масок немає. Чоловік обійшов з десяток аптек на Бамі і ніде їх нема. Доведеться згадати шкільні заняття з допризивної підготовки і робити самим.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:30 +7
торба
Гість: Петро Колінвал 29/10/2009 14:34 +9
Прохання: інформація про те, де є маски викладати тут. Але майте совість - не брешіть.
Гість: Тарас 29/10/2009 14:44 +10
В Епіцентрі промислові....... бо фактично їх в аптеках нема.... а якщо зявляються то розмітають
Гість: Тарас 29/10/2009 14:47 +7
В Епіцентрі промислові....... бо фактично їх в аптеках нема.... а якщо зявляються то розмітають
Гість: Тарас 29/10/2009 14:51 +6
В Епіцентрі промислові....... бо фактично їх в аптеках нема.... а якщо зявляються то розмітають
Гість: Тарас 29/10/2009 14:55 +6
В Епіцентрі промислові....... бо фактично їх в аптеках нема.... а якщо зявляються то розмітають
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:31 +6
сьогодні купила 70 масок на фірму.. аптека по вулиці Чернівецькі
Гість: oksa_mal 29/10/2009 15:45 +6
сьогодні купила маску в аптеці на вул Купчинського 1(в тій аптеці шо посередині, бо в домі 3 аптеки) по 1,50 . там їх люди по 10-15 шт брали
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 01:38 +6
На Східному, біля колишньої Казки АПТЕКА Гедеон Ріхтер , але маска по 2.60.Купляв в 17.00
Гість: Тетянка 31/10/2009 12:06 +6
Їх завозять!!...Треба просто бути в аптеці в потрібний час ....Адже на маски зараз ажіотаж......Їх розкуповують за 2-3 години....а більше не приходить.....тому що всі маски на жаль КИТАЙСЬКОГО виробництва.....поки звідти привезуть......українським фірмам напевне важко їх пошити.....
Гість: я 29/10/2009 14:41 +6
в центрі також немає масок
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:25 +8
маски тільки що завезли в аптеку на бамі,по чадаева,туди тел 512087
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 02:22 +7
мені в одній аптеці сказали що масок не буде, і продали метр марлі щоб робити маски
Гість: мультик 29/10/2009 14:30 +27
А де це наш знаменитий мер? Він так по-любляє виступи на телебаченні, так гарно вміє розповідати про свою роботу, а тут NO COMENTS.Може він як зазвичай осінні канікули проводить в Єгипті, в 5* готелі, де як відомо сміття вивозять вчасно.Може б він нам роповів де купити маски????? в якій аптеці???
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:48 +22
Позавчора був свинячий грип, вчора пневмонія і тиф, сьогодні - чума. цікаво, що завтра буде?)))
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:03 +6
далі нєкуда:)))
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 23:56 +7
сифіліс, якщо слухати ворону
Гість: Рус 29/10/2009 14:49 +6
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/batter/a18382
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:04 +14
наскільки мені відомо,наш мер ще минулого тижня забрав свою родину і поїхав оздоровлюватись в Трускавець!!! Але,на мою думку,це лише прикриття.Він знав від чого тікає!!!
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 09:23 +4
В Моршин він поїхав з Чижмом
Гість: Ім'я не вказано 02/11/2009 09:33 +7
поїхали, заразили там медика, і скоро назад. От віруси!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:07 +7
наскільки мені відомо,наш мер ще минулого тижня забрав свою родину і поїхав оздоровлюватись в Трускавець!!! Але,на мою думку,це лише прикриття.Він знав від чого тікає!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:11 +8
наскільки мені відомо,наш мер ще минулого тижня забрав свою родину і поїхав оздоровлюватись в Трускавець!!! Але,на мою думку,це лише прикриття.Він знав від чого тікає!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 18:58 +6
наш мер на курорті у Моршині...............
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 18:06 +5
Нічого вам не відомо! Брехня! Мер в Тернополі.
Гість: Ім'я не вказано 01/11/2009 19:22 +7
То Ви, Романе Йосиповичу?! То вибачайте, що ми Вас турбуємо тут своїм сміттям та мором! Ви їдьте, лікуйтесь, не турбуйтесь тут про нас.
Гість: Kvitka 29/10/2009 14:54 +3
А я знаю, що навіть в Києві в Міністестві Охорони Здоров"я говорять - невідома інфекція пішла від щурів, тобіш від сміття. І не одному тут "шапка полетить"
Гість: Kvitka 29/10/2009 14:56 +6
А я знаю, що навіть в Києві в Міністестві Охорони Здоров"я говорять - невідома інфекція пішла від щурів, тобіш від сміття. І не одному тут "шапка полетить"
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:59 +10
Так ладно в Тернополі від сміття, а в інших містах від чого?
Гість: Кvitka 29/10/2009 15:04 +7
Так ніби наші люди сидять в Тернополі і нікуди не їздять, а може сюди ніхто не їде?
Гість: Кvitka 29/10/2009 15:11 +4
Так ніби наші люди сидять в Тернополі і нікуди не їздять, а може сюди ніхто не їде?
Гість: Євген 29/10/2009 15:30 +4
а в інші міста завезли інфіковані люди - важко здогадатися хіба?
Гість: Alina 29/10/2009 16:05 +7
купа студентів
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 02:25 +6
подивіться новини в неті, в Росії також спалах як вони кажуть свинячого грипу переповнені лікарні, що в них також від сміття?
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 18:07 +7
Так, від сміття. Від Тернопільського сміття.
Гість: Тетянка 31/10/2009 12:07 +6
Моя тітка живе біля Сибіру.....що в них теж від сміття??.....
Гість: ken 29/10/2009 15:06 +8
На рахунок обробки Тернополя цієї ночі з повітря,то є правда але чому влада про це мовчить?
Гість: Smoker 29/10/2009 14:59 +6
Друзі, бережіть себе! Критична ситуація в Тернополі пов*язана з тифом і чумою! А причина цього самі знаєте яка! Вдівайте маски (не комплексуйте!!!!!!!). З Божою поміччю все буде добре!
Гість: до Тверезого 29/10/2009 15:31 +12
Може досить балакати дурниці. Звідки ви знаєте про тиф і чуму? Вам сказали в санстанції? Чи бабка нашептала. Так серце не на місці....
Гість: до Тверезого 29/10/2009 15:35 +7
Може досить балакати дурниці. Звідки ви знаєте про тиф і чуму? Вам сказали в санстанції? Чи бабка нашептала. Так серце не на місці....
Гість: до Тверезого 29/10/2009 15:57 +6
Може досить балакати дурниці. Звідки ви знаєте про тиф і чуму? Вам сказали в санстанції? Чи бабка нашептала. Так серце не на місці....
Гість: Чортяка :-) 30/10/2009 12:23 +6
ні сказали люди із санстанції.. і разом з тим вони сказали що офіційно цю інфу нікуди подавати не будуть... ви уявляєте яка буде паніка... і як всі попруть із міста далі розносити оту гидоту...
Гість: Чортяка :-) 30/10/2009 12:23 +6
ні сказали люди із санстанції.. і разом з тим вони сказали що офіційно цю інфу нікуди подавати не будуть... ви уявляєте яка буде паніка... і як всі попруть із міста далі розносити оту гидоту...
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 02:27 +8
Не сійте паніку яка чума, якби це була правда в місті вже були б війська
Гість: dek 30/10/2009 02:36 +7
а до чого там війська??????
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 14:59 +7
заступник директора товариства \"Єврофарм\" Марія Ковалів (48 р.). - Тому невеликі затримки ліків в окремих аптеках іноді виникають. Але ми швидко реагуємо на це, адже замовляємо їх щодня і фірми одразу доставляють. Крім того, є купа аналогів кожного препарату, тому можна підібрати все-щиро бреше бо ліків і масок немає хай пройдеться по аптеках..
Гість: Тарас 29/10/2009 15:02 -2
СЕРВЕР ПОЕРВАНТАЖЕНИЙ ШО ППЦ ТУГОДУМ
Гість: ken 29/10/2009 15:13 +6
На рахунок обробки Тернополя обробки з повітря то правда але чому влада мовчить?
Гість: тверезий. 29/10/2009 15:17 -7
Тернополяни!!!!!! Тікайте с Тернополя бо в ваше місто студенти з Африки завезли невідому вид грипу, від якого в кілького африканських країнах померло вже більше 20 000 людей.\r\n
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:33 +13
І коли ти протверезів? Таке враження що ще під кайфом.
Гість: тверезий. 29/10/2009 15:19 -6
Тернополяни!!!!!! Тікайте нафуй с Тернополя бо в ваше місто студенти з Африки завезли невідому вид грипу, від якого в кілького африканських країнах померло вже більше 20 000 людей.
Гість: КАПАПА 29/10/2009 15:24 +6
ЧУВ ТАКЕ А ТИ ВПЕВНЕНИЙ
Гість: КАПАПА 29/10/2009 15:26 +7
ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ТОГО ГРИПУ ВИСЕЛИТИ ВСІХ НЕГРІВ РАЗОМ З РЕКТОРАМИ ВУЗІВ НАПРИКЛАД ЯСНІЄМ З ПОЛІТЕХА ЯКИЙ ЦЬОГО РОКУ НАБРАВ ТИХ НЕГРІВ КУЧУ
Гість: до Тверезого 29/10/2009 15:24 +14
Що за тупі коменти? Люди так усі в паніці.
Гість: ЯНА 29/10/2009 15:26 +25
Я б хотіла подивитьсь в очі нашому міському голові Заставному якого в місті навіть зара нема . Утік я щур!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:27 +17
інтернет-газета 20хв тоже заразилась невідомим вірусом - вибиває сторінку. повідомлення дублю по пару раз, видаляє не ті коменти і оцінки ставить не ті... надівайте маски, перед тим, як сідати за комп;)))
Гість: ken 29/10/2009 15:33 +20
А дійсно чому мовчить наш славносвіний мер де він, куди втік?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:54 +7
він в миргороді
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 15:46 +7
Раніше казали в Трускавці
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 00:34 +7
щурі з корабля біжать перші!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:33 +29
мер наш - скот
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:33 +20
ДЕ КОМЕНТИ ВІД ВЛАДИ ВІД ЛІКАРІВ ДЕ ДЕ НАШ ПРЕЗИДЕНТ ДЕ ПРЕМЄР НАПЕВНО МИ ТАК ВСІМ І ПОТРІБНІ
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:46 +6
трохи є тут http://te.20minut.ua/news/160788
Гість: хімік 29/10/2009 18:21 +3
А при чому тут Ромко, якщо діло в медецині, коли у тебе понос, то теж влада винувата,що дитина дурнувата.
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 15:50 +6
Пояснюю для молодих. Захворювання почалося поширюватися з Тернополя, місто, яке не має прямих міжнародних сполучень (про студентів не смішіть, вони повинні були сюди якось дістатись, а значить по дорозі заразити не одну людину). А чим з санітарно-епідміологічної точки зору відзнасилося наше місто спродовж останнього часу? Саме так - купами сміття біля жили будинків, торгових місць і закладів харчування.
Гість: Ім'я не вказано 01/11/2009 19:26 +6
І дійсно, до чого тут мер у міських проблемах!!! Логіка залізна, тільки до мозгів дротами не під*єднана!
Гість: Тетянка 31/10/2009 12:09 +6
Тікати....щоб весь світ заразити.....дуже розумно та гуманно!!!!!!!!!
Гість: ДЯДЯ ВАСЯ 30/10/2009 20:01 +9
ТЕБЕ ОБРОБИЛИ З ПОВІТРЯ ЩЕ ПРИ НАРОДЖЕННІ-ЖУК ТИ КОЛОРАДСЬКИЙ.НАЩО ХИРНЮ ПИШЕШ.
Гість: яяя 29/10/2009 15:28 +11
Яб тоже втік якшоб була можливість і знав куда втікати, де мене не достане!
Гість: КАПАПА 29/10/2009 15:29 +16
А ВНЬОГО НАПЕВНО НЕБУДЕ ОЧЕЙ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ХОЧА Б ХТОСЬ ІЗ ЖИТЕЛІВ ГЛЯНЕ НА НЬОГО ЙОГО ПРОСТО РОЗДАВЛЯТЬ
Гість: наталочка 02/11/2009 10:41 +6
говорити ми всі мастаки а піти зробити ?????? От в тому і проблема побалакала-побалакали і забули. А він як клав на людей так і буде класти
Гість: КАПАПА 29/10/2009 15:33 +9
А ВНЬОГО НАПЕВНО НЕБУДЕ ОЧЕЙ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ХОЧА Б ХТОСЬ ІЗ ЖИТЕЛІВ ГЛЯНЕ НА НЬОГО ЙОГО ПРОСТО РОЗДАВЛЯТЬ МРАЗЬ
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:50 +12
на форумі працюють люди, які отримують гроші за розповсюдження неправдивих даних, будьте обережні. ТВ і преса вас зомбує
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 15:55 +6
я згоден
Гість: КАПАПА 29/10/2009 15:57 +10
ПОФІГ ВСІХ НЕЗАЗОМБУЮТЬ
Гість: Sveto4ka 29/10/2009 15:58 +10
От засранці!!!Люди помирають, а вони собі гроші заробляють...Але ж в нас так завжди!!!!
Гість: КАПАПА 29/10/2009 16:04 +12
ТОПТАТИ ЇХ ТРЕБА
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 17:46 +9
Тут майже нема справжньої інформації
Гість: наталочка 02/11/2009 10:42 +6
доречі я цьому дуже вірю
Гість: давид 29/10/2009 16:05 +22
а мені пох... я жеру цибулю і пю горіляку..
Гість: КАПАПА 29/10/2009 16:22 +6
ПРАВИЛЬНО
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 16:30 -4
То тобі не шубу в труси,якщо сильний вірус тебе врятує тіль вакцина
Гість: КАПАПА 29/10/2009 16:33 +3
ПРАВИЛЬНО
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 16:34 +5
То тобі не шубу в труси,якщо сильний вірус тебе врятує тіль вакцина
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 18:12 +6
Молодець. Тоді дійсно все пох...
Гість: Ім'я не вказано 05/11/2009 11:34 +6
не мона горілки в цій ситуації. Вона понижує імунну систему.
Гість: УВАГА ВСІМ!! ЦЕ НЕ ПРИКОЛ!! 29/10/2009 16:23 -7
АААА!! Це просто жах!! В мене біля дому зупинився камаз-гімновозка. Включили аварійку. Зараз вони будуть кропити!! Ааа!! Це просто жах!! Люди, ховайтесь, втікайте!!! Розішли всім!!! Це перевірена інформація!! Розішли!! ААААА!! Це жахливо!!! Це не прикол!! Інформація 100% достовірна!!
Гість: Тарас 29/10/2009 16:25 +6
мда......
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 16:36 +6
А де ти живеш
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 18:44 +6
на якій вулиці?поділись інфою.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 16:42 +9
він так має хату як пес буду
Гість: КАПАПА 29/10/2009 16:49 +6
УЖАС
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 16:51 +6
Народ на епідемії вирішив заробити,у фуршеті одноразова маска коштує 2.50.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 16:57 +8
на Савури є маски по 1 грн. Аптека "Ромашка", колишня аптека "Віта"
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 17:09 +6
Вже нема, тільки там була...
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 17:21 +2
з 18:00 до 20:00 по тернополі буде проводитися розпилення хімікатів по вулицях і з повітря, з літаків. чув від таксиста, їм повідомив оператор.
Гість: S.T.A.L.K.E.R 29/10/2009 17:26 +4
а ше в повітрі буде літати багато доларів,яНУКОВИЧ ПЕРЕД ВИБОРАМИ КРОПИТИМЕ
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 17:31 +4
шо с.ка правда очі колить!!!!!!!!!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 17:08 +4
В Підгайцях і Бережанах вели надзвичайний стан!!!!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 18:08 +7
хворіти швидше почали в районах, просто там менше звертаються до лікарів! і в усьому світі епідемії! від чого вас покроплять?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 19:04 +10
Ватно-марлеві пов'язки і ліки проти грипу - все добре но для більшої профілактики незавадить випити 100 і закусити хлібом з салом і часником
Гість: Юля 29/10/2009 19:07 +11
Ватно-марлеві пов'язки і ліки проти грипу - все це добре но для більшої профілактики незавадить випити 100грам і закусити хлібом з салом і часником ( вибачте не уточнила я чого 100 випити)
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 19:44 +11
Їхав додому з роботи(в повязці).В в в вмаршрутці я біла ворона(самець)-нікого не було в повязках.по місту на 100 чол.-1 свідомий.самі ж не бережемось.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 19:46 +6
вибачайте.заїкаюсь мабуть
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 20:00 +6
По ТРК Україна "Шустер Live" йде передача про вірус в західному регіоні. Можна подивитись, бо наші можновладці всеодно мовчать а так хоть щось ....
Гість: ;) 29/10/2009 21:51 +4
Знаєте розкажу ВАМ одну таку ситуацію : от при одній розмові з провізором (просто кажуче продавець в аптеці) аптеки в місті Тернополі мені сказали чи може за одинь день в різні проміжки часу прийти грубо кажучи пятеро клієнтів з чисто одинаковими назначинями одного і тогож лікаря одним і тим самим почерком на однакових папірцях написане призначеня одних тих самих препаратів 5ом різним людям ??? вони що просто разом захворіли на одні і тіж хвороби ??? НЕ НЕ НЕ це просто фармацевтичні компанії плотять лікарям щоб вони виписували те що вигідно а не те що індивідуально потрібно кожній людині... такщо я назву ЦЕ - БІЗНЕС ...!
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 22:13 +9
знаєте отут є пару таких недоумків,вибачте за слово,що плетуть Бог знати що ,страдають фігньою,дають поради,,не вживають ніяких заходів для профілактики власного здоровя,ставлять всіх лікарів під одну планку,хоча прості лікарі в вогнищі інфекції самі ледве на ногах стоять а потім питають а звідки в нас епідемія?
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 22:21 +8
народ щойно по новинах стб сказали , що в Львові за сьогодні померло 6 людей, вчора 4 , на відміну від наших лікарів там головний лікар спокійно озвучив правдиву інформацію, і дав зрозуміти , що біда, Чернівецький лікар навіть не приховував свого шоку, каже и, що вперше бачить як 24 річна жінка померла за 2 години, а дядько старий вже, певне багато бачив.Одним словом, це якийсь страшний вірус і наше сміття з мером тут нідочого, ну але при нагоді варто йому трохи надавати.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 22:23 +12
дойшло нарешті!але мер гавнюх!де він в такий момент?міг би трошки скоротити свою відпустку у звязку з НС
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 22:50 +7
ага а де всі взагалі? не бачу Януковича, Юлі, Ющенка з візитом до нас постраждалих, і слова підтримки по телеку не чую...гади про вибори паряться
Гість: гість 29/10/2009 22:53 +9
Я бачу, тут всі пишуть про все що хочеш, щоб тільки висловити свою думку. ну суцільний балаган, так як українцям і притаманно. Впізнаю)). Пишуть, починаючи від політики до бізнесу. Та пишіть по суті. Критикують ті, хто нічого не робить, запам"ятайте. Яка чума,? там інші симктоми хвороби, тай повинно бути джерело вірусу чуми. А хворих і померлих є вже і в Європі декілька десятків, то щурі де тоді, по всій Європі бігають, чи то люди так ганяють по світу. Не проходить. Ось і відповідь про смітт"я яке начебто є джерелом вірусу. І при чому тут політика. Політика починається з простих людей. Ми керуєм процесами. А значить, кожен сам себе критикує.
Гість: Ім'я не вказано 29/10/2009 22:57 +8
ну звичайно критикуємо і себе, але те що коли біда уряду пофіг , тож очевидно.Добре слово вселяє віру, а тут всі мовчать, а перед виборами співають, співають
Гість: гість 29/10/2009 23:19 +4
Та чому мовчать, по телебаченні виступають бюрократи, наскільки я бачу. проводять якісь заходи . Карантин для школярів та студентів. Більш радикальні заходи, можуть бути ще попереду. Але дасть Бог може закінчеться все без великої кількості жертв.
Гість: не скажу 29/10/2009 23:23 +7
дай Бог
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 09:33 +7
А 20 чи 30 людей це мало комусь це матір, батько ,сестра ,дитина.
ulyana 30/10/2009 00:12 +2
чума буває різна, це легенева чума
Гість: гість 30/10/2009 00:15 +6
це не чума! звідки чума.
Гість: гість 30/10/2009 00:17 -5
В Тернополі оголошено надзвичайний стан!!! Від Черевного тифу померло вже 16 людей!!! З хати не виходити,воду пити тільки кип"ячену (бо знайшли паличку).Дуже швидко піднімається температура +40,згорають легені і людина помирає!!! То все від сміття. З міста не випускають... Всім до 18,00 бути вдома, нікуди не виходити , закрити всі вікна та двері. Бо в 18,00 випускатимуть в повітря хімію для знищення вірусу.!!! Інформація від МНС
ulyana 30/10/2009 00:32 +6
це точно правда? чи розвод на рахунок черевного тифу?
Гість: гість 30/10/2009 00:38 +6
це офіційна інформація, але крім Черевного тифу ще є оця вірусна пневмонія.
Розум 30/10/2009 01:15 +6
офіційна інформація від кого
ulyana 30/10/2009 00:42 +6
Черевний тиф - гостре інфекційне захворювання, обумовлене бактерії з роду сальмонел. Збудник може зберігатися в грунті і воді до 1-5 місяців. Гине при нагріванні і дії звичайних дезинфікуючих засобів. Єдине джерело поширення інфекції - хвора людина і бактеріоносіями. Палички черевного тифу переносяться безпосередньо брудними руками, мухами, стічними водами. Небезпечні спалаху, пов'язані із вживанням інфікованих харчових продуктів.
Гість: гість 30/10/2009 01:17 +5
Це був роз"яснюючий коментар, що таке Черевний тиф? І хватить мінусів мені класти :)))
Гість: dek 30/10/2009 01:19 +6
може хтось скаже що там конкретно відбувається??????
Розум 30/10/2009 01:17 +6
на сайті мнс такої інформації нема
Гість: dek 30/10/2009 01:21 +6
а жаль!
Гість: swera 30/10/2009 01:43 +7
Давайте не будемо доказувати одне одному, хто з нас розумніший. А скажемо свою думку і зробимо з цього єдиний висновок. А зібралось все докупи:- і глобальне потепління, і сміття, і бродячі собаки, і щурі, і миші. А ми стали заложниками цього всього. От і все.
Гість: dek 30/10/2009 02:20 +10
МОЖЕ І НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ЧОРТ ЯК ЙОГО МАЛЮЮТЬ! ВСЕ ПЛІТКИ, А ФАКТІВ НЕМА!
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 11:51 +5
ніякої хімії не буде бо немає на це коштів, немає коштів - немає порятунку!!!!!!!!!!!!!
Гість: Тетянка 31/10/2009 12:13 +6
Провізори це не продавці!!!! У них вища освіта!!!!!!! Прошу не ображати!!!!
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 07:41 +13
Черевний тиф швидко і просто лікується, вмирають від нього рідко і ослаблені люди. Навіть якщо є 1-2 випадки тифу - просто мийте руки, кип'ятіть воду. Все. А те, що вмирають молоді здорові люди - ніякий не тиф. І впускають-випускають з Тернополя. Кому хочеться писати "сенсації" - краще сходіть профілактично помийте руки. Прохання до людей, які перехворіли чи хворі - пишіть,як і чим даєте раду. Здоров'я всім нам!!!
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 09:29 +11
Це ніякий не тиф а свинячий грип.Який тиф,які мусорники? Звалища по всій Україні,а тут полежав мусор біля під"їздів і тиф. У світі грип а у нас тиф.?
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 10:14 +6
http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202288 головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги у Львові Мирон Борисевич ".Як зазначив Борисевич, людям не варто зараз стимулювати імунологічну систему, адже за літній період організм людини насичився вітамінами. Також лікар не радить вживати профілактичних препаратів проти грипу, таких як «Арбідол» чи «Амізон», адже немає лабораторно підтвердженого вірусу грипу. І ці препарати можуть лише зашкодити. Окрім того, Борисевич наголосив, якщо в Києві буде лабораторно підтверджено вірус грипу Н1N1 (свинячий грип), тоді зі складів МОЗ виділятимуть спеціально зареєстрований препарат проти свинячого грипу – «Таміфлю». В аптеці цього препарату немає"
Гість: Тернополянка 30/10/2009 12:42 +6
В 13:00 президент Украины Виктор Ющенко сделает заявление для представителей СМИ.
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 16:29 +7
Він вже "наделал" і "обделал"...
Гість: Тернополянка 30/10/2009 12:43 +5
В 13:00 президент Украины Виктор Ющенко сделает заявление для представителей СМИ.
Гість: Тернополянка 30/10/2009 12:44 +5
В 13:00 президент Украины Виктор Ющенко сделает заявление для представителей СМИ.
Гість: S.T.A.L.K.E.R 30/10/2009 12:24 +1
то ВСЕ ''НЕГРИ'' З ПАЛІТЄХА,завезли свинячий грип з африки а україні розхльобувати
Гість: ((((( 02/11/2009 13:31 +6
на 31,10,09 в Україні зафіксовано лише 13 випадків захворювання на свинячий грип з них 1 летальний, Тож який вірус мандрує по Україні насправді, що це за вірус від якого хворіють тисячі людей і десятки помирають, чим його спричинили і хто? Тернопіль не є прикордонною зоною, щоб можна було стверджувати що це від сусідів, Більше схоже на місцеву смодіяльність
Гість: ясно бачу 30/10/2009 11:58 +8
старі військові розповідають, що таке саме було в Свердловську, також довго не знали що це таке, і робили припущення різні від тифа до чуми, а потім приїхав з Москви генерал і сказав що це його вірус Б12. Всім зробили укольчики і всі виздоровіли , але перед тим кілька тисяч померло. Якщо в 2 областях обявлять надзвичайний стан то введуть пряме президентське правління і про вибори забудуть і як тільки когось залишать на 2 строк одразу і привезуть всім укольчики. Отже вся справа в шляпі а коні не винні. Нові політтехнології стають агресивними. Наляканими легше керувати тільки пообіцяй укольчик антідоту. Природа тієї штуки явно штучна і зроблена людиною і шукати треба не лікарям а профільним організаціям . Не хворійте, хоча від Вас нічого не залежить бо Ви ще не знаєте за кого правільно голосувати. Все..................
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 12:20 +3
параноя! у Мексиці, Іспанії, Італії та інших країнах також вибори? чи росія весь світ вирішлиа замортии? причини, для чого, мотивація?
Гість: S.T.A.L.K.E.R 30/10/2009 12:26 +2
Ми повинні тікати звідси,нашому народу грозить небезпека
Гість: не скажу 30/10/2009 12:34 +6
куда????????????????????????
Гість: d 30/10/2009 14:25 +6
можу написати як в Нiммечинi
Гість: d 30/10/2009 15:10 +6
можу написати як в Нiммечинi
Гість: Н 30/10/2009 15:18 +5
тільки що знайомий лікар порадила їсти гвоздику для профілактики захворювання
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 15:20 +5
люди добрі! не забувайте як називається стаття. Доводжу до відома, що в 13,30 я купила таки марлеві повязки в аптеці по вул.Замковій напроти роддому
Гість: Vivi 30/10/2009 15:39 +6
Я перехворіла грипом, лікувалась анафероном, Зараз все ок, почуваю себе дуже добре. хворіла 5 днів
Гість: Андрій 30/10/2009 17:42 +7
В нас навіть інфекційних лікарень немає про що можна говорити . Краще замість тих будинків що понатикали збудували б лікарню . Думали що цей грип пройде стороною і мине Україну . Почали чухати ср...ку коли вкусило
Гість: СВ 30/10/2009 18:06 +6
Обійшла 5 аптек сьогодні в центрі: між шкірвендиспансером і дит поліклінікою, ніде повязок не було. Зранку сказали приходьте після 14 на швидкій, прийшла після 14 вже розібрали!
joorik 30/10/2009 20:31 +8
Про що говорити. В таких ситуаціях в інших державах все безкоштовно розавали би. А в нас все для себе , все для родини. 4 повязки продають по 14 грн. і завтра хай скажуть що це брехня і хай мене помалюють!!!!!!. Сьогодні це реальність!!!!! Заробляйте, Хай Вам Бог Помагає
Гість: ( 30/10/2009 20:38 +8
ти ще дешево взяв ) я по 5 вже в 18-00 купив от хай тепер юля позабирає ліцензії, як і обіцяла, ато пи***** - не мішки носити
joorik 30/10/2009 20:58 +7
Може коли я купляв була така ціна . А зараз інфляція!!!! Амізон в понеділок в Тернополі був по 21 а сьогодні по 32. Так що Мішки - це легко казати.
Гість: ( 30/10/2009 21:22 +9
друже, я не про тебе говорив, не приймай на свій рахунок я про "вону". то "воно" обіцяло ліцензії забирати. а з приводу амізону, арбідолу, афлубіну та інших подібних ліків - не витрачайте даремно гроші. наразі з вірусів ліки є лише проти герпесу та цитомегаловірусу. проти інших - немає нічого. піднімаючи прибутки фармкампаній в сотні разів, приймаючи купу непотрібних ліків, в тому числі і антибіотиків - ми самі ставим під загрозу своє здоров"я, бо потім вже не реагуємо на ті антибіотики. головне не панікувати, провести кілька днів вдома, народними методами підлікуватись - лимончик, калина-малина, сочки домашні попити, паніки не створювати і істерії, і маски надіти, якщо хтось кашляє-пчихає, особливо в кого діти, бо вони найбільш незахищені
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 00:07 +6
в "Доброго Дня" амізон 28 грн-20 таблеток,
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 16:20 +7
ПрО яку інфляцію ви говорити - долар дешевшає!!!
Гість: тернополянин 30/10/2009 23:05 +9
розказувала знайома аптекар що сьогодні за годину продали 3000 повязок..
Гість: mila 30/10/2009 23:08 +8
від тих подій і новин може поїхати розум. то одне, то інше. то одягати маски на вулиці, то ні (бо при диханні на холоді утворюється конденсат, під носом у масці стає тепло і волого. прекрасні умови для всяких вірусів та бактерій). як на мене все ж в Тернополі є кілька епідемій. дай Боже не підхопити страшну! а для боротьби з грипом варто ВСІМ без потреби не ходити по вулицях, обмежити контакти та користуватись масками у людних місцях! краще поберегтися..... дуже чекаю зими. сподіваюсь, що зараза не витримає морозів.
Гість: Ім'я не вказано 30/10/2009 23:32 +8
як працівник аптеки можу вам сказати маски сьогодні завезли у аптеки у нашій мережі вони коштували одноразова-1.3, марлева 3,5! на ліки ціну підняли ще тиждень тому оптові фірим тому що їм підняли виробники, виробникам підняли митний збір! а митний збір підняла держава тому кричати на провізорів нема за що ! є закон на регулювання цін тому аптеки керуються цим законом, не порушуючи прав споживача!
Гість: Тетянка 31/10/2009 12:15 +7
Підтримую як провізор провізора!!!!!!!
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 00:04 +10
маска це барєр-віруси сідають на перше що попало а це маска! тому її і міняють кожні 2 год(одноразову), багаторазову утюжать
Гість: mila 30/10/2009 23:26 +6
zik.com.ua В Министерстве здравоохранения действует“горячая”телефонная линия относительно г гриппа A/H1N1 - (044) 200-07-80. Об этом УНИАН сообщили в Управлении по связям со средствами массовой информации Секретариата Кабинета министров Украины. Кроме того, действует постоянная правительственная «горячая» линия – 0-800-507-309. Правительство призывает граждан сообщать об отсутствии лекарств в аптеках и о случаях спекуляции лекарствами, о неподобающем медицинском обслуживании и тому подобное. Все обращения относительно ситуации с гриппом будут рассмотрены в первую очередь, заверили в Кабмине.
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 11:00 +11
невже ми, громада міста, простимо цьому нікчемі засравному те, шо він в самий тяжкий час для міста просто втік, спасаючи свою сраку. але напевно простимо, як простили масовий дерибан землі, комерційної нерухомості, непобудований через бажання відкатів сміттєпереробний завод. ми БИДЛО?!
Гість: Ім'я не вказано 31/10/2009 13:26 +7
Під час епідемії у Тернополі подорожчали не тільки ліки(оксолінова мазь в ніс підросла з 4.70грн до 9.25 на початку цього тижня),а й інші продукти.Сьогодні о 11.20 пропан-бутан коштував 4.70грн,і сьогодні ж о 12.35 ціна його піднялася до 5грн.Вчора,ціна цього газу на тій самій заправці була 4.45грн.Якщо ціни будуть зростати такими темпами,нам буде краще відмовитись від машин.
Гість: wers 31/10/2009 20:26 +6
... похоже что вирус завезен какраз под шумок кампании ... нехватает рейтингов - так решили травануть страну для отведения внимания к гребаным выборам - выдимо ктото работает из-под тишка... если бы епидемия началась из границы со страной в которой вирус прогресирует - тогда логика есть - а так я ее невижу - только деверсия.
Гість: Ім'я не вказано 01/11/2009 09:41 +7
Проблема зі сміттям була на протязі 15 років і винні перш за все мер який у перший рік закриття сміттєзвалища нічого не зробив, а Заставний на останньому місці по вині, тим більше що він щось у цьому напрямку робить. Я не можу зрозуміти де поділись маски, респіратори цивільної оборони, чому їх не видають людям. Якщо їх розікрали із сховищ і складів то хто і коли? Дайте прізвища, чи за чийого мерзства це сталось. Але склади були по всій області що там твориться, чи до цього причетна одна банда, а може це зпланована акція тепер? Чому не ловлять спекулянтів, котрі торгують двогодинними масками по скаженим цінам і чому величезні черги в аптеках бо невистачає медикаменів. Про таке з інших країн не повідомляли. Чому в Україні таке і повідомте пофамільно хто керує аптеками в Україні, в голові не вкладається що це випадковість.
Гість: Фелікс 01/11/2009 09:52 +8
А ви шановні хочете, щоб бездарний злодій вмів керувати? Смішно. Зеку, бджоляру чи тій з косою ми непотрібні, це вже давно зрозуміло. Ми як завжди залишаємося з свїми бідами наодинці. А їм ми потрібні тільки на вибори.
Гість: УВАГА!!! 01/11/2009 16:46 +7
УВАГА: дивіться і читайте текст внизу після відео!!! http://www.future.fcos.ru/content/view/282/1
Гість: наталочка 02/11/2009 01:59 +8
дякую за відео всім рекомендую я в ШОЦІ !!!!!!!!Вакцинуватись точно не буду і дитині не дам!!!!!! я зрозуміла що ситуація набагато серйозніша, ми всі це обговорюємо на фоні Тернопільської проблеми, а тут виявляється винищують за допомогою вакцин людей у всьому світі, ми нічого не вирішуємо, за нас вирішують все, з вакцинами скоро почнуть вживляюти мікрочіпи, і тоді зможуть повністю контролювати нас, ви почитайте як світ відноситься до вакцинації, і які наслідки після вакцини- неконтрольованість, дипресія, бувають навідь самогубства....жах просто. Прошу вивчіть цю проблему не тількі рівняючись на наше місто- це проблема всього світу.....
Гість: Ім'я не вказано 01/11/2009 17:01 +7
http://sfw.org.ua/index.php?newsid=1148894332
Гість: Ім'я не вказано 02/11/2009 08:43 +6
http://news.uaclub.net.ua/print_24551.html
Гість: Ім'я не вказано 02/11/2009 09:43 +6
ужас! Люди підвищуйте імунтет!!!!!! Щоб не було нової хвилі смертей, але вже від таміфлю.
Гість: Ім'я не вказано 02/11/2009 12:24 +7
Минздрав Японии запретил выписывать подросткам противогриппозный препарат Тамифлю. О новых инструкциях министерства сообщил в среду анонимный источник в компании Chugai Pharmaceutical Co., являющейся официальным дистрибьютором препарата в Японии. www.med-portal.com.ua/index.php?o=395 – 9 Кб-якщо шукати выдгуки про таміфлю є одна закономірнісь лише фірма Ф. Хоффманн – Ля Рош» визнала його безпечнич (фірма яка його випускає) Минздрав обнародовал ''черный'' список лекарств - 12 Марта 2009 - Salvia ... Препрати Озельтамивира (тамифлю) - Внесены изменения в Инструкцию, которые касаются потенциального риска возникновения нейропсихических расстройств на фоне применения озельтамивира, особенно у детей. entheogens.at.ua/news/2009-03-12-166 – 13 Кб