Люди

Люди

Не маючи жодного бойового досвіду, Віктор Безпалий залишив вдома родину та став на захист України. Чоловік переконує: «Тільки разом зможемо перемогти у цій війні». На початку 2024 року сапер втратив дві нижні кінцівки, але не віру в Україну та її сильний народ. Наразі чоловік проходить реабілітацію на Тернопільщині й розповів свою історію журналістам «20 хвилин».

Акція, приурочена Дню вишиванки, є свідченням про невід'ємну інтеграцію української культури у військо, пояснили у штабі

Десятки вишитих сорочок продемонстрували тернополяни як на вулицях міста, так і в соціальних мережах. Вони з різноманітними орнаментами, мереживом, китицями та іншими гарними деталями. Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися з чотирма власниками вишиванок та дізналися їхню історію.  

Селище Архангельське Херсонської області вісім місяців було окуповане російськими військами. У жовтні 2022-го року українські захисники звільнили населений пункт. Уже наступного 2023-го року Архангельське почало відбудовуватися. Як до цього долучилися Тернопільщина — читайте в нашому репортажі. Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win.  

П'ять бойових відзнак, повага в колективі, любов до своєї справи, однак сам герой матеріалу говорить про себе дуже скромно: «не люблю публічності», навіть псевдоніма не приймає  Ідею про армію не підтримували батьки, однак він вибрав саме її, коли зрозумів, що «є така професія — Батьківщину захищати», каже про себе 30-річний артилерист. Знайомтеся, головний сержант підрозділу тернопільської артилерійської бригади Анатолій  Продовжуємо проєкт «Героям слава».

У День професійного свята медбрат Тернопілької міської лікарні швидкої допомоги отримав нагороду за професійну діяльність від ЗСУ

Знаний на Тернопільщині священик Олексій Філюк відповідає на найпоширеніші питання серед вірян про забобони

Рятувальники попереджають про ймовірні заморозки в Тернополі та області. Якою буде погода 13 травня, читайте нижче

Намисто, гердани, кольє, силянки, кризи і котильйони створює народна майстриня зі Збаража Галина Михальська. Мамине ремесло перейняла і донька  Вікторія, ставши стипендіаткою Президента Галина Михальська — за освітою юристка, та тема народних прикрас зацікавила її настільки глибоко, що стала справою життя, якою займається уже понад 20 років. 

Напередодні найважливішого свята християн Великодня ми підготували відповіді на питання щодо традицій цього свята. Якщо вам цікаво що можна і не можна робити у певні дні свят, що класти у кошик і що робити з освяченою їжею, що залишилась, відкривайте матеріал.

keyboard_arrow_up