A
A
A
Размер шрифта:
Ватно-марлеві пов'язки тепер запитують не лише в аптеках, їх замовляють в ательє.
Епідемія створила справжній ажіотаж навколо медичних масок. Їх у Тернополі просто не вистачає. Тому на вулицях міста можна зустріти перехожих, які використовують шарфи і хустки.
Більшість тернополян в останній тиждень бідкається тим, де взяти пов'язки. Заходити у магазини, маршрутки та тролейбуси без них тепер мало хто наважується.
- Спочатку було якось незручно одягати маску, а тепер аж соромно заходити в автобус без неї, - каже тернополянин Сергій Кравчук. - Усі налякані. Вчора їхав у маршрутці, частина пасажирів була в маcках, частина - ні. Я кашлянув, а якийсь пасажир біля мене одразу витягнув часник. Кілька зубців з'їв, а кілька поклав у кишеню. Я відчув себе якоюсь нечистою силою, було неприємно. Але з іншого боку, мабуть, людина робить правильно. Після цього я пішов в аптеку і придбав марлю. Дружина пошила з неї по кілька масок для кожного з нашої сім'ї.
До шиття вдається все більше тернополян, адже цілий день не просидиш із шарфом на обличчі під час роботи. Тільки одні роблять це власноруч, інші - звертаються в ательє.
- Хотіла купити ватно-марлеву пов'язку, бо якось страшно виходити на вулицю, - каже Тамара Рій. - Однак це майже неможливо. Обмотувати обличчя шарфом чи хустиною - дуже незручно. Проходила так день, а потім все-таки вирішила знайти маску. Аптеки оббігала, а потім на проспекті Злуки, біля однієї з аптек, побачила ательє. На його дверях був напис, що там можна придбати пов'язку.
Як розповідають в ательє міста, марлеві пов'язки у них замовляють. Тернополяни приносять власний матеріал і шиють пов'язки за 2 або 2,5 гривні. Про те, що там продають уже готові пов'язки, працівники заперечують.
- Ми не магазин, - кажуть працівники ательє. - У нас немає уже готових марлевих пов'язок. Адже шити велику кількість речей збитково. Проте тернополяни звертаються до нас і замовляють пошиття масок, але не більше десяти. А коли люди просять, то ми, звісно, будемо шити.
Світлана ГРИВАС
Версия для печати
Отправить на email
Подуріли люди)))
МОЗ оприлюднив статистику щодо захворювання на грип. Дані не відповідають дійсності
Станом на 01.00 4 листопада на грип та гострі респіраторні захворювання та їх ускладнення (пневмонія тощо) померла 81 людина, за останню добу – 11. За останню добу кількість захворілих на грип та ГРВІ в Україні становить 148472 осіб. Про це ЗІК повідомила прес-служба Мінохорони здоров’я.
Зокрема, за даними МОЗу на Львівщині з початку епідемії померло 37 людей (серед яких двоє дітей), за останню добу 8 летальних випадків. В Івано-Франківській області померло 12 людей, з яких одна вагітна жінка. У Тернопільській області зафіксовано 14 летальних випадків. На Волині померло 3 людей, з яких одна за останню добу. У Вінницькій області померла одна людина, Закарпатській – 2, Рівненській – 3, Хмельницькій – 4 (2 людей померло за останню добу), Чернівецькій – 5 осіб.
Загалом, як повідомляє МОЗ, кількість захворілих на грип та ГРВІ по Україні становить 179568 осіб, з них госпіталізовано 7601 людей.
Нагадаємо, як повідомляв ЗІК, з посиланням на ЛОДА, станом на 12.00 3 листопада на Львівщині уже було зафіксовано 39 смертей, тобто більше, ніж у МОЗ станом на 4 листопада. Крім того, прес-служба МОЗу станом на 8.00 2 листопада повідомляла, що в Україні від грипу померло 3 вагітних жінки, тепер у статистиці МОЗу зафіксована лише одна смерть породіллі в Івано-Франківській області. Також кількість дітей, які померли від грипу, не збігається: МОЗ інформує по 2 летальних випадки, тоді як раніше повідомляли що в Україні померли 3 дітей (станом на 8.00 2 листопада).
Варто зазначити, що більше доби МОЗ не оприлюднював офіційної інформації щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ.
ВИДЕО: http://www.youtube.com/watch?v=bcIyAG8pPn8
Власний екзитпол провели працівники "RIA плюс" та "20 хвилин" сьогодні, 7 лютого, під час голосування у другому турі виборів Президента України. (28)
Приблизно на годину зникло світло по усьому Тернополі у п'ятницю, 5 лютого. Струм пропав через аварію на одній із підстанцій міста. (18)
19:35 Телепрограма "На всі 100" відтепер на сайті "20 хвилин"
18:31 Бюлетені на Тернопіллі вже порахували (ВІДЕО)
18:17 Під час виборів без правопорушень не обійшлося
17:40 Готуватися до турніру тернопільським учням допомагають колишні випускники (ВІДЕО, ФОТО)
17:28 Хмельничани відсвяткували Масляну
17:24 Податкова закликає житомирян декларувати доходи від здачі квартир в оренду
17:18
Винуватець пожежі в ТЦ "ШОК" - в міському ДАІ (ФОТО)
15:51 У місті 330 ув'язнених проголосувало за Юлію Тимошенко
15:43
П’ять днів на “шенген”
15:38 Хмельничанка Олександра Шевченко оголилася на виборчій дільниці
15:08 Чистая прибыль Житомирского маслозавода в прошлом году составила 34 миллиона гривен
15:08 Тернополянка отримала СМС із "сюрпризом"
14:59 В ніч перед виборами загинув керівник Коростенської організації Партії регіонів
14:52 Тернополю дали два тижні на виправлення ситуації зі сміттям (ВІДЕО)
14:36 Шлях у бізнес тернопільські жінки шукали через гру (ВІДЕО)
14:25 "Зеленбуд" почав "стригти" Житомир
14:01 Как лечиться своим магнитным полем
13:43 Польський театр показав житомирянам виставу за мотивами оповідань Зінгера
13:31 Винницкая область - вторая в своей группе
13:01 Банки активизируют выбивание долгов через суд
![]() |
Оце вітер наробив
Тернопільський літак віддали киянам (Оновлено) (ВІДЕО) (3726)
Пожар в паркинге "Шока" - взрывались машины (ОБНОВЛЕНО) (3403)
Двох тернополян правоохоронці побили до переломів (3156)
Интерактивный мастер поиска новых авто на AUTO.ria.ua (2509)
"Мне этот пожар приснился накануне" (ФОТО) (2293)
Тернопільський літак хочуть забрати до Києва (2075)
Пожар в «Шоке» тушили шесть единиц техники и четыре бригады спасателей (ВИДЕО) (2042)
Тетяна Кульба. Конкурсантка "Міс 20 хвилин 2010" (1521)
"Коли поставили домофон, рай у під'їзді не настав..." (1521)
Тернопільський літак віддали киянам (Оновлено) (ВІДЕО) (174)
Бандере в Виннице рады? (145)
Двох тернополян правоохоронці побили до переломів (86)
Тернопільський літак хочуть забрати до Києва (78)
Запрошуємо на "Народні дебати" (46)
"Мне этот пожар приснился накануне" (ФОТО) (42)
"Коли поставили домофон, рай у під'їзді не настав..." (42)
Обираємо "Міс газети "ВСІМ" (40)
Вінниця проголосувала: у місті перемогла Юлія Тимошенко, в Україні - Віктор Янукович (36)
За голос на виборах кореспонденту пропонували 300 гривень, якщо він приведе ще п'ять людей (31)
Актуальные комментарииСлушать интернет радио
Поиск
Новостной информер
Презент на Европа FM
О медиакорпорации РИА
Подписаться на газеты и журналы
Программа телепередач
Гостиницы
Горящие туры
Мамаклуб
Новые авто
Сайт является членом международной организации «Всемирная газетная ассоциация» (WAN)
Гостиницы
Клуб Lanos
LCD телевизоры
Выделенный сервер. Dedicated server.
Регистрация доменов. Domain name registration for UA and COM.UA in Ukraine
Анетство Конференц-Сервиса
Крым - пансионаты и санатории
Отдых. Панисионаты в Евпатория. Песчаный.
подарки
очистители воздуха, ионизатор
прикольные подарки, сувениры
Домашние кинотеатры
системы отопления
сумки, рюкзаки, портфели








Уже 14 жовтня у Тернополі до школи діти не ходили цілими класами. 16 жовтня БЮТ збирає у Тернополі тисячі людей на безплатне шоу. 20 жовтня у Тернополі проголошують епідемію і вводять карантин. 21 жовтня за повідомленням прес-служби ОДА ситуація в області розцінюється як «напружена, передепідемічна».
27 жовтня півтори тисячі тернополян їдуть у Київ підтримувати Юлю. Віруси розноситься по всій Україні.
30 жовтня Юлія Володимирівна розпочинає по всій країні боротьбу з вірусом, котрий сама ж і зорганізувала..
Я не помилилася з датами?