Єва ТОПЛЕСС
Єва ТОПЛЕСС
380679846245
Єва ТОПЛЕСС - Всі Статті (115)

Дехто вважає оральний секс — найінтимнішим з усіх статевих актів. Якщо говорити про кунілінгус,то не всім наважитися на такі втіхи легко. За словами психологів, жінкам — через те, що соромиться свого тіла, чоловікам — бо не вміють правильно це робити, або переконані, що таке заняття не для мужчин. Фахівці переконують, що правильно чи неправильно не існує. Всі упередження нерідко виявляються надуманими, а правила обговорюються індивідуально.

Можна бути гарним (зовнішньо) чоловіком або жінкою і отримувати повний ігнор від протилежної статі. Можна бути «так собі» і купатися в компліментах та увазі. Вся фішка в сексуальності, це як запах, на який звір біжить.

Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку... Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть. Часом, це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити. Та залежно від мотиву — будуть і наслідки.

Якщо хоч раз вам, в особисті повідомлення приходило фото причинного місця (не важливо, знайомого або зовсім чужого) ви зіткнулися з таким видом хуліганства, як дікпік. Що це? Сучасний спосіб швиденько познайомитися? Бажання продемонструвати себе офігенного? Чи удосконалений ексгібіціонізм?

За словами психологів, жінки частіше зважуються на розрив стосунків. Основна причина — зрада. Але буває цей крок через поганий секс, його невпевненість, регулярну відсутність з друзями за пивом. Чоловіки топовими причинами розриву вважають ревнощі, неохайність та лінь жінки. Здавалося б, анамнез жахливий, але чомусь ми час від часу «повертаємось» в усе це. Навіщо ми спимо з колишніми?

Про що зазвичай сперечається чоловік і жінка? Про гроші, секс, прийняття рішень, моральні цінності, виховання дітей, розподіл домашніх обов’язків. Досить часто такі суперечки переходять в однаково болючі для обох сварки і скандали. Воно вам треба?

Перева, наче і не кінець, але неприємна новина точно. Чи можливо зробити перерву в стосунках так, щоб нікому не було боляче? Про що домовлятись, і як? 

Існують фрази і вчинки, які можуть зіпсувати не тільки романтичний вечір, але і можливість його повторити. До першого сексу дівчата намагаються підготуватися максимально: надягають найкраще, підкреслюють принади, намагаються справити враження… Хлопці теж в цьому плані намагаються не вдарити обличчям в бруд. Іноді досить маленького промаху, і всі старання сходять нанівець.

Вчені стверджують, що кожні сім років людина оновлюється буквально на клітинному рівні. Все тіло, не кажучи вже про переконання, цінності, вірування. І виходить, якщо ми починали жити з однією людиною більше п’яти років тому, зараз це може бути зовсім інша людина.

Є начебто повсякденні речі, на які ми часом не звертаємо уваги, але які можуть бути неприємними для інших. Про це вам ніколи не скажуть, хоча сподобатись бодай комусь, маючи хоча б один пункт з переліку, буде вкрай важко. Отож впізнаєте себе?

keyboard_arrow_up